אני מתה בפנים וזקוקה לעזרה

יסמיןdb

New member
אני מתה בפנים וזקוקה לעזרה

שלום לכולם!!!!!! בן דוד שלי נתן לי את כתובותכם ... שמי יסמין ואני בת 25 עובר עליי תקופה לא טובה , כלפי חוץ אני מראה שהכל בסדר וטוב אצלי אבל הלב שלי נקרע לחתיכות וקשה לי לחיות עם מה שעובר עליי הכל התחיל לפני שנה וכמה חודשים שהתקשרו לבית שלי והודיעו שסבתא שלי נפטרה אמא שלי האשימה אותי בזה שהיא מתה והיא צדקה סבתא שלי התקשרה אליי כמה ימים לפני מותה ורצתה שאשן אצלה ואני אמרתי שלא היום אולי פעם אחרת והיא רצתה שאבוא אליה באותו רגע ואני לא הייתי שם בשבילה והיא מתה לבד בבית שלה עד היום יש לי ריגשי אשמה אני לא מאמינה שהיא הלכה לי היא תמיד הייתה שם בשבילי כשהייתי צריכה אותה ואני לא הייתי שם בשבילה ואני שונאת את עצמי על כך אני מרגישה כאילו אני הרגתי אותה . עברה שנה קשה לכולם שום דבר לא הלך לי טוב אבל כדי לנסות לכפר על ריגשי אשמה ניסיתי לעשות טוב לכל המשפחה בחגים טוב ומתוק לכולם בלב וכולם אמרו לי תודה אבל שנאתי כשהם אמרו לי זאת כי הרגשתי אשמה תמיד אחרי חודשים אחותי התחתנה והייה מאוד קשה שסבתא שלי לא הייתה שם אני כל כך רוצה אותה ולהיות קרובה אליה היא מאוד חסרה לי מאז לא הולך לי בחיים שלי לא באהבה כי זה מסתבך לי, אין לי חברות לצאת איתן לא יודעת מה ללמוד ולעשות עם חיי, במה לעבוד לא יודעת מה עובר עליי והכי גרוע שהביטחון העצמי שלי בריצפה ואני לא אוהבת את עצמי אני מרגישה שמנה ואפס שאני לא שווה כלום אני מתמוטטת בפנים ואף אחד לא חש זאת לא בבית ולא המשפחה ואני מרגישה לבד וכל מה שאני רוצה זה לכתוב מכתבים ולהיפרד מכולם לא יודעת לעשות אני כואבת מבפנים ואני מרגישה כאילו הלב שלי בלון שמנפחים ומנפחים ומנפחים וחאז סוגרים אותו ואז מישהו בא לוקח מחט ומופצץ זה מה שעובר על הלב שלי וקשה לי......... אני צריכה עזרה.......... בברכה, יסמין db

זקוקה לעזרה

אנא פני לפורום של בריאות הנפש הפורום הנוכחי מתמקד בנושאים של פריון והריון

למעלה