אני נרגשת ושמחה להציג את הבייבי החדש שלי:

riki morgi

New member
אני נרגשת ושמחה להציג את הבייבי החדש שלי:

אני נרגשת ושמחה להציג את הבייבי החדש שלי: "חמסה – המרכז למחול מזרחי" בניהולי!!!
חוגים – חמסה יתמקד בעיקר בגילאים צעירים ויקיים חוגים מכיתה ד' -י"ב, בחלוקה לפי שכבות גיל. כמו כן יתקיימו בחמסה שיעורי ריקודי בטן לבוגרות ונשים (18+), בחלוקה לפי רמות. להקות ייצוגיות – התלמידות המוכשרות ייבחרו ללהקות הילדות והנערות הייצוגיות של חמסה, אשר יופיעו באירועים קהילתיים וציבוריים. חמסה יפעל במתנ"ס פיליפ לאון, בשכונת קריית היובל בירושלים, תחת החסות של מינהל יובלים (מינהל קהילתי המאגד כמה וכמה שכונות ומרכזים בדרום ירושלים). שלוחות של חמסה יפעלו במתנ"ס עין כרם ובמתנ"ס הסנפלד (שטרן) הפעילות של חמסה פתוחה לכל תושבי ירושלים והסביבה. אז אם אתם מכירים ילדה/נערה מוכשרת שגרה בירושלים והסביבה, ורוצה לרקוד ריקודי בטן ולהיות בלהקה ייצוגית – תפנו אותה אלי
וכל אישה שרוצה ללמוד ריקודי בטן ולקחת חלק בפעילות של "חמסה" – אנחנו מחכים לך בזרועות פתוחות!
תודה ענקית למיכאל בן אבי, מנכ"ל מינהל יובלים, שתומך,עוזר ומפרגן לי.
ותודה גדולה למקום בתוכי שהרשה ויצר את "חמסה".
לפרטים ולהרשמה: מתנ"ס פיליפ לאון – 02-6414896 ולמידע נוסף, אפשר כמובן לפנות גם אלי (ים אבן השחר)– 052-3800867 את הפלאייר המקסים עיצבה דבי רז-כספי, הגרפיקאית המוכשרת שעובדת עם יובלים. הצילום נעשה ע"י הצלם המהולל חיים צח. אני מאחלת לי ולכולם שמחה, הנאה ועינוג בעשייה. ים אבן-השחר (ריקי מורגנשטיין) 052-3800867

tlingit

New member
../images/Emo57.gif בהצלחה והרבה ברכות ../images/Emo49.gif

כל התרחבות של ריקודי הבטן בישראל מבורכת ומשמחת

tlingit

New member
../images/Emo13.gif בכיף ../images/Emo140.gif

והשם... הוא כמובן שמור במערכת
אגלה לך כשניפגש

riki morgi

New member
טוב - מקווה שיצא לנו להיפגש

לפי ההודעה שפירסמת ... את עוזבת בקרוב...

למעלה