אני סובל בחיים

asaf401

New member
אני סובל בחיים

עצרו אותי לפני כמה משטרה נתנו לי דו"ח 500 על כלום, באמת כלום ועיכבו אותי לתחנה ודיברו עלי לא יפה. ההורים כעסו עלי בנוסף.
אני רב עם החברה שלי כל הזמן.
אני בקושי ישן בלילות, אולי 4-5 שעות בלילה ועד שאני נרדם זה פשוט סיוט.
אני מדבר לא יפה להורים שלי ולמשפחה. אני פשוט מתבייש בעצמי.
הפסקתי להניח תפילין דבר שעשיתי מאז הבר מצווה.
פשוט אין לי כוח כבר להכל גם בבית ספר למרות שאני לא רע בלימודים.
ורבתי לא מזמן עם כמה חברים טובים.
עוברות לי מחשבות של התאבדות למרות שבחיים אני לא יעשה את זה.

סתם רציתי לפרוק קצת.

החיים

שלום asaf401,
תודה לך על השיתוף במה שעובר עליך לאחרונה.
אני לא יודעת בדיוק בן כמה אתה, אבל יכולה להעריך ממה שכתבת שאתה נמצא בתיכון. כלומר, אתה נמצא בעיצומו של גיל שיכול להסביר לא מעט ממה שאתה עובר.
מקרים בהם אתה מתחיל לשנות מהרגלים שרכשת לעצמך ( כמו הנחת תפילין, שינויים בהרגלי השינה שלך) הקשרים והתקשורת עם הסביבה הקרובה לא תמיד הולכים כמו שתכננת ( המריבות עם ההורים,החברה והחברים הטובים) .
אתה מתאר דברים שאני מניחה שמאוד מעסיקים את המחשבות שלך ואלה דברים מאוד טבעיים ומובנים.

אין ספק שאתה חווה שהרבה דברים משתנים כלפיך וגם מבחינתך.
אתה נמצא בשלב שבו אתה יכול לבחור מה שעד לא מזמן בחרו עבורך.
זה מצב של בדיקה מחדש וקבלת החלטות.
זה יכול להיות מאתגר, קצת משונה ויש בזה גם חלק משמח- כי אתה לוקח חלק יותר אקטיבי בחיים שלך.
ועדיין, אתה יכול מדי פעם גם להשען או לקבל עצה טובה מאדם קרוב. ויש החלטות שאפשר לקחת את הזמן איתן , כל החיים לפניך.

וממש בגלל הענין הזה, של החיים שלפניך, יש לך אחריות לשמור על עצמך, על בריאותך. לשים לב מתי המחשבות או הרגשות מציפים ומסעירים אותך באופן מיוחד,מתי יכול להחצות קו מאוד מסוכן ומסכן חיים וללמוד איך להרגע, איך להתחבר לכוחות שלך ובעיקר איך למצוא גם את הטוב שלך ושבחיים שלך.
אני מאמינה שיש טוב כזה.

עשית צעד נכון בפניה שלך לפורום שלנו ובשיתוף שיכול לגרום להזדהות של הרבה מחברי הפורום. ותודה לך על כך.
אתה מוזמן להמשיך לשתף וגם להתייעץ עם הצ'ט שלנו אם תרצה לשתף באופן אישי יותר.

כתבת הודעה מעוררת הזדהות והערכה.
שבת שלום,
שלך,
שחר

asaf401

New member
תודה רבה!

סבבה תודה רבה.
אם אפשר רק למחוק את ההודעה שרשמתי. תודה

מחיקת הודעה

שלום אסף,
אנחנו לא נוהגים למחוק הודעות שנכתבות אצלנו,
מתוך אמונה שתגובה שעזרה לך תוכל לסייע גם לנערים אחרים במצבך.
מדוע את מרגיש צורך למחוק אותה?
צוות Y elem

למעלה