אני סקרנית - אז יש לי שאלת סקר
...

אני סקרנית - אז יש לי שאלת סקר
...

סתם כי זה עלה היום באיזשהו הקשר וחשבתי לעצמי שיהיה נחמד לבדוק מה חושבים על זה אנשים אחרים.

כשאתם בסופ"ש בלי ילדים ומבלים אותו עם בן/בת זוג, יזיז/ה, קבוע/קבועה או איך של תקראו לזה, האם אתה עושים התנתקות מוחלטת מהעולם, ובעיקר לא זמינים בסלולרי בכל צורה שהיא?

אני מדגישה:
# התנתקות מכולם כולל ובעיקר מהילדים,
# אני לא מדברת על סגירת הנייד רק בלילה אלא כל הסופ"ש.

מסקרן אותי לדעת אם יש הבדלים בגישה בין גברים לנשים ובין משמורנים ולא משמורנים
.

את

מקפחת כאן ציבור שלם!
מה לגבי אלו בסופ"ש בלי ילדים ובגפם, אשר מעבירים אותו כמחווה לשבוע הספר מתחת למנורת לילה קטנה???

אבל יש לי סיבה טובה !!!

כי בתחושה שלי לאלו אין כל בעייה להשאיר את הנייד פתוח :),

אבל בכדי שלא יאשימו אותי בקיפוח,

אני בכל זאת אוסיף גם אותם לסקר ...

עכשיו אני יכולה לענות

גם כשאני לבד וגם כשאני לא
אני משאירה את הנייד פתוח,
תמיד הוא מתקשר פעם אחת להגיד לי שבת שלום,
מעבר לזה רק אם הוא רוצה לשתף אותי במשהו מאוד דחוף, הוא יודע אבל יופי באילו שעות לא כדאי לו אפילו לנסות.
מעבר לזה הנייד פתוח אם חלילה יש מקרה חרום,
גם בצד השני דרך אגב זה מתנהל אותו דבר.

אני איתך

לשם שינוי :),

וברגע שהמתבגרת תתחיל לצאת בערבים מעבר לבתי החברות שלה, גם בלילה הסלולרי לא יושתק :)

אאל"ט

את גרה באיזור גראדים, אז זה הכי הגיוני בעולם שלא תסגרי את הסלולרי כאשר כולכם לא ביחד.

אבל נניח שהיית גרה במדינת ת"א רבתי, האם היה שינוי בגישה?

או שנניח שהייתם ממש ממש בתחילת הקשר, האם יש סיכוי שהיית סוגרת את הנייד לכל הסופ"ש?

לא. לעולם לא.

בתור משמורנית יחידה אין סיכוי.

לפני כשנה הילדה התארחה בסופ"ש אצל חברה באזור המרכז, כשהובהלה לחדר המיון בשל חשד רציני לאפנדיציט. ביקשתי מאביה, שגר מאד קרוב לבית החולים, שישהה איתה עד שאגיע אני מאזור הגראדים. אני הגעתי אחרי כשעה ורבע. הוא... אחרי שעתיים וחצי. אחרי מנוחת הצהריים ומקלחת.

הסלולרי מכובה רק כשכל הילדים איתי.

לא רציתי לכתוב מקודם שאין לי ספק שבגלל שאת משמורנית יחידה אין מצב (ללא קשר לאזור המגורים) שתסגרי את הנייד לכל הסופ"ש

אה... אז היית צריכה לכתוב שהשאלה מיועדת רק

למי שבמשמורת משותפת
ושממש סומכים על האקסים שלהם.
אוכלוסיית המחקר שלך די מצומצמת, לא?

ברור

שכן
.

אני מנסה להבין התנהלות כמו זו של זה שענה 2 מתחתייך,

כי הרי ברור לי שאם אני המשמורנית אין מצב שאעלם לילדים שלי לסופ"ש שלם בלי שתהיה להם אפשרות ליצור איתי קשר במידת הצורך,

בדיוק כמו שברור לי שגם הורים לא משמורנים שיש להם מערכת יחסים טובה עם ילדיהם לא יסגרו את הנייד לכל הסופ"ש, בטח שלא באופן קבוע.

או בקיצור - מקרי הקיצון והרציונל שלהם הוא שמעניין אותי,

כזו אני,
.

לדעתי אין לזה שום קשר למשמורנות

אני משמורנית של הילדים שלי. הם רואים את אבא שלהם במקרה הטוב אחת לשבוע. במקרה הפחות טוב - אחת לשבועיים כשהם נוסעים אליו לסופ"ש.
אני סומכת עליו לחלוטין כשהם אצלו.
הם כמעט אף פעם לא מתקשרים אלי כשהם אצלו (ולא מתקשרים אליו כשהם אצלי).

הזמינות שלי היא זמינות טבעית ולא מתוך חשש שמשהו יקרה להם והם יזדקקו לי. כשהם איתו - הוא הכתובת לפתרון העניינים, גם בעיני וגם בעיניהם.

בדד1

New member
אפילו שהנכדה אצלי אני לא מכבה

כי אז אולי אריאלה יכולה להתקשר

פשוט הבנתי שכשאהיה בת 54, יש סיכוי שגם אני כבר אהיה סבתא
,

אז כנראה שאני צריכה כבר להתחיל לחסוך לחתונה של הילדה...

למעלה