"אני עדיין כאן"+הבהרה

"אני עדיין כאן"+הבהרה

בס"ד לכל מי שחשב שעזבתי בלי לומר שלום-הוא טועה א-לא עזבתי ב-שלום
אז ככה- לפני שבועיים (למי שבעניינים) הנהלת הפורומים הודיעה שעזבתי הסיבות הם לא מסובכות ולא קרה שומדבר נתחיל מזה שלא עזבתי אני בסך הכל לא כחול-זה הכל
(חרוז..) נמשיך בזה שאני עדיין כאן, כמו תמיד אז מה בעצם הסיבות לעזיבת הניהול הפתאומית
סיבה ראשונה זה פשוט מאוד כי אין לי איך בבית אין לי אינט' ובישיבה יש רימון (חוסם את תפוז) וכבר הרבה זמן אני מנהל את הפורום דרך גיחות אצל סבאסבתא ודרך הפלאפון דרך הפלאפון זאת לא דרך לנהל פורום ואת זה יבינו אלה ממכם שמנהלים/ינהלו אז אין איך וקשה סתם ככה אז עדיף לעזוב כי זה בלתי אפשרי וזה סתם מעמיס על המערכת אז התייעצתי עם הנהלת הפורומים והחלטתי לעזוב את הניהול זה שהודיעו שעזבתי בדרך קצת הזויה ופתאומית זה שיקול של הנהלת הפורומים (שלדעתי הקטע שלהם זה לא לעשות הקדמות אלא לחתוך ישר לנושא) הסיבה השנייה זה הכרח המציאות אני כבר שנה וחצי אחרי סוף שמינית ובישיבה החיים קוראים אלי פה ושם (יבינו אותי הביינישים/ש"ל) ועוד עם כל זה עכשיו נוסף לי תמריץ שלפני חודש היית בגיבוש טייס וכשהתברר לי שעברתי אז זה עוד יותר זירז את הצורך בלקבל החלטות לגבי כמה זמן אני מושך את האזרחות שלי אז זה אומר שאני צריך להחליט אם אני מתגייס בינואר2010 (עוד חודש) או ביולי 2010 ובגלל שינואר זה עוד חודש החלטתי שלעזוב עכשיו זה בדיוק הזמן המתאים קיצור-אני מתגייס לקורס טייס (בע"ה) ולנהל פורום תוך כדי שירות קרבי (עוד יותר ב"ה) זה נראה לי קצת קשה מדי, אז הנה עוד סיבה (משנית) למי ששאל "למה?" אז לא עזבתי ולא פרשתי. אני כאן ולא עוזבים ככה מקום כזה אפילו שקצת יבש בכל זאת היו לי פה הרבה רגעים משמעותיים שאני בטוח שלרבים אחרים גם כמוני ככה שלעזוב זה לא אופציה, מקסימום להיות פחות... ובכל זאת-לא עוזבים אחרי 4 וחצי שנים (כן כן, אני פה מאמצע/סוף חמישית ואני עכשיו באמצע שיעור ב'-מטורף...) טוב יאללה מה עשיתי מזה מכתב, נדבר כבר בהזדמנות-יום טוב

אלנתן!

לא, לא חתמתי ויתור בניגוד למטכ"ל, צנחנים ועוד ועוד בטייס לא צריך לחתום ויתור לפני הגיבוש ולא רק שאני לא צריך לחתום ויתור אני גם לא צריך להמשיך לחתום על תורתו אומנותו!!! (יאיי ייאיאי!!! *אושר שמחה* זה אומר למי שלא מבין- שאני לא צריך לעמוד בתור בלשכת גיוס באגף הכי נידח בבסיס הכי גדול בארץ ביחד עם עוד 30 חרדים שלא עושים צבא ושיחשבו שאני בדיוק כמוהם-לא עושה צבא, ומקבל יחס בהתאם) קיצר תודה רבה

איתמר!

גדול, שמעתי רבות על התור של תו``א... וצנחנים בהסדר לא צריכים לחתום וויתור :p המון בהצלחה!

שיהיה בהצלחה אחי ותזכור:

בס"ד אדום זה יפה יותר... אדום שולטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט!!!!!11111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה