אני על סף בכי, תעזרו לי.

SweetyGirl18

New member
אני על סף בכי, תעזרו לי.

אני פשוט לא יודע לזרום עם בנות, לא מספיק שאני מפחד להתחיל ככה סתם עם בנות, גם כשמתחילות איתי ואני יודע בוודאות שהם רוצות אותי, אני פשוט לא יודע להתקדם בקשר מידידות למעלה, אני נרתע קשר אינטימי, אני מפחד לנסות לנשק מישהי, אולי כי פשוט אף פעם לא התנשקתי ואני מפחד שהיא תגלה שאני לא יודע לנשק בכלל ואז היא לא תרצה אותי. החודש פשוט זה עבר את הגבול, קרה לי את אותו מקרה עם 2 בנות שנראות פשוט ממש טוב, אפשר לקרוא להן כוסיות, הן התחילו איתי, קיבלתי את כל הסימנים שהן רוצות אותי ושהן נמשכות אליי, ואני פשוט פישלתי ולא יכלתי לעשות כלום בפגישה שבא כבר צריך לקדם את הקשר, אני פשוט מתמלא חרדה ואני מפחד לשלוח יד ולנסות לגעת, או לנסות לנשק כי אני מפחד מהתגובה, ואולי היא בכלל לא רוצה? אולי היא לא מעוניינת בי? אתמול יצאתי עם מישהי, שנראית פשוט ממש טוב, וכל הזמן פחדתי במסיבה שמנסים לקחת לי אותה, כי הוא פשוט יפה, והרבה התחילו איתה, והרגשתי ממש קנאי ושמוק שלא יכלתי לעשות את הצעד הראשון... אווף אני חסר אונים, עד מתי זה יימשך? אני כל כך זקוק לאהבה הזאת, אבל פשוט כל הזדמנות אני הורס, לכן יש לי כל כך הרבה ידידות...

יובלי א

New member
סתם עצה

אולי זה נשמע טיפשי, אבל חשבת על- כשיש הזדמנות מסויימת, לשאול משהו כמו: "אני יכול לנשק אותך?", או להגיד "אני רוצה לנשק אותך"...?

SweetyGirl18

New member
כן, חשבתי על זה,

אבל החוסר ניסיון שלי מוריד לי את הביטחון לגמריי, אם רק הייתי יכול לבקש מידידה שלי שתלמד אותי, אבל היא לא תראה את זה בעיין יפה.

SweetyGirl18

New member
לאף אחד אין עצה בשבילי ../images/Emo10.gif

זה באמת הדבר הכמעט יחידי עם הOCD שהורס אותי... סכה"כ בשנה האחרונה הביטחון העצמי שלי עלה מאוד, אני סוף סוף כמו כל בחור בגילי, חוץ מהמעבר לקשר רציני ואינטימי, זה ממרר לי את החיים והורס לי את שמחת החיים. וגם הבעיה היא שכל דבר קטן יכול להוריד לי את הבטחון העצמי למטה, כאילו הוא מתחיל גבוה ואז כל מילה קטנה של מישהו, או מחמאה של מישהו יכולה להעלות או להוריד את הביטחון, לדוגמא אם אני לא אשים את החתחתון שתחננתי לשים זה יוכל להרוס לי את הכל. זה באמת החלק שהכי ממרר לי את החיים עם הOCD הזה... אני כל כך צריך את הקשר הזה...

noah000

New member
סוויטי,

אני מצטערת שלא עניתי, פשוט אני לא מרגישה שאני יכולה לתרום במקרה הזה מסיבות שלא קשורות אליך. די לא ברור לי הקשר ל-OCD. בטחון עצמי בכלל ועם בחורות בפרט זה דבר שכ"כ הרבה אנשים מתקשים איתו, ואני באמת לא רואה פה משהו אובססיבי. לא כל דבר שנמשך לאורך זמן ושקשה להפטר ממנו הוא כפייתי. אני חושבת שכדאי להזהר עם הנטיה לייחס דברים כאלה ל-OCD, לא רק כי זה לא כ"כ מדויק אלא כי אז אתה יוצר אצל עצמך מין רושם שכל בעיה שצצה היא בעצם OCD ושאם רק תפטר מה-OCD הכל יהיה מעולה. ואז אתה משקיע אנרגיות ב-OCD בלבד ונותן לו מקום מאוד גדול במקום לעבוד על בעיות כאלה בצורה ספציפית. אני לא ממעיטה בערך הבעיה, ברור לי שאתה מאוד בלחץ מהנושא הזה, אני פשוט לא חושבת שלתת לזה כותרת של OCD פועל לטובתך...

SweetyGirl18

New member
עוד משהו ששחכתי להוסיף

יש גם את הקטע הזה החדש שנכנס לי לראש, שאם לדוגמא אני יוצא למסיבה, ואותו ערב אני אוכל ארוחת ערב קטנה או לא אוכל בכלל ארוחת ערב אז הבטחון העצמי שלי גבוה, מכיוון שאחרי שאני אוכל פסיכולוגי אני מרגיש כאילו ישר רואים שהבטן התנפחה, ושאני כבד בגלל האוכל. כן זה משהו דפוק אבל הגעתי למסקנה שכאשר אני מפספס ארוחה אני מרגיש עם עצמי יותר טוב. כמובן שאני אוכל מספיק ואני לא אנורקסי חס וחלילה, אני שוקל 70 לגובה 1.86 ככה שאני במשקל בסדר גמור אבל עדיין כשלא אוכלים מרגישים יותר טוב עם עצמך.

noah000

New member
בוא נגיד

שלהתחיל לדלג על ארוחות כדי להרגיש יותר טוב עם עצמך זו לא בדיוק דרך בריאה לפתור את הבעיה, גם בלי שיהיה מדובר באנורקסיה. זה דבר אחד אם בן אדם לא מרוצה מהגזרה שלו באופן עקבי ומחליט לדלל קצת את התפריט (בצורה נבונה), ודבר אחר אם הוא מדלג על ארוחות כדי להתאים את עצמו לתכתיב של תחושה לא הכי רציונלית שאחרי אכילה יש לו בטן (אתה יודע שטכנית ההבדל הוא מזערי לפני ואחרי ארוחה). עדיף להתמודד עם תחושה לא נעימה ולא רציונלית עד שמתרגלים, מאשר להתחיל ללכת על פיה.

למעלה