אני פגועה מאוד....(חשוב מאוד תכנסו)

lital love.e.

New member
אני פגועה מאוד....(חשוב מאוד תכנסו)

אתם יודעים זה לא ממש מכוון לכולכם אבל פשוט בא לי לבכות לבכות לפני מספר ימים כתבתי הודעה עליי ועל אלעד הודעה שעשתה שירוש רציני אך בן רגע שהתחלתי לקרוא מה "איש לילה" רשם עליי התחלתי לבכות כי לי לא הייתה באותו זמן שום אפשרות לענות לכם ורק היום יצא לי לאלעד לא האמנתם וירדתם עליי קשות ועכשיו אני כאן להגן על עצמי ועל האהבה עם אלעד. דבר ראשון אני בחיים לא עשיתי לאלעד כזה דבר אני לא עושה ובחיים לא אעשה!!!!!!!! מה אתם הופכים אותי לכזאת מכשפה?! במה חטאתי?! דבר שני תקופת השיגעון שלי כמו שאני קוראת לזה הייתה בפסח 2000 תבינו אני ילדה שסבלה מראות קשים בבית בגלל גירושי ההורים שלי אך זה לא המקום לפרט אותם.בשביל לברוח הכרתי בנים דרך האינטרנט ועוד הראשון בהם נקרא אביחי וזו הייתה הדלקות סתמית בעיניי אחריו היה אורי ואז הגיע ניר המדובר בהודעות שלמטה.ניר היה הרציני הראשון שנפגש איתי אז אתם יודעים מהדלקות טיפשית החלטנו להיות חברים היינו יחד במשך חודש וחצי שבה חוץ מהפגישה הראשונה נפגשנו רק עוד פעם אחת!!! כי הוא לא יכל להגיע.עכשיו אני אספר לכם משהו שיהפוך אותי אולי ליותר מגעילה בזמן שהייתי איתו נפגשתי חוץ מעם אלעד עם עוד אחד שממש לא היה משהו אבל עליו ניר ידע ואפילו עודד אותי להיפגש איתו אבל על אלעד הוא לא ידע אני לא יודעת למה אבל לא סיפרתי לו ופה המקום להדגיש כי לא נדלקתי ישירות על אלעד בגלל התמונה שלו זה לא היה "וואו איזה חתיך זהו עוזבים את ניר" זה היה יותר איזה חמוד ואל תחשבו שיש לי כאלה דרישות גדולות רק גוף טוב ועיניים מהממות שזה בדיוק מה שהיה גם לניר וגם לאלעד. רק בשביל שתבינו יש לי חברה שיש לה סטנדרטים מאוד גבוהים שאני יודעת שבעיניה אלעד הוא מכוער ותאמת אין לו יופי מיוחד יש לו יופי פשוט וזה מה שאני רוצה יש לו עיניים מהממות וזה מספיק. ועכשיו חזרה לעיניינו בניר לא רציתי לפגוע עד היום אני מרגישה זבל בגללו ואני מתה להתקשר אליו אבל הבושה הבושה אוכלת אותי כי הוא אהב אותי מאוד והדבר הכי אבסורדי היה שביום שנפרדתי ממנו הגיע המכתב הממש מרגש שהוא כתב לי יחד עם המכתב המרגש שכתב לי אלעד וזה פשוט כאב....... תראו אני לא כזאת היום זה היה מעין טירוף רק כיום אני מבינה שניר הייתה ההידלקות האמיתית הראשונה שלי אבל אלעד הוא האהבה האמיתית הראשונה שלי ושזה יישאר כך כי אני מאושרת עד הגג איתו הוא החיים שלי ובלעדיו אין לי אוויר לנשימה. רק בשביל שתבינו ניר התקשר אליי פעם בשבוע וגם זה לא.האהבה שלי עם ניר לא נועדה להתקיים ואני מאחלת לו את כל הטוב שבעולם ושאם הוא אי פעם ייקרא את זה שייסלח לי שבבקשה יסלח לי ושנה טובה שתהיה לו. אז אני מקווה ששיניתי את גישתכם כי אני ממש לא כזאת למדתי את הלקח שלי ואל תדאגו גם לי ברו את הלב מספר פעמים פשוט רציתי רק קצת להנות ואני מצטערת שזה היה חייב לעלות לי בזה. אז אני מקווה שלא תראו אותי ככזה בן אדם כי אני ממש לא כזה ואם זה לא מוגזם הייתי רוצה שהאנשים שפגעו בי וכתבו תגובות עויינות כלפיי יבקשו סליחה או שלפחות יודו שהם שינו את מחשבתם עליי. אז בברכת שנה טובה ומתוקה שתהיה לכולכם הילדים החמודים פה בפורום ובמיוחד לחבר לחבר שיותר מתוק מדבש שנה טובה שקטה ובטוחה יותר לכולם אוהבת ליטל

לך ליטל....

קודם כל אני לא חושבת שאת מכשפה... אני מבינה אותך ואת מהלך הדברים שהיו... אין פה שום מחויבות לכום עד שיש טבעת.. ואם יצאת עם מישהו ולאחר מכן נדלקת והתאהבת במישהו אחר אז זה בסדר זה טבעי... אי אפשר לשלוט באהבה שום דבר לא לנצח רק בחתונה... ופרידות זה טבעי ותאמיני לו שמתגברים על הכל..... ואני מאחלת לך ולאלעד הצלחה אושר שמחה ואהבה ושנה טובה ומתוקה...
שלך..ענת

ליטלוש

תיראי יש אנשים שונים וכל אדם חושב אחרת לכל אחד יש דעה. נכון אולי הם אמרו זאת בצורה לא יפה ואני חושבת שיש דרך להגיד דברים.. אבל הכי חושבת תעשי מה שטוב לך.......
ענת

lital love.e.

New member
תודה..........

את ממש חמודה ובאמת עוזרת ולדעתי את באמת יותר טובה ממנהל הפורום הקודם אז שתהיה לך שנה טובה ומתוקה....
אוהבת ליטל נ.ב משהו בשביל אלעד אתה
ב-
אוהבת אותך

אני לא חייב להתנצל או לשנות דעה!

אני מאמין במה שאני חושב! והיו כאלו שחשבו כמוני! אני הבעתי את דעתי לגבי זה ואל תנסי לצבוע את זה במכחול של ורוד! כי זה לא הצבע האמיתי של זה זה הצבע שצובעים אותו בהודעה הראשונה שלא חוששים מתגובה! כרגע תא רוצה לעשות את עצמך הצודקת אז את עושה לזה כל מיני הוספות קטנות!

liran b

New member
ליטלי..........

תאמת....אין לי מושג מה קרה ביניך לבין אלעד או מי שהזכרת (לא עקבתי אחרי זה..) , אבל אני מבין אותך בקשר שלך עם ניר.. גם אני היכרתי מישהי מהנט....... אומנם לא נפגשנו אך החלפנו תמונות.. ואז היא הייתה כל החיים שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!! הייתי חולה עליה מוכן לעשות הכל למענה.... כי כמו שאמרת לא היה לי אוויר לנשימה בלעדיה........ואז יום אחד זה נגמר בגלל משהו טיפשי...(אמא שלא לא אהבה אותי..אז היא אמרה לי לא להתקשר יותר לבת שלה..) ומאז עברה חצי שנה ועכשיו אני עדיין אוהב אותה...ואני מדבר איתה באיי סי. ועוד דבר אני לא שונא אותך....... אני דווקא מאוד מחבב אותך.. :) (אני מקווה שזה משפר את ההרגשה שלך.) ואל תידאגי לכל אחד יש כאלה תקופות לא רק לך.. או כמו שאמרו פעם "גם לגדולים ביותר יש נפילות..." (זה לקוח מעולם הכדורסל..נראה לי) אז שתיהיה לך שנה מתוקה כמו צוקר ודבש....... :)

lital love .E.

New member
תודה לך...........

ולכריש שתהיה לשניכם שנה טובה ומתוקה חמודים. אך יש לי דבר אחד להבהיר איש הלילה הסיט גם אנשים אחרים נגדי וזה לא היה יפה אני לא הוספתי שום דבר פשוט לא רציתי להרחיב יותר מדיי על הקטע עם ניר כי עדיין כואב לי אבל התגובות של איש הלילה היו כל כך מוקצנות שהוא גרם לי לבכות
הוא הציג אותי כילדה שקרנית ובוגדנית שכאילו הבנים הם לא כאלו כמו שלי שברו כבר עשרות פעמים את הלב גם לי מותר פעם בחיים וכמו שאמרתי עד היום יש לי פצע בלב והוא לא היה חייב לפתוח אותו ולזרות עוד מלח על הפצעים. אוהבת ליטל

אם זה מאודד אותך לקחתי את רוב המידע

מחבר שלך! מהפורום על בנות ועל בנים מלפני חודשים אז זה אמור לעודד אותך שזה לא מה שרשמת זה בעךר 30% את 70% הוא חוץ מזה נמאסל י לראות תגועל הזה שאומרםי לכם כל הכובג וזה ולא מתחשבםי בו! כאילו אלעד הציא לך חברות בזמן שהיית עם אחר?! ראית אפילו דרומית רשמה שאני צודק והיא לא רגילה לזה!!!! הצדק איתי!! חג שמח! שלך איש הלילה

peace and love

New member
זה נשמע אחרת ממה שזה נשמע

בהודעה הקודמת. בכל זאת לא עושים דברים מסוג מה שעשית... זה לא הוגן וזה מראה על חוסר כבוד והתחשבות בבן שעשית לו את זה שימי את עצמך במקומו

peace and love

New member
סבבה

מה איתך? החג עובר עליי עם הרבה מתמטיקה בגלל המורה שהחליט להיות נורא לא נחמד.[ וגם חברות שלי הלכו כל אחת לחבר שלה והשאירו אותי לבד אז קצת עצוב.. אבל חוץ מזה... הכל טוב. ושתהיה לך שנה טובה.

שנה מצוינת גם לך!!!!!!

אני כרגע חזרתי ממפגש של החבר´ה וראיתי תבת דודה של חבר שלי שפעם ראשונה פםגשתי אותה במציאות עד היום רק דרך ICQ איזה חמודה היא במציאות אבל אני לא חושב שאני מענין אותה וגם חשבתי ללכת לדבר עם ידידה שלי כדי לפתור תבעיה ביננו אבל אין לה זמן היום אז מחר כאילו היום וגם פגשתי תילדה שאני דלוק עליה רצח אבל היא סירבה לי והיחס שלי אליה קריר רצח ויש ידידה אחרת שלי שנראה לי שנדלקה עלי או שאני טועה לא יודע פשוט היא כזה לידי תמיד או מסתכלת עלי תמיד ושהיא פנתה לחברה שלה היא אמרה בטעות תומר בכל מקרה היו קטעםי וחלק עישנו נרגילה ואני לא כי אניח ושב שנרגילה רע כמו סיגריות!! וזהו קצת הסתובבנו ועכשיו אני פה אחרי 4 וחצי שעות! =) יאאלה יום טוב לך! שלך איש הלילה

peace and love

New member
כמה שאלות...

אתה רוצה את הידידה שדלוקה עלייך? אתה כבר לא דלוק על הילדה שאתה מתייחס אליה בקרירות? נרגילה זה לא רע כמו סיגריות, וגם אם כן אז זה יותר טעים..
נ.ב 1.כמה בנות מקיפות אותך, הלוואי עלינו להיות מוקפים ככה בבני המין השני... 2. אני מתה על השם שלך.. רוני

תשובותי ../images/Emo70.gif

אז ככה אני לא רוצה שהיא תהיה דלוקה עלי למרות שאני לא ישקר לך שזה מחמיא לי! ואני לא יודע מה לעשות! כי אני לא רוצה שהיא תשנא אותי כמו שאני שנאתי את זאתי שהצאתי לה והיא סירבה! אני עדין דלוק עליה אבל פחות כאילו היא יפה אבל אני מתייחס אליה קריר בבפגישה הייתי שיא המגעיל לא אמרתי לה ביי אבל גם היא לא אז זה לא נחשב! רגילה זה רע כמו סיגריות ואני לא ינסה את זה בחיים מספיק סבא שלי מת מסיגריות! לא מקיפות אותי בנות! אני מהסוג המתבודד בית ספר בית חדר כושר בית לפעמים יוצאל חבר´ה או דברים כאלו אבל אני לא תמיד! מוקף את יכולה לומר לי רק איזה שם בדיוק! תומר או איש הלילה? שלך תומר איש הלילה

peace and love

New member
תומר.

בכל מקרה, אתה לא נשמע (לפחות מפה) מסוג האנשים שמתבודדים... אתה שונא אותה בגלל זהיא סרבה לך? זה לא ממש יפה מצדך... אני הייתי מאוד עצובה אם היו שונאים אותי כי סרבתי למשהו. לי פעם היה חבר שעכשיו אני לומדת איתו בבי"ס וכל פעם כשאני עוברת הוא עושה לי פרצופים ואמר לאנשים כמה שהוא שונא אותי ואפילו שזה לא מאותם נסיבות, זה קצת מזכיר את המקרה, זה נורא מעליב... אל תהיה מגעיל אלייה, זה ישפיע רק עלייך בסוף רוני

אני יודע

אבל עדין זה קשה לי ראיתי אותה אתמול והכל אבל היא כזאת מסוג הבנות שאוהבות גדולים תעזבי הדבר מסובך מאודדדדדדדדדדדד חוץ מזה אני פוחד להיות כמו זאתי כי היום אני ידבר עם ידידה שלי שדלוקה עלי ואני לא רוצה קשר איתה ככה שאני חושש לאבד תקשר של הידידות גם! אני אני בדילמה... שלך תומר איש הלילה

peace and love

New member
אל תהיה עם מישהי שאתה

לא רוצה בגלל שהיא תהיה קלה לך להשגה. תהיה רק עם מי שאתה באמת רוצה. ולא בריא לאבד קשרי ידידות בשביל חברות זה הורס רצח אתה לא מעדיף קטנות יותר בשנה או משהו? חוץ מזה שרוב הבנות מעדיפות גדולים מהן כי הן בד"כ יותר בוגרות.. בת עוקפת את הבן בשנה בערך עד כיתה י"ב או אפילו יותר. רוני

למעלה