אני פותחת הודעה חשובה. מאז החיסון..

מתרגשת

New member
אני פותחת הודעה חשובה. מאז החיסון..

סתיו ישנה כל הזמן והתעוררה רק לאכול האם זה נורמלי

shirka

New member
גם נועה היתה ככה בחיסון השני שלה

מעוכה וישנונית. אבל אולי כדאי לשמוע עוד דיעה (תתקשרי לט.חלב או לרופא שלה)

ברוריהה

New member
לימורי, לא לדאוג, תהני מהשלווה ....

גם לוטן ישנההמון אחרי החיסון של גיל חודשיים. פשוט העבירה יום בשינה .

ענתש

New member
בטיפת חלב מצינים את "שינה מרובה"

כאחת מתופעות הלוואי האפשריות של המחומשת אז אל דאגה (אחרי הראשונה נגה ישנה 12 שעות). אינ מוסיפה עוד תופעת לוואי (בדוק ! זה קרה כבר לכמה וכמה תינוקות שאני מכירה): צווחות. נוקבות וקצרות וחדות כמו של תוכי כאלו. נמשכות בערך יומיים ואז נעלמות. אמנם אצלינו הם הופיעו אחרי החיסון השני של המחומשת ואילך... אבל כדאי לדעת.

yaelli10

New member
גם אלה היתה ככה

לא לדאוג. אם ה"תופעה" ממשיכה יותר מ- 48 שעות, להתקשר.

טוטי30

New member
לימורי, לנו זה כואב יותר ../images/Emo24.gif

יקירתי, היום רועי קיבל גם את החיסון שלו של ארבעה חודשים (בגלל זה איחרתי הבוקר לראות את האור בפורום - קפה?) בכל אופן, הוא עדין ישן כבר כמה שעות אחרי, וזה מאוד לא אופייני לו אבל אין מה לדאוג - הגוף שלהם צריך להתמודד עם החיסון והדרך שהגוף בחר כנראה היא שינה... אני לא מעירה, גם לא בשביל אוכל. אני בדעה שאם רוצים לישון - ישנים, אם רוצים לאכול - אוכלים, ואם לא - אז לא... מקווה שסתיו תרגיש יותר טוב כשהיא תתעורר,
יש לי הרגשה שלנו החיסונים כואבים יותר מאשר לילדים....

אור100

New member
נורמלי לחלוטין

גם אור היה נכנס לשנת דובים אחרי חיסון לכם נשאר להנות מהשקט...

עדי 4

New member
לימור,אני בטוחה שסתיו בסדר

וכפי שאמרו לך זו דרך הגוף להתמודד עם החיסון הפולשני. כשהילדים שלי קיבלו חיסונים היה צורך לתת אקמולי כדי למנוע חום וימי החיסונים היו הימים הכי שקטים בית. הם ישנו בגלל האקמולי. תנצלו את השקט לעצמכם!!!

עדי 4

New member
לימור,אני בטוחה שסתיו בסדר

וכפי שאמרו לך זו דרך הגוף להתמודד עם החיסון הפולשני. כשהילדים שלי קיבלו חיסונים היה צורך לתת אקמולי כדי למנוע חום וימי החיסונים היו הימים הכי שקטים בית. הם ישנו בגלל האקמולי. תנצלו את השקט לעצמכם!!!

dafgol

New member
לימורי לא דואגת מותק

אחרי חיסונים לפעמים חורפים טוב טוב
ולפעמים ניג'זים טוב טוב ......בר אתמול התעורר ב 2 בלילה והחליט לעשות לנו לילה לבן.... כל אחד מקבל את זה אחרת. סתיו בסדר גמור !!!!!!!!!!!!!!! כאילו שאנחנו לא יודעים את זה....

n i s h a

New member
../images/Emo29.gif שתישן, שתישן ../images/Emo29.gif

ככה היא מתחזקת. תהני לך מהשקט. עוד כמה שבועות - ושעות השינה ילכו ויתמעטו... חג שמח.

למעלה