אני צריכה את העזרה שלכם

אני צריכה את העזרה שלכם

לפני כשמונה שנים התאלמנתי בגיל 44, במשך כשש שנים לא יצאתי וישבתי בבית. לאחר שש שנים התחלתי לצאת והכרתי גבר כבן 53 נראה טוב וחמוד. התחלנו להיקשר אחד לשני והיינו ממש כזוג רק שלא היתה שום קרבה גופנית, לא נשיקות וללא מין בכלל. בכל פעם שהייתי מעלה את הנושא הוא היה מעביר את הבעיה אליי ומתעצבן אפילו היה מעביר את הבעיה על ילדיי ומאשים את זה שהבית לא מנוהל כפי שהוא היה רוצה שהוא יתנהל. היום לאחר שנתיים וחצי שאנחנו יוצאים אני מרגישה תסכול נוראי, עצבים וכאבי ראש. חשוב לי לציין שזה גבר שכל הזמן סיפר שהוא שכב עם המון נשים והשכיב את כל הבנות מהאיזור. הוא גרוש ללא ילדים ולא עובד. אני ישמח לשמוע מה אתם חושבים שעליי לעשות. בתודה מראש....

ברוכה הבאה לפורום, לאחר התאלמנות

שהיא קשה מאד ועוד שש שנים בהם את חיה ללא בן זוג , יצאת לדרך והיכרת גבר שאת מספרת שלא "ממלא את תפקידו" כגבר , בן זוג. שאלות שהייתי שואלת אותך אם היית יושבת מולי : האם הוא מספק אותך בדרכים אחרות? האם נעימה לך חברתו? הוא מפרגן לך? אפשר להיות בזוגיות שאין בה יחסי מין בתנאי שעל שני בני הזוג "הסידור" הזה מקובל ולי נראה שאת לא מסכימה לתנאי. האם בדקת איתו לעומק את סירובו לאינטימיות איתך? זה שהוא מספר ששכב עם כל הבנות בשכונה לא אומר כלום כמובן ואולי אומר שיש לו צורך להסתיר משהו שמאד קשה לו להודות בו. יתכן שאין לו כלל נסיון או שיש לו זכרון טראומטי מיחסי מין בעברו שעצרו אותו מלהמשיך לנסות. הייתי ממליצה לך לעבוד בשני מישורים, האחד, לברר איתו באופן לא ביקורתי את נושא הסקס בחייו ולהציע לו ללכת איתך למטפל מיני. המישור השני (שיכול לתמוך בראשון) הוא, לא לקבל יותר את החיים ללא אינטמיות ולאמר לו שאת מוכנה להיות שם בשבילו ובשביל הזוגיות שלכם בטיפול, ואם לא יהיה מוכן לטפל בזה, תעזבי אותו. אם הזוגיות חשובה לו יש לקוות שילך לטיפול ואם ימשיך להאשים אותך , תסיקי את המסקנות שלך... שיהיה לך בהצלחה.

למעלה