אני צריכה את עזרתכם

silvia17

New member
אני צריכה את עזרתכם

אני רוצה להגיש מכתב להפקה ולקהל טי.ויי על זה שהכניס למצב האומה היא מגיל 17 בלבד
אני בת 15 וחצי ואני רואה את התוכנית מסוף העונה הראשונה

אם אתן יכולות להביעה תמיכה , לייק או משהו שיעזר אני אשמח ואודה מאוד תודה.
https://www.facebook.com/reshet.matzav/posts/10151656862293659

OOOO0

New member
אין לי פייסבוק אבל

אני זוכרת שגם ב"הלילה" הייתה הגבלת גיל אבל שם לא בדקו תעודות זהות אז בני 15 ו-16 נכנסו חופשי ולא עשו להם כלום. אז יש מצב שגם כאן זה אותו סיפור ולא יעשו לך בעיות אם תגיעי בכל זאת.

silvia17

New member
צריך לתת תאריך לידה כשמזמינים כרטיסים

מישהי שהולכת תגיד לי אם בודקים

אני אחכה לעונה הבאה או אנסה שוב בחופש

black scar1

New member
עשיתי לייק.. לא חושבת שזה ממש יעזור..

הרגת אותי עם "זה לא פייר שאת גורי מכניסים ואותי לא!!!"

silvia17

New member
אני אכתוב מכתב להפקה ולקהל טי.ויי אני מתקוממת

עונה שעברה זה היה מגיל 16 אז יכולתי עוד איכשהו להיכנס העונה אבל הם העלו ל17 ואני שוב צריכה לחקות לעונה הבאה
בנתאים כתבתי להם בפייסבוקים

silvia17

New member
התשובה יותר מבאסת מהתוצאה
|קר

"סילביה , זה לא יעזור כי היתה החלטת מערכת להעלות בכל שנה את גיל הכניסה בשנה אחת עד לתיקרה של 24."

זה אומר שכול שנה אני אהיה קטנה בשנתיים כדי להיכנס
או במילים אחרות אני צריכה לחכות 9 עונות
אני בשוק מכול עונה שמתחילה ונגמרת עוד לפני הקטע של רשת אני ממש שמחה עד רמה מאושרת שגורי שהחתימו את גורי לשתי עונות
ותהיה עונה 7 תהיה השאלה מתי העיקר שתהיה מצב האומה באמת אנדרגוד לפעמים אני חושבת שאחרי איזה פאנץ יורידו ת'שלטר
אני לא יודעת אם היא תשרוד עד עונה 8ועכשיו אני צריכה לחכות עד עונה 16 אני לא יודעת אם תהיה מדינה עד אז . זה מצחיק אבל בקטע העצוב {לפחות אותי}

OOOO0

New member
וואו
את בטוחה שלא עבדו עלייך?

זה נשמע לי לא הגיוני שכל שנה גיל הכניסה הולך לעלות, ועוד בגילאים הזויים.....כלומר עוד כמה שנים אדם בן 23 יוכל לקיים יחסי מין, להתחתן, להחזיק נשק, לשתות אלכוהול, לנהוג אבל לא להיות קהל של "מצב האומה"??? מי קבע את הדבר האידיוטי הזה?

OOOO0

New member
הוא לא נשמע לי רציני...

אני חושבת שהוא סתם כותב בפייסבוק של התוכנית ולא שייך למערכת התוכנית. אולי הוא סתם חמד לצון....חכי עד שתקבלי תשובה רשמית מההפקה.

silvia17

New member
הם לא עונים בדקתי עם מישהי שהייתה שם

הם לא בודקים ת"ז רק מקראים שמות ואמרים איפה לשבת

למעלה