אני צריכה ייעוץ...זה די סיפור ארוך....

OneVision2

New member
אני צריכה ייעוץ...זה די סיפור ארוך....

התחיל איתי איזשהו בחור שהכרתי במסגרת כלשהי...יצאנו במשך שבוע בערך איזה 3 פעמים וכנראה אחרי הדייט הראשון הוא נבהל מזה שהוא עומד להתאהב והתחיל לתת לי תירוצים שלא נצא כי אם זה לא יצא טוב אז נרגיש מוזר ובסופו של דבר המשכנו לצאת לעוד שני דייטים.... לדייט השלישי הוא לא הגיע והוא אמר לי את הסיבה...ואחרי זה התנהגנו כמו חתול ועכבר, וקיבלתי ממנו כמה רמיזות שנהיה ביחד.... והייתה עוד פעם אחת שהוא התנהג איתי כמו חתול ועכבר. אחרי כמה זמן הוא חתך איתי את הקשר ובסוף קיבלתי ממנו הודעה המשכנו לדבר, אחרי זה הוא אומר לי שהוא לא מדבר איתי יותר ואתמול שוב המשכתי לדבר איתי והוא אומר לי שהקשר לא יעבוד ושוב מתרץ לי..... חלק ממשפט שהוא אמר לי בשיחה "אני מאמין שיש את הבחור שאת תהני ממנו", יכול להיות שהוא רמז לי שהוא הבחור שאני אהנה ממנו??? עכשיו כנראה שוב הקשר על OFF כדאי אולי לתת לו את הזמן ושהוא יחזר אחריי? אחרי שהוא המשיך לדבר איתי הוא היה מחזר אחריי... אני חושבת שהוא גם בינתיים מסתיר את הרגשות שלו ממה שהבנתי ממנו....

zukik

New member
יעוץ

חפשי מישהוא יותר רציני אלא אם את רוצה ממנו קשר לא רציני ....

OneVision2

New member
אני רוצה ממנו קשר רציני

אבל לא מבינה בשביל מה המשחקים הילדותיים האלה שלו..

zukik

New member
בדיוק בשביל זה ...

המשחקים הם בגלל שהוא מחפש קשר "קליל" ....

נימרודל

New member
לפי דעתי,

הוא מתנהג כמו ילד בן 15 שפעם ראשונה יוצר קשר עם בחורה (אישה, במקרה שלך). תעזבי אותו בשקט. אל תיצרי איתו קשר. במקומך, אני הייתי מחכה ממנו לאיזשהו סימן של רצינות, ולאו דווקא רצינות בנוגע לקשר שלכם- אלא רצינות בסיסית של יחס לבני אדם אחרים. אני ממש לא חושבת שגבר חלומותיך היה מהתל בך ככה...

OneVision2

New member
משמע

כנראה קיבלתי ממנו רצינות אחרי שהוא התחיל להראות סימנים של יותר מתעניין ומחזר אחריי.... אני נראה לי בינתיים אראה לו שאני לא מתייחסת אליו עד שהוא יחזור אליי כמו ילד טוב...

נימרודל

New member
תביני מההתנהגות שלו מה שתביני

אני מבינה ממנו שהוא סתםלא החלטי... ואגב, אל תצפי שהוא "יחזור כמו ילד טוב".

OneVision2

New member
אני אנסה לא לצפות לזה......

ואכן נראה לי שהוא בחור קצת לא החלטי....

pooshkash

New member
אין דבר כזה "פחד להתאהב"...

הבחור פשוט נסוג והחליט לגמור איתך את הסיפור. לא מפני שהוא פחד להתאהב בך... מי לא רוצה להתאהב?? עלייך להפנים שהוא ברח הלך לו ואת, צאי וחפשי - הים מלא דגים.

OneVision2

New member
אבל

בפעם הראשונה בערך שהוא חתך איתי את הקשר ובסוף הוא כנראה הוא התחרט על מה שעשה ועכשיו שוב אותו דבר שהוא מחליט שהוא על OFF כרגע...

OneVision2

New member
תיקון

על זה שכתבתי שלדייט השלישי הוא לא הגיע אז זה הוא לא הגיע בדייט הרביעי...

זה לא אמור להיות כל כך קשה

זה פשוט לא. הוא מזגזג מדי, למה את צריכה את זה? גם אם הוא מוצא חן בעינייך, נראה שלא ממנו יבוא לך טוב. חתול ועכבר? רמיזות? הוא אמר לך "אני מאמין שיש את הבחור שאת תהני ממנו" הוא לא מתכוון לעצמו. אפילו כשרומזים, רומזים יותר שקוף. עברי הלאה, לטובת הלב שלך, והזמן שלך.

OneVision2

New member
ממה שאני הספקתי להכיר ממנו

אם הוא ידבר איתי יפה ולא בקטע של משחקי חתול ועכבר אז שנינו מסתדרים ויש בנינו כימיה... נראה לי שיש לו קצת פיצול אישיות, ועל זה שאמרת על הרמיזות שרומזים יותר שקוף זה היה נראה שאכן קיבלתי ממנו רמיזות שנהיה ביחד או מה שזה לא יהיה.... אני יודעת שאני רוצה אותו.

tapoozz

New member
לא רוצה להעליב ולהגיד לך שאת מטומטמת...

תסגרי את הבאסטה ותיפרדי לשלום מהנודניק הזה. הוא מעוניין לזיין ולזרוק. איפה השכל, חבובה?

OneVision2

New member
יש לי שכל...

אני יודעת שמי שמעוניין בלזיין היה עושה את זה מזמן מאשר למשוך את זה..

Phuein

New member
כולם מטומטמים באהבה ^_^

תעשי מה שאת מרגישה, וכמו תמיד, תיהי מוכנה לקחת אחריות בתוצאות - מה שבדרך כלל כולל הרבה כאב ובכי P+: כמובן שזה חלק מזה.

למעלה