אני צריכה לכתוב עבודה על שלוש שיטות קריאה.

flstudent

New member
אני צריכה לכתוב עבודה על שלוש שיטות קריאה.

אני מחפשת שלוש/ה מורות/ים המלמדות/ים בשלוש שיטות שונות, שאוכל לצפות בשיעוריהם ולראיין אותם לאחר מכן, עדיף מראשון או מהאיזור. נ"ב יש לי חודש לכתוב את העבודה.

flstudent

New member
טרם הספיקותי.

רק היום קיבלתי את המטלה. חשבתי שבינתיים אני אכתוב כאן, כי רק מחר (או אפילו מחרתיים כי מחר אני עובדת) אני אוכל ממש ללכת או להתקשר לבתי"ס בשעות הפעילות שלהם... וכאן נמצאים גם בשעות שבית הספר סגור.

הבנתי../images/Emo13.gif

תנסי גם בפורום מורים. ד"א- את צריכה מורים ביסודי?חטיבת ביניים?תיכון? או שזה לא משנה?

song4me

New member
בתי ספר אנתרופוסופיים

הם מלמדים קריאה בשיטה שונה מאיך שמלמדים בשאר בתי הספר. בעוד בד"כ בתי ספר יסודיים רגילים מלמדים קריאה בתקופה שבין תחילת השנה לחנוכה של כיתה א', בבית הספר האנתרופוסופיים תהליך לימוד הקריאה הוא ארוך ומסתיים בכיתה ג(!), וכן זה באישור משרד החינוך. יש להם שיטה מיוחדת לזה, אם תרצי אני יכולה קצת להרחיב ממה שאני יודעת (לא יותר מדי למען האמת..), אבל נראה לי ממש מעניין להיכנס לבית ספר כזה ולראות את התהליך. בסביבה שלך יש בי"ס אנתרופוסופי בירושלים (אדם), ובביה"ס זומר ברמת-גן יש כיתה הלומדת בשיטה זו. תנסי לחפש באתר האינטרנט שלהם אם יש עוד בתי ספר שיותר נוח לך להגיע אליהם. בהצלחה!

למעלה