אני קודם ראיתי בצאט של הבלוג טיוי

אני קודם ראיתי בצאט של הבלוג טיוי

הודעה של "בלוגTV מודיע:במהלך הימים הקרובים פורום בלוגTV יסגר עקב חוסר פעילות.המשך גלישה נעימה" ואני מקווה שהבלוג טיוי עצמו לא יסגר עקב חוסר פעילות נורמלית כראוי.

gilriv

New member
?

לפי דעתי צריך שגם פה תיהיה -בדומה לפורום מבוגרים הגולשים צריכים לכתוב >לפחות מדי פעם מה זה משנה הרי יש משדרים מהבלוג החברתי
שבאים להתארח ומשדרים או באים לשדר במבוגרים כבר ?,,'אני לא יודע עם זה הבעיות של זה לא מכניס אותי לבלוג ההוא
זה לא משנה העיקר שיש פה קהילת חברים טובים ואנחנו נהנים חס וחלילה שעקב תנועה דלה זה יסגר נו תכתבו -אפלו מהצבא נעשה פה גם מירשמים ומה אתה עשיתה בחופשה הכול כך ארוכה שלכם הבנתם את דעתי ואם אפשר להביא לפה לינקים מYOUTUBE או תצלומים שלכם מטיול או משהו סתם {יאאלה בנים ובנות תנהגו לא לסמים תרגישו טו עם עצמכם אני בן 37 להזכיר לכול מי שאני מדבר שטוית נמחק מתחזים

syrus

New member
הבלוגTV לא ייסגר בקרוב

לגבי הפורום, נכון לעכשיו נראה שהוא יתאחד עם הפורום השני בגלל חוסר פעילות פה

אני לא מבין

האם הפורום החברתי יתאחד עם הפורום של המבוגרים כדי שגם הקטינים יגלו על הפנטיזה המינית של המבוגרים? תהיו לי בריאים.

ללווין../images/Emo20.gif

באם יאחדו את הפורומים אז...... הפורום החברתי יתאחד עם הפורום הטכני ולא עם הפורום של המבוגרים.

ואתם לא חושבים שזה יצור בלבול?

תארו לעצמכם שעד עכשיו בפורום הטכני מי שהייתה לו בעיה היה לו יותר קל להסתכל בפורום ולדעת איך לפתור אותה, אז עכשיו שאתם עושים ערבוב גם חברתי וגם טכני באותו פורום,בוודאי שזה יכול עוד יותר להקשות למי שמעוניין בעזרה כמה שיותר מהירה בתחום הטכני,כי בדרך הוא מבזב את זמנו על הודעות שלא קשורות לעזרה בתחום הטכני של הבלוג טיוי.

syrus

New member
אין בעיה של בילבול...

גולשים לא כותבים בפורום הזה ולכן הוא "נסגר" ומתאחד עם הטכני... כך שאני לא רואה סיבה לבילבול אם ממילא לא כותבים פה

עצם העובדה שאתה טוען שהוא מתאחד

ולא נסגר לגמרי,אז אם ישאלו בפורום בטכני שאלות לא טכניות זה כן יכול לבלבל ואו לבזבז זמן עד שמוצאים את התשובה הטכנית הרצוי,הרי פתרון בעיה טכנית יותר חשובה מחוויה של אדם שהוא גם משדר בבלוג טיוי,לא ככה?

איך הם יתמודדו עם זה?

זה לא קשה להפריד בין שני סוגים שונים,במיוחג אם פתאום כן יהיו לא מעט גולשים שירצו בפורום הטכנמי לרשום על דברים שלא קשורים לפתירת בעיות של הבלג טיוי? שאלה 2- באיזה תאריך נסגר הפורום פה? ואני מאחל ראש חודש סיון טוב לחוגגים.

syrus

New member
אל תדאג... יסתדרו ../images/Emo13.gif

לגבי התאריך, עדיין אין משהו, כנראה במהלך השבוע

למעלה