אני קורא לשלוח מחאה לחברי כנסת בעניין הסרת הח

srulek

New member
אני קורא לשלוח מחאה לחברי כנסת בעניין הסרת הח

של חכ יאיר פרץ הנאשם בעברות פליליות : להלן מכתב שאני שלחתי : לכבוד חברי הכנסת – וועדת הכנסת: שמעתי אתמול אודות נטייתכם שלא להסיר את חסינות חבר הכנסת יאיר פרץ מש"ס בעקבות עברות על מרמה , הונאה וכ"ו ,כפי שנדרש עפ"י בקשת היועץ המשפטי לממשלה, עפ"י הצדק וההגיון הסביר של כל אזרח במדינה מתוקנת ועפ"י הנורמות המחויבות לבטח מאישי ציבור . נטייתכם זו אינה מהווה הפתעה עבורי כמו למאות אלפים מאזרחי ישראל . מזה שנים רבות שאנשי המערכת הפוליטית וחברי הכנסת בפרט אינם מהווים דוגמא אישית בהתנהגותם ,בהחלטותיהם , בציניות בה הם מתפקדים ובניתוקם מהעם בישראל וקשיי עול מלחמת הקיום והשרידות של מדינת ישראל . אך , דומני שגם בהישבר כל מחסומי הבושה שלכם וגם בשיא ציני נורא כזה כשהם אתם הופכים עולמות ומושגי אנוש וצדק יסודיים במניעת דין וצדק , בהפיכת שחור ללבן ויום ללילה חובה על כל אזרח בישראל שעדיין מבצבצת בו שמץ תקווה שיש סיכוי למדינה להיחלץ ממארת השחיתות , הסאוב והרקב המוסרי שבו היא נתונה ושאתם ,אנשי המערכת הפוליטית וחברי הכנסת הנותנים יד להחלטה נואלת כזו שתמנע העמדה לדין של עבריין היושב בקרבכם , ממובלי אותה שחיתות לזעוק כלפיכם : אל תתנו יד להמשך ההידרדרות וההפקרות !! הפסיקו עם התרגילים המסריחים המהווים בושה לעם ולמדינה , די לחוסר תפקודכם ! די לניתוקכם מהעם הנאבק יום יום על חייו תרתי משמע ! די לשחיתות הזו ! הבאתם גם איש ערכי כמוני וכמעט את כל חברי שכמוני לחמו במלחמות ישראל , שרתו עשרות שנים במילואים ותרמו ככל יכולתם להכרה הנוראה כי אין תוחלת ואין סיבה להלחם יותר עבור מדינה שזה פרצופה ובהגיע רגע האמת בו תקרוס כליל החברה הישראלית והמדינה תיפול כפרי ליד אויביה המאיימים לכלותה איש לא ייוושע , גם לא אנשי המערכת הפוליטית המנותקים !

למעלה