אני קצת מתחיל לחזור לפעילויות קבוצתיות

י פ ע ת 5

New member
היי,
זאת אני - קלינאית_במסע.
נראה לי שתגובות של שלומית נמוגו במעבר לפורמט הזה. :-0
וחוץ מזה, קיבלתי הודעה שאפשר לפנות לעזרה כדי לבחור ניק, אבל לא ראיתי לאן לפנות... כך שאני תקועה בינתיים עם איזה ניק ישן שאחת הבנות שלי בחרה מי יודע מתי...

בכל אופן, כשהדיון הזה היה טרי יותר, שלומית הגיבה בצער על מילותיי בהודעתי האחרונה בדבר הפרישה (לפחות לעת עתה) מעבודתי כקלינאית.
ניסיתי להוסיף מענה כמה וכמה פעמים, אלא שכנראה שבשל המעבר בין הפורמטים אי אפשר היה לעשות זאת.
מוסיפה עכשיו את מה שכתבתי אז:

זה נכון בעיניי כהסתכלות מצד אֵם על שורה של קלינאיות.
אך כשאני מסתכלת על עצמי כקלינאית אחת ומשווה את מה שאני מסוגלת לתת אל מה שצריך שאתן, אני רואה שהפער גדול במידה שמקשה עליי לחיות בשלום עם מה שאני עושה. ואם אני משווה את הבעייתיות הזאת אל תפקיד אחר שאני מרגישה שאני פועלת בו היטב, אני מעדיפה לעסוק בו.
את מבינה?
(זה כמובן לא סותר את הרצון שלי לעבוד עם אוטיסטים בדרך נכונה.)

HoneyBadger

New member
אני קצת מתחיל לחזור לפעילויות קבוצתיות

חלק מספרים שהם זירזו חתונות, חלק עשו כל מיני החלטות אחרות שהם עיכבו. זה מרגיש לי שהקורונה גרם לאנשים להאחז בדברים שהם החשיבו כביטוח או כPlan B. אני רק רוצה לבעוט בהכל ולשרוף הכל ולהתפרע אני ממש לא מחפש להאחז בדברים

schlomitsmile

Member
מנהל
הקורונה גרמה לאנשים שונים כלמיני דברים
יש אנשים שמרגישים שהכל מתערער להם
חלקם מנסים להאחז, חלקם מתחרפנים,
אחרים דוקא מצאו את השקט.
כמעט אף אחד לא עובר את זה בלי שזה ישאיר בו איזשהו חותם.
&nbsp
איך אתה משחרר את הרצון לבעוט ולשרוף הכל?

HoneyBadger

New member
אחרי כל מה שעברתי אני שונא את המדינה

אני מקווה שבעתיד הלא יותר מידי רחוק אני אמצא מעקף לקושי התקשורתי שלי עם סמכות ואני אוכל לשמור על מקור פרנסה לזמן ממושך ואז אני אעבור לאירופה, עד אז אני אצטרך לחיות עם התחושות האלה ולדעת שמה שקורה סביבי זה לא אני אלא המדינה המזורגגת הזו

אירופה סמכותית לא פחות מישראל

במובנים רבים אף הרבה יותר ( הישראלים לפחות חוצפניים), היתרון המשמעותי באירופה לאוטיסט ( חייתי בהולנד 6 שנה) זה שבניגוד לישראל אנשים שם ממש מכבדים פרטיות ומרחק ונותנים לך לנשום בלי לשפוט אותך כל הזמן) והקושי עם סמכות אינו תקשורתי אלא בדיוק להפך שאנשים תקשורתיים, כמו אוטיסטים למשל, לא יכולים בגלל זה להסתדר עם סמכות, סמכות זה אנטי תזה לתקשורת, לצערי רק האוטיסטים יודעים זאת בינתיים

אוף, מיקימוקי...

אני אוהבת לקרוא את התגובות שלך ומסכימה עם אמירות כמו "סמכות זה אנטי תזה לתקשורת", ואז מתבאסת כשאתה כותב "לצערי רק האוטיסטים יודעים זאת בינתיים".

לא רק האוטיסטים יודעים זאת אבל האוטיסטים חיים זאת הכי

יש הבדל שמתבטא כרמת קושי מחרידה בין לדעת דבר מה אינטלקטואלית ואפילו רגשית לממש לחיות זאת בכל מהותך ומאודך ללא שום ברירה אחרת, ואת לגמרי צודקת שיותר ויותר אנשים רגישים וחכמים ויש כאלה לא מעט גם נורמטיבים ומתפקדים יחסית, והייתי מצפה מאלה ליותר תמיכה והבנה בגלל זה כי זה לא "אנחנו נגדכם" כמו שנדמה

תודה.

התשובה הזאת מזמינה ונעימה.
אני מוצאת שקשה לי מאוד מאוד ללמוד את הדרך האוטיסטית. אבל בהחלט הייתי רוצה להכיר, להבין, להפנים יותר. לצערי, כרגע בחרתי לפרוש מה"קלינאית" (אם כי להישאר "במסע") בשל ההרגשה המטרידה, שבמשך כמה שנות ניסיון הצלחתי בעיקר להבין כמה אני לא מבינה (שגם זה כמובן משהו...). שוב תודה!

schlomitsmile

Member
מנהל
אם יורשה לי- חבל...
בתור אמא, הייתי מעדיפה קלינאית שמודעת למגבלות הידע וההבנה שלה
מאחת שבטוחה שהיא יודעת הכל...

למעלה