אני רואה שמצטרפים אלינו גם

שולשול1

New member
אני רואה שמצטרפים אלינו גם

מאד צעירים וגם נשואים השאלה מה המטרה בפורום זה. האם לעודד אחד את השני להכי להרחיב חוג חברים לצאת מהאשכול וחיות את היום.

meshi4

New member
שולשול.

בנתיים אלו איחולים להצלחת הפורום. איזה מטרות היית רוצה שיהיו לפורום?

offe

New member
צהריים טובים

צודקת שולשול - כשראיתי שנפתח פורום אלמנים ואלמנות - מאוד גירה אותי להיכנס - ואכן אני פה - אולם כשרואה שחבר'ה צעירים - וחבר'ה נשואים נכנסים גם הם לפורום - למרות שהם יכולים להיות מאוד נחמדים - זה מעורר מחשבות. באם נהיה חבורת חברים שנמצאים באותו מצב אישי, ההתחלקות, העניין, העשרה, הענקה, המצוקות שלעתים ישנן - קל יותר עם אנשים שהם באותה קטיגוריה. אם הפורום ימשיך בכוון של ערבוב "חלב ובשר" - שיהיה לכם לבריאות ואיך אומר צביקה מהשגריר - אשריכם. אם נתקבץ חבורה של אנשים באותו מצב - אשרינו. המשך יום נעים ומעונג. offe

nypx

New member
טוב ,ציפיתי לשאלה הזאת

המטרה של הפורום בגדול היא לתת כר נרחב למטרות שאמרת כי ביננו אף אחד לא בא ואומר : שלום אני אלמן וקוראים לי_ _ _ פה יודעים מה הסטטוס של כל אחד ,ולא שיש לי בעיה אם זה ממש לא, אבל אם יבואו גם אנשים אחרים נשואים גרושים או לא משנה מה כולם יתקבלו בברכה , המטרות הן שנוכל לדבר על כל מה שנרצה למעשה חשבתי יותר על הקטע המשפחתי, ואני אסביר: א. חלקנו עם ילדים ויש שאלות ויש התלבטויות איך ומה אם הילדים גדלים אז קשה להם לראות את אימא שלהם או אבא שלהם יוצאים עם אחרים . ב.שילדים קטנים יותר אז יש את השאלות אם עשינו בסדר ומה צריך לשנות כדי שיהיה להם יותר קל . ג.יש גם קבוצות תמיכה והמטרה שלי היא ליידע אתכם מה קורה ומתי ד.אני מתכוון להביא לכאן איש מקצוע מידי פעם כדי שיענה לשאלות שלכם גם ברמה האישית. ה.בעיות משפחתיות וכאלו יש המון ו.מפגשים בינכם אם חברתיים ואם אחרים אני יכול להמשיך ולהמשיך אך אני מקווה שכוונתי ברורה זהו פחות או יותר ,השאר נתון לשיקול שלכם איך אתם רוצים ומה אתם רוצים לעשות,מי שיש לו רעיון או הצעה מוזמן לשלוח לי מסר ואני אתייחס בכובד ראש לכל מה שיועלה ויתבקש. ודרך אגב :גם לפורומים אחרים נכנסים כל מיני סוגים של אנשים אבל הגרעין הוא העיקר ,ואחד שנשוי לא יכנס לפורום אלמנים\אלמנות אז מטבע הדברים נכנסים לכאן רוב האנשים שהתאלמנו, זהו פחות או יותר ושוב שמח שהשאלה הזאת הועלתה יום נפלא לכם

meshi4

New member
ניפקס .מסכימה עם דבריך.

באופן טבעי אנשים שהתאלמנו אמורים למצוא יותר ענין בפורום כזה.כי הבעיות מוכרות ומשותפות לכולם. אני מקווה שהפורום יהיה מקור נהדר לתמיכה הדדית.לדרכי התמודדות של החברים בפורום.מקום לשתף,להתייעץ,להתבדח. ניפקס סומכת עליך.זוכר במפגש שהיה באוגוסט?איך אירגנת סבב שאלות מעניינות.נשארנו בסוף האלמנים והתפתחה שיחה מעניינת.עד שאמרנו:וואווווו.צריך לחזור הביתה. אז אני מקווה שיתפתחו שרשורים מעניינים בכל מיני נושאים. המשך יום נעים לכם.

למעלה