"אני רוצה לדבר איתך" אמרה בת ה 6שלי

viviane

New member
"אני רוצה לדבר איתך" אמרה בת ה 6שלי

כך פתחהבכורתי את השיחה. "היום בגן נישקתי את תומר" (כמעט עשיתי תאונת דרכים עם האוטו!!!) איפה שאלתי "בגן" "למה נשיקת אותו?" "כי רציתי לדעת איך זה להתחתן" "ואיך הרגשת?" "היה לי מאוד נעים" בדרך כלל היא מנגבת את כל הנשיקות שהיא מקבלת (גם שלי
) אבל דאגה לציין שהפעם לא ניגבה למרות שנישקה אותו על הפה. האמת חטפתי הלם.וניסיתי להסביר שעכשיו שהיא החליטה להתחתן איתו היא לא "חייבת" להתנשק עם כל אחד!!!כששאלה למה הסתבכתי קצת... אבא שלי שמפרגן תמיד אמר: "היא עושה מה שהיא רואה בבית...." הלוואי הלוואי הלוואי...........................

תומילי

New member
אני דווקא מאושרת

כשהבן שלי מדבר על אהבה ונישואין. לפחות לא יהיה דפוק כמו אמא....

viviane

New member
אולי כי לא ראיתי את הזמן ../images/Emo160.gif.?

כי לא ציפיתי שכל כך מהר הנושאים ה"כבדים" יעלו? אולי כי בשבילי היא עדיין התינוקת שלי.....

catנוע

New member
כן, זה באמת הלם

אפילו אני, שהבת שלי רק בת שנתיים, מתקשה להאמין כשאני חושבת על זה. כי נראה לי שהלידה שלה רק קרתה שלשום...אני עדין זוכרת כל פרט, כל דקה מהרגע שיצאתי מהבית ועד ששמעתי אותה בוכה
. הם גדלים כל כך מהר...והילדה שלך נשמעת מקסימה

ענת 5555

New member
אחל'ה. הילדה גדלה....

זו דווקא הזדמנות להבהיר מושגים. של אהבה, חתונה וכו'... לא?

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif מילא הילדה

אבל מה אבא שלך חושב?
מענין מה היא חושבת על חתונה
ועל אמצעי מניעה היא כבר שמעה?

catנוע

New member
משחקי ילדים ../images/Emo13.gif

התמימות שלהם כל כך יפה בעיני. לא הבנתי ממה ההלם - מזה שהיא נישקה אותו? נראה לי שאין לך מה לדאוג, אם עד עכשיו לא אהבה להתנשק אז כנראה האהבה שמורה רק לתומר

אורora

New member
אפרופו הזכרת לי

שבת אחה"צ מתארחות אצלי כמה חברות. הילדים התאדו בחדר הילדים. אחרי הרבה זמן של שקט הלכתי לראות מה קורה. במיטה מתחת לשמיכה די משולבים זה בזה מצאתי את ילדתי ואת בנה השרמנטי של אחד ממשתתפות הפורום האחרות. אחרי שגם אמא שלו באה להציץ. שאלתי מה אתם עושים, ו-2 העוללים ענו פה אחד משחקים במשפחה
( ולכל מי שחושבת שהוא היה האבא והיא האמא....ממש לא הוא היה התינוק והיא האמא , הם היו משפחה בלי אבא )

catנוע

New member
ברשותך, כי שכחת את אחת ההברקות

של אותו ערב... כשהצצתי עליהם משחקים ושאלתי אם הם אמא ואבא וילד/ה, הם הסבירו שהם משפחה: תינוק, אמא וסבתא (היו שם עוד כל מיני בני משפחה
) ואז השרמנטי אמר לי 'מה, את לא יודעת שיש משפחות בלי אבא?'
חינוך מעולה הם מקבלים

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif תשמעו... יש פה כמה גאוני

פורום שחייבים לרשום את כל פנינותיהם עבור דורות ילדי האימ"ב הבאים

gezers

New member
אז הנה גם אחד..

הערב במהלך ויכוח מתיש על כך ש"אמא תוותרי לי על ציחצוח שיניים כי את יודעת שזה קשה לי כשאני עייפה.." ואמא "אבל את החלטת שנצחצח אחרי תכנית א' ב' או ג' בטלוויזיה וכ'.." הגוזלית אומרת לי "אמא מהיום כשאני עייפה אני לא יכולה להחליט ואת תחליטי, אני לא יכולה שאת נותנת לי לבחור כל הזמן.."

קודם כל שאפו לילדה המתנסה ../images/Emo13.gif

שנית, אולי כדאי להעניק לה קצת הסברים על משמעותה של חתונה, זוגיות, ואיך באים ילדים לעולם (היא קיבלה?). ולאבא שלך - איזה כייף זה אבא עם חוש הומור

למעלה