אני רוצה להבין משהו

סמד13

New member
אני רוצה להבין משהו

רחובות יוצאת לסיבוב בחירות שני למרות שמעמדו של שוקי פורר בספק עקב כל החקירות נגדו והגשת כתב אישום למה צריך להמשיך לסיבוב שני כאשר מראש יודעים שהמועמד בספק למה כל בזבוז המשאבים הזה למה עוד יום לימודים יתבזבז בכדי לספק מקום לקלפיות ושוב כל הניירת המפזורת ברחובות פשוט בזבוז לשמו אגב אני לא הצבעתי למעמודים הנ"ל אבל חורה לי כל הביזבוז כאשר יש דברים טובים יותר להוציא עליהם כסף יום טוב סמדי

ת'כלס.. ולא רק זה.. אלא גם >>

חשבתי שהפעם זה יהיה אחרת.. היתה אווירת שינוי באוויר ח´ברה צעירים הצטרפו למאבק על תכני החברה בעיר וכל כך רציתי שמשהו ישתנה.. אבל מה... בסוף.. מנדט מסכן אחד.. זו רק אכזבה אחת מיני רבות במערכת הבחירות המוניציפליות שלנו אבל האכזבה הקשה מכל היא שהכסף והקומבינות ממשיכים בדרכם ולאף אחד לא אכפת. ראש העיר שלנו , שוקי פורר, אדם צבוע שעדיין מתנהל נגדו משפט פלילי, זכה ב34% מקולות הרחובותיים.. זה נעשה בזכות אתם חושבים? ממש לא לדעתי פורר מקושר מאוד - הכל קומבינות - תן לי ואתן לך ובנוסף הוא פשוט הרס את העיר, את מקומות הבילוי, את שכונות המצוקה וכל זאת, עשה בהינף אצבע ממשרדו בעירייה, בקומה השישית של קניון רחובות. בירושלים הבינו את המסר ובחרו בברקת כראש עיר של כולם בגלל ואולי בעצם בזכות האמירה של פרוש: "תוך 10 שנים, לא יהיה ראש עיר חילוני בכלל" בראשון לציון , מאיר ניצן, שלדעתי הוא פשוט עבריין, נאלץ לוותר על הכסא שלו לאחר 25 שנה לטובת דב צור שנקווה שלא יקפח את מזרח העיר ויהפוך אותה לחלק מראשון. ובבאר שבע יעקב טרנר פינה את מקומות לבן טיפוחיו דניאלוביץ שלדעתי זאת גם בחירה מצוינת. למה רק ברחובות הכל נשאר אותו דבר, אותו אדם מחפיר יעמוד בראש העיריה אותו אדם יקדם אינטרסים אישיים שלו, ואותו אדם ימשיך להצעיד את רחובות למקומות הנמוכים ביותר. זה לא שייחלתי למועמד מסוים אחר, אבל רק לא פורר. מזל שהולכים לסיבוב שני, אולי הפעם.. דברים יישתנו.

סמד13

New member
לא יודעת עד כמה מזל שהולכים

לסיבוב שני הרי הכול בסופו של דבר פוגע בנו אם בארנונה או אם בתקצבים שיעבור לסיבוב הנוסף דרך אגב אני מאוד מאוכזבת שהקהילה האתיופית לא תמכה במעומד שלה למועצת העיר הוא פעיל ועושה כל שרק יוכל למען הקהילה וקרית משה במיוחד פשוט עצוב

זה נכון, אבל >

אנחנו כבר רגילים לזה שהכל יוצא מהכיס שלנו אז את מתפלאת שלא חושבים קדימה וכל מועמד חושב על הכיס שלו? פורר הרי לא ינטוש את הקמפיין שלו כדי שלנו יוקל בכיס אני לא יודע אם סלנט היה נוטש אם היה במקום פורר כרגע אבל כך או כך, זה ברור ששום איש ציבור לא יחשוב על הכיס שלנו לפני האגו והכיס שלו. לגבי המגזר האתיופי ואנשי קרית משה אני מסכים וכל כך שהאיזורים האלה נראים כמו שהם נראים הם להפוך אותם למקומות כל כך יפים ומטופחים לאלכס אותם בצעירים, לעשות שם אירועים לאנשי העיר ובעצם לקחת את השכונות האלה יד ביד ולהחזיר אותם ל"משפחה" הזאת שנקראת רחובות.

אגב פעם לרשת המתנסים היה כח >

היא טיפחה את מתנס קריית משה, והיא עדיין היא נקודת האור באיזור הזה בכלל רשת המתנסים האומנם היא גוף ריווחי, אבל הם עשו הרבה רבה טוב ושינויים לטובת הנוער ושכונות המצוקה בעיר.

סמד13

New member
מסכימה איתך לגבי המתנס בקרית משה

איכן נקודת אור במקום ודעתי שכן אם יקום גוף נגד הבחירות הסיבוב השני אולי יהייה לנו קל יותר בכיס לא מבינה איפה כל הגדולים והחכמים שיודעים להוציא כל מיני צוים משפטיים כשלא צריך אותם זה הזמן לפנות ליועץ המשפטי לעירייה או משרד הפנים ולעצור את הסיבוב השני אגב אין לי מושג מה או מי זה עוזי ומה הוא יתרום לנו אבל זה הזמן שלו להפעיל יועצים משפטיים

רק שוקי פורר יציל את העיר

אדם כמו עוזי סלאנט ששדד את קופ"ח מאוחדת עם משכורת חודשית של 20 אחיות, יעלו לנו את הארנונה כדי לשלם לו משכורת !!! עם שוקי פורר הצליח אחרי כול ההסתה נגדו לקבל 35% עכשיו הוא יקבל הרבה יותר קולות. עם מישהו חושב שכדאי לבטל את הזכות הדמוקרטית להצבעה שניה הוא פחדן. אולי צריך למנות לראש העיר את ראש הסיעה הכי גדולה בעיר(רחמים מלול) ליכוד.

סמד13

New member
קודם כול אני לא פחדנית

דבר שני לא הצבעתי לאף אחד ממעומדים הנ"ל כי ההבדל בניהם הוא מין הפח אל הפחט וכן צריך לבתר על סיבוב שני כי אין מספיק משאבים נוזליים פננסים לעיריית רחובות לסיבוב שני וגם לא משאבי אנוש ואם רוצים אז שרחמים מלול יהייה ראש העיר לפחות לא יבזבזו על הגב שלנו עוד כספים סמדי

למעלה