אני רוצה להתחיל ללמוד

e p s i l o n

New member
אני רוצה להתחיל ללמוד

דוטנט מה אני צריך שיהיה לי מותקן ואיזה תוכנות של סבבית עבודה מומלצות יש? (אין לי ממש כסף לקנות vs.not ..)

danistar

New member
מר בחור .. ממה שאני רואה

אתה צריך את ה VS.NET , אין דברכזה סביבה מומלצת .. יש רק את הסביבה הזו . מדובר במשהו כמו 4-5 CD או DVD אחד . אבל בכל מקרה ממה שאני רואה בקורס , חבל על הזמן של לימוד עצמי , זה רחב מידי , עמוק מידי ולא טריוויאלי כדי לשבת וללמוד בבית כמו שלומדים C למשל . זה לא רק שפת התכנות זה כל הסביבת עבודה .

asp123

New member
דבר ראשון קצת לכלכת למה בגלל ש...

ללמוד בבית זו לא רחב מידי עם הבן אדם עצמו רציני ונעזר גם באינטרנט(כמו פורומים כדוגמא לזה ועוד הרבה)ונסיון קודם. דבר שני הוא יכול להזמין trial ממיקרוסופט(לי יש trial פשוט אין לי dvd להתקין) עד שיצאו תוכנות וחוץ מי זה כמו שיובל אמר יש את web Matrix שלדעתי מספיקה. אז לדעתי זה לא "רחב מידי" ללמוד לבד אני מכיר מלא אנשים שלמדו בבית אפילו מדוגמאות. זו דעתי.

danistar

New member
תראה ..

מכמות החומר שאני נחשף אליה כל שיעור חדש זה פשוט נראה ענק . אני לא מדבר רק על השפה ( C# ) אלה על כל סביבת הפיתוח . שוב כמישהו שכבר 8 שנים בתחום התוכנה מהתרשמות שלי שלימוד ביתי סטנדרטי במקרה הזה הוא לא פשוט . זה לא פיתוח ב C . למשל התחלנו לדבר על נושא שנקרא ATTRIBUTES ( מקווה שכתבתי נכון ) שזה נושא גדול בפני עצמו . תבין יש המון נושאים כאלו שאתה צריך ללמוד ואני אומר תודה למדריכה שלנו שמנסה להיות מאוד מקיפה . אני יודע שבבית בחיים לא הייתי מגיע לנישות הללו . עברתיצ כבר הרבה מערכות וטכנולוגיות אבל זו היא ממש שיא .

asp123

New member
גם אני הייתי בסביבות פיתוח כמו unix

וכו... אבל עדיין לדעתי זה חוסך המון דברים מה שגם עצם זה שאתה לומד בבית מתנה לך יותר "נוחות למידה" ואם הבן אדם עצמו רוצה ומתעמק בכל נושא ונושא עד שהוא מבין אותו גמרנו אין יותר על מה לדגור עוד ועוד. אני יודע שבקבוצות למוד באמת הרבה יותר קל ללמוד למה דבר רישום אתה לא צריך להבין "לבד" יש מישהו שמסביר כל נושא ונושא. אני ממש לא בקטע הזה של קבוצות לימוד למרות שאם היו קורסים ליד הבית שלי או שהייתי נגיש אליהם הייתי הולך הבעיה שלי עם קורסים זו הנגישות אני עדיין קטן כדי לנסוע אפילו בקטנוע. הקיצר זה בסדר בסוף מי שמחליט זה הבן אדם עצמו

שגיא24

New member
צריך לתרגל

אם אין עבודות להגיש, עם ציון אפילו, אז אפשר להגיד שיש לי נטייה שלא לעשות כלום ולהניח שאם קראתי את החומר הנלמד וקצת שיננתי אותו זה מספיק. ברוב המקרים זה לא. אם לא עושים שימוש יומיומי בדברים. זה בהחלט תלוי באופי של בנאדם, כפי שאמרת

yuval k

New member
סביבות עבודה לדוט נט

ה-IDE של מיקרוסופט לדוט נט - הויז'ואל סטודיו - מאוד נוח, ומאוד יקר. אין, לעניות דעתי, IDE שמשתווה לו במבחר התכונות או בנוחות העבודה, אם כי הוא מאוד כבד בזיכרון. אלטרנטיבות? יש, בהחלט. יש את SharpDevelop, שהוא IDE ל-VB.net ול-C#. הפורמאט של הפרוייקטים שלו לא קריא ע"י הסביבה של מיקרוסופט, במידה ותרצה לעבור, אולם זה לא סיפור גדול ליצור פרוייקט ולהכניס לתוכו קבצים קיימים. יש, לפיתוח אפליקציות של ASP.net, את ה-Web Matrix של מיקרוסופט - שהוא חינמי וקליל (1.3MB בעת כתיבת שורות אלה). הוא משלב בתוכו עורך WYSIWYG ל-HTML ול-web forms וכו'. וכמובן, אפשר לעבוד עם עורכי טקסט פשוטים ולקמפל את הקוד
זה דורש כבר את ה-framework SDK, שניתן להוריד בחינם. זהירות - יותר מ-100MB...

IgalR

New member
אגב ויזואל סטודיו לא יקר בכלל .

C# או VB.NET עולות פחות מ 90$ .

שגיא24

New member
אני קניתי באריזה מקורית

אבל לצערי, חברים שלי פשוט הורידו מהאינטרנט את כל ה-Visual Studio בגרסה הכי הכי. אין מה לעשות נגד זה, פרט לכך שזה לא מוצא חן בעיני. הכל כל כך פרוץ ברשת.

asp123

New member
תשמע במחירים שהם דופקים למה לא ../images/Emo35.gif

שיהיו גרסאות פרוצות תשמע זה די המון למרות שאישית אני לא משתמש בתוכנות האלו

IgalR

New member
הגרסה החדשה עולה 92$ באמאזון

מחיר לא יקר בהרבה מכל עורך טקסט סביר אחר.

e p s i l o n

New member
אם אני מוריד את sharpD

למשל אני עדיין צריך את ה SDK , או שיש שם קומפיילר מובנה שם?

gilad g

New member
אתה עדיין צריך את הSDK ../images/Emo13.gif

מתוך האתר שלהם:
In order to be able to either compile (source code) or run (executable) SharpDevelop, you must have the Microsoft .NET SDK 1.1 installed on that machine (the Runtime will also do, however, it comes without the SDK documentation).​
שים לב שאתה צריך את גירסה 1.1 ולא את 1.0.

e p s i l o n

New member
הבנתי .. שאלה

אפשר לינק ל SDK 1.1 , או שפשוט לחפש בקאאזה? הגרסה הזו תאפשר לי לעבוד עם כול הדוט נט?

למעלה