אני רוצה לשתף אותכם במשהו

שיקה221

New member
אני רוצה לשתף אותכם במשהו

אז כמו שאתם יועים אני כתבתי מכתב ללינדזי ומידי פעם אני שולחת אותו למייספייס הרישמי שלה.. היום בשעה 2 ורבע כשאני בודקת את המייספייס שלי גיליתי שלינדזי קראה את המכתב.. כן כן חברה היא קראה אותו..אני הייתי בשוק של החיים שלי! תשאלו את זיו! בכל אופן אני מקווה שהיא תגיב לי אבל רק רציתי להראות לכם שעם קצת אמונה אפשר להגיע אליה וזה בנוגע לזה שרצינו לכתוב מכתב אז הנה תראו עם קצת התמדה היא קראה וזה מה שבאמת חשוב. [עכשיו תחזיקו לי בבקשה אצבעותש היא תענה לי :)]

דנדנאלה

New member
DDDD=

אני ממש שמחה בשבילך שהיא קראה אותו=] מקווה שהיא תענה.....ואם היא תענה אני אשמח את תשתפי אותנו(אני פשווט זוכרת שאמרת פעם שהזכרת במיכתב שלך את הפורום וסיפרת עליו....אז אני אשמח אם תשתפי בחלק הזה=]) בכל מיקרה.....מאוד מקווה שהיא תענה לך בהצלחה=]

LindZiv Cohan

New member
הכי חשוב שהיא קראה אותו!

התגובה שלה זה רק עוד צ'ופר. [וואי צ'ופר זאת מילה מוזרה]

שיקה221

New member
חחחחחחח תכלססס

רק עכשיו זה כזה "יופי היא קראה..מה קרה שתקדיש 5 דקות ותענה אחרי שהקדשתי שנה וחצי כדי שזה יגיע אלייה" אבללללללללללללללללללללללללל ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE או להסתכל על חצי הכוס המלאה או אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו [חחחחחחחח מה הקשר?] כמו שאתם רואים אני דיי מרוצה מזה שהיא קראה..רק אני מקווה שאם היא תענה זה לא יקח שנה וחצי חחחחחח גם ברכה [איפה ששוחים] זה מילה מוזרה..... דרך אגב מישהו פה רואה את THE L WORD.? נכון שסמנתה ממש אבל ממש קופי של שיין?? חח בלי שום קשר.

LindZiv Cohan

New member
חחחחחחחחחח לכי לישון../images/Emo6.gif

הכי גרוע היא לא תענה לך, אבל לפחות את יודעת שהיא יודעת עלייך:)

NoOop

New member
חחח :)

אני גם חשבתי על זה וגם מישהו פה אמר את זה. היא בהחלט דומה לה. אבל שיין הרבה יותר יפה

NoOop

New member
איזה כיףףףף :)

וואוו זה נשמע ממש נחמד. מה כתבת לה בערך במכתב? :) אני חושבת שזה מספק מספיק שהיא קראה. אז זה ממש טוב. :]

למעלה