אני רוצה מכונית....

• פותח הנושא 27נ
  • פורסם בתאריך

27נ

New member
אני רוצה מכונית....../images/Emo53.gif

היי, פעם ראשונה שאני קונה מכונית ואין לי מושג איך מוצאים אחת. מיקדתי את החיפוש לסוזוקי סוויפט, סיריון ומתלבטת על גולף ופולו. (חשוב לי אוטומטית, קטנה ויש לי בגג 30,000) השאלות שלי הן: 1. לא מוצאת סוזוקי סוויפט בכלל (מדובר על שנים 97-99 ככה). שמעתי שיש מצב למצוא בסוכנויות הרכב (טרייד אין?). זה נכון? איך אני מגיעה לסוכנויות האלו והאם אני צריכה לחפש רק סוכנויות של סוזוקי או בכל סוכנות? 2. בקשר לגולף ופולו - שמעתי שהחלפים פשוט ממש יקרים, למרות שיש המון כאלו למכירה כרגע, אני מתלבטת אם זה צעד חכם. אשמח לקבל פידבקים ממי שיודע. תודה רבה לכולם! מהמיואשת...

nepet

New member
רכב אפשר למצוא בכל סוכנות טרייד אין

לא רק אצל היבואן . החלקים של פולקסווגן אכן יקרים . בתקציב שלך אתה הולך על רכב קצת ישן , והגיל + הבלאי עושים את שלהם . לא דבר שמתקלקל , הולכים למוסך להחליף , לפעמים אפשר גם לתקן חלקים , ולהוזיל את עלות התיקון . אפשרות נוספת , אם אתה הולך על פולקסווגן , במידה ואתה נכנס למוסך בגלל תקלה , ואי אפשר לתקן את החלק התקול , אז לבקש לשים חלק מפירוק . (רכבים שעברו תאונה , ולמשל , כל החלק האחורי שלהם נמחץ , ופירקו להם את המונע ) . אלה חלקים יחסית אמינים , וזולים בכ 50% מהחלקים המקוריים . מפה זה כבר שיקול שלך .

למעלה