אני רוצה "סטייל"

• פותח הנושא שמ3
  • פורסם בתאריך

שמ3

New member
אני רוצה "סטייל"

זוכרים את טינה פביולס מהרווק 3 - זקופה כל כך הולכת נכון מתלבשת נכון מדברת נכון, לא עושה פרצופים כשצוחקת הכל בסטייל. אני רוצה את זה ,לאכול בנימוס אבל לא בביישנות, ללכת זקוף, אבל לא ביהירות.... אפילו זקוף קשה לי ללכת , ואני ניראת טוב אפילו מאוד זה ממש מעלה בכמה דרגות את היחס של הסביבה ... איך לומדים, יש קורס? ( לא לדוגמניות עם ספרים על הראש...) :) כן , בקשנה קצת מוזרה אבל ממש בא לי לשדרג את עצמי. תודה

הממ... דווקא הקטע של הספר עוזר

ליציבות וכאלה. מה זאת אומרת קשה לך ללכת זקוף? פשוט כל פעם שאת שמה לב שאת לא הולכת זקוף תתקני את עצמך ותלכי זקוף. (כפתיים למטה, בטן בפנים, גב ישר, ראש למעלה, סנטר בפנים)

יופי ../images/Emo140.gif את כבר בדרך לשם

לא מכירה את זותי שכתבת עליה אבל אם יש לך את הרצון ואת הדמות הנכונה לחיקוי (של מה שאת רוצה) את עשית כבר את רוב הדרך , נראה לי
. הרצון להשתפר (בכל תחום שהוא) הוא ברכה. אז אני בתור חיית אינטרנט ממליצה לך קודם כל ללמוד ממאמרים ודוגמאות ברשת שבלי ספק יהיו הרבה כאלו. וגם חיפוש כזה יוכל לעזור לך במציאת קורסים לתדמית אישית - ויש רבים כאלו. אני בטוחה שחוג או קורס כזה יוכל להביא רוח מרעננת לחייך , במיוחד כשאת כל כך רוצה. עשיתי חיפוש קטן בשבילך: (דוגמאות מקריות אין לראות בהן המלצה מיוחדת) - קורס שפת גוף ככלי תקשורתי לפיתוח תדמית אישית - הרצאות וסדנאות חווייתיות העוסקות בשיפור ההופעה החיצונית - רושם ושפת הגוף בהצלחה ותבואי לספר חוויות על ההתקדמות בהרגשה האישית

למעלה