אני שב לב בדיונים שהשמאלנים פשוט לא עונים לעניין

marabo

Well-known member
כל פעם שעולה טיעון נגד הקו או ההשקפה שלהם כמעט ולא תמצא שהם משיבים עניינית.
זה תמיד יהיה או ניסיון ללגלג על טוען הטענה או הסטת הנושא למשהוא אחר.
האם זו אסטרטגיה?
האם זו תוצאה של יכולת אינטלקטואלית ירודה?
האם זה שניהם?
מה דעתכם?

eקא זו או

Well-known member
האם זו אסטרטגיה?
האם זה שניהם?
מה דעתכם?
אוי למתמם, לאיש הכלכך הגון וישר.
ביום שתפסיק לעוות, לדבר אל XXX וללגלג ולהקיא... בקיצור ביום שתבריא ממחלת הסמולנות שלך.. תתפלא ותגלה את שאתה מחפש.

marabo

Well-known member
אוי למתמם, לאיש הכלכך הגון וישר.
ביום שתפסיק לעוות, לדבר אל XXX וללגלג ולהקיא... בקיצור ביום שתבריא ממחלת הסמולנות שלך.. תתפלא ותגלה את שאתה מחפש.
יקירי, לגלוג והקאה אלו תחושות אבל אני לא משאיר אותם באויר, אני תמיד מנמק ומסביר את מקור התחושות באופן רציונלי.

Harrington

Well-known member
מנהל
האם זו אסטרטגיה?
האם זה שניהם?
מה דעתכם?
אכן אני מסכים איתך. זה מצער מבחינתי, אבל זה המצב ברוב המקרים, ודאי כאן בפורום.
לעניות דעתי זאת לא אסטרטגיה אלא יותר יכולות ירודות. לאו דווקא יכולות אינטלקטואליות, אם כי אין ספק שאצל חלק מהאנשים גם זה נכון, אלא יותר היעדר טיעונים רציניים. הקטע המצחיק הוא שזה לא שחסרים טיעונים רציניים וענייניים שאפשר להעלות נגד שלטון הליכוד ו/או העומד בראשו. אבל משום מה הם מעדיפים שוב ושוב שלא להעלות טיעונים רציניים אלא להעלות דווקא טענות מגוחכות שאין בר דעת נורמטיבי שלא יכול שלא לגחך על חוסר הרלוונטיות שלהן.

התוצאה היא כמובן מצב בו טיעונים רציניים/ענייניים כמעט ולא נשמעים, אם בגלל שאותם גולשים מהשמאל/רל"ב לא מסוגלים לבטא אותם כדבעי מסיבה כלשהי, ובמקום זאת אכן כמו שכתבת, לרוב הם יעדיפו פשוט לא לענות לעניין, להתרכז בכותב במקום בכתוב, וכדו'.

evglev1

Well-known member
מנהל
האם זו אסטרטגיה?
האם זה שניהם?
מה דעתכם?
הם במצב של דיסונסנס קוגניטיבי קשה, כי מבחינה רציונאלית משטר צבאי או מנהלי אזרחי ישראלי הוא עבור הרבה יותר טוב ל"פלסטינים" ממשל עצמי שלהם. כך שכל הטענות שלהם נגד מה שהם והאנטישמים המסריחים באו"ם שמום מכנים כיבוש והסיסמא הקולעת "הכיבוש משחית" לא עומד במבחן ההיגיון וחיים תחת מה שהם מכנים כיבוש הוא עבור הערבים גן עדן בהשוואה לשלטון עצמי משלהם בין אם זו מדינה או אוטונומיה. אז הטענה שלערבים מגיע עצמאות היא למעשה טענה של "תנו להם את החופש לאכול אחד את השני" ולא לכולם יש את האומץ של רבין ז"ל להודות בכך שזה מה שהם רוצים "בלי בג"צ ובלי בצלם" ולכן אין להם דרך רציונאלית להגן על הטענה ש"סיום הכיבוש" הוא לטובת הערבים.

האם זו אסטרטגיה?
האם זה שניהם?
מה דעתכם?
שמאלני טוב זה שמאלני טיפש.

קבצים מצורפים

• ישראל אינה דמוקרטית היא דיקטטורת שמאל שפוטית.png
    ישראל אינה דמוקרטית היא דיקטטורת שמאל שפוטית.png
    KB 28.5 · צפיות: 2
  • השמאלנים יצאו לעבודה זרה תמימי.jpg
    השמאלנים יצאו לעבודה זרה תמימי.jpg
    KB 88.9 · צפיות: 2
  • אהוד בן עזר בגידת השמאל והבריטים בציונות.png
    אהוד בן עזר בגידת השמאל והבריטים בציונות.png
    KB 117.3 · צפיות: 2
עוד הוכחה שהשמאלנים קוטרים דפוקים, שחושבים שהם חשובים רק כאשר הם צועקים, מקלללים ומשקרים.

evglev1

Well-known member
מנהל
כל הכבוד על ציון התאריך להוכיח שזה היה אחרי טראמפ, אחרי תוכנית המאה והאפס טען את זה ותוך חצי שנה באו היחסים הגלויים בזכות טראמפ וביבי, אני מניח שזה הסדר הנכון.

ולחשוב שהנבל הזה ניסה למסור את רמת הגולן כשממשל בוש הבן בניגוד לממשל בוש האב וקלינטון בכלל לא היה מעוניין בכך ובלי שום לחץ אמריקאי, האידיוט נדחף למו"מ על מסירת הגולן וייתכן לולא החמאס היה גורר אותנו לעופרת יצוקה גם היה חותם על הסכם של מסירת הגולן.

אני שב לב בדיונים שהשמאלנים פשוט לא עונים לעניין​

אתה כל יום קם בבוקר ומחפש איפה אני יכול להקניט את השמאלנים.
אנחנו מגיבים כפי שמגיבים משום שאנחנו יודעים שאתה מחפש רק להקניט ולא מעונין באמת לנהל דיון עניני.
מה דעתך לקום מחר בבוקר ולחפש מה לא טוב אצל ביבי? אני בטוח שיש הרבה

evglev1

Well-known member
מנהל

אנחנו מגיבים כפי שמגיבים משום שאנחנו יודעים שאתה מחפש רק להקניט ולא מעונין באמת לנהל דיון עניני.
גם לימנים אחרים אתם לא עונים לעניין, זה לא כלפי איש ימין מסוים, ולא רק כלפי פרובוקטורים. האם יש שמלאני חוץ מצביקה שניסה לנהל דיון ענייני עם הרינגטון?

marabo

Well-known member

זה מן הסתם יקרה כשאתם תתחילו למצוא גם מה חיובי אצל ביבי ולא לעשות את הכל אצלו שחור

למעלה