אני שוברת את הראש!!!

הדס100

New member
אני שוברת את הראש!!!

יש לי ולחבר שלי 4 שנים יחד בעוד שבועיים... החלטנו כבר שנלך למסעדה, אבל אין לי מושג מה לתת לו! אני מכינה לו לוח שנה של שנינו יחד וכרית עם תמונה, אבל אני לא יודעת מה לתת לו. רציתי לתת משהו שאוכל לחרוט עליו הקדשה, אבל שעון כבר יש לו, הוא לא מעשן (מצית), ארנק יש לו, הדבר היחיד שעלה על דעתי זה חגורה אבל זה נראה לי מטופש... יש לכם ם אולי רעיונות? אם לא חייבים להיות מקוריים, רק רעיונות נחמדים, באיזור ה100 ש"ח.

הדס100

New member
יש למישהו רעיון???

תוספת-- הוא מאוד מאוד אוהב בעלי חיים, אבל יש לו כבר דגים שקניתי לו ליום האהבה, ולפני כמה זמן הוא קה לעצמו, (כן נשמע מצחיק) כבשה קטנה מפרווה והוא מאוד אוהב אותה. אם הוא היה גר לבד הייתי קונה לו כלב או חתול אבל הוא לא. ההורים שלו יחנקו אותי

אממ

את יכולה לקנות לו פזאל עם תמונה שלכם שכתוב "אתה משלים אותי" אחת מהערכות אפשר יש דובי שעל החולצה שלו מודפסת תמונה יש מלא דברים עם הדפסות של תמונה או חריטות. חבר שלי קנה לי מחזיק מפתחות של חצי לב ואפשר לחרוט עליו תשמות שלכם.

דברים שאפשר לחרוט עליהם

כוס מחזיק מפתחות שלט קופסא עט שרשרת/צמיד/טבעת האמת היא שעל כמעט כל דבר.... תלוי מה את רוצה.

Natural Satla

New member
כנסי ל

smily-lend.com זה האתר אם אני לא טועה.. יש שם מחזיק מפתחות בצורת לב.. תשלחי להם תמונה שלכם מהמחשב שלך.. ידפיסו לך את זה על המחזיק מפתחות זה יוצא ממש יפה מאחורה קחי את זה אחכ לחרוט משו זה ממש ממש יפה ולא יקר

למעלה