אני שונאת להירדם 5 דק´ לפני

Another Brick

New member
אני שונאת להירדם 5 דק´ לפני ../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif

מה היה אתמול בהכי גאים שיש????????????? :( !!!
מור השבלולה עם כאב ראש מפה ועד הבית של חיפושיט!

חיפושיט

New member
חחחחחחח, אני נדחפת לכל משפט פה הא??

U LOVE ME DONT YA???? IM WEARING U DOWWWWWWWWWWWWWWWWWN!!!!!!!

תקציר הפרק:

החברים של מייקל צוחקים עליו שיש לו חבר קבוע והוא אומר שלא, הם בסך הכל יצאו כמה פעמים, והם מתחילים לתת סימנים של איך יודעים שיש חבר קבוע: פרחים, פגישה עם ההורים, הזמנה לסופשבוע וכמובן שהכל מתרחש (הפגישה עם אמא של מייקל היתה במקרה, אבל כשהיא גילתה שיש לבנה חבר רופא והוא לא סיפר לה על זה היא ממש כעסה והזמינה את דיוויד (ככה קראו לו?) לארוחה). בינתיים בריאן עדיין ממשיך לנסות לגזול את מייקל מדיוויד. והוא לא נהנה מהמסיבות כמו בדרך כלל בלעדיו (נדמה לי שטד יורד עליו כסאח על זה, שואל אם להשיג מישהו זה לא כיף כל כך אם אין את מייקל שילך הביתה לבד). אמא של ג´סטין מספרת לאבא של ג´סטין שג´סטין הומו. הוא בהתחלה בהכחשה, אבל אחר כך הוא נכנס לחדר של ג´סטין ומחטט לו בדברים ומוצא את הציורים וכו´. ג´סטין הולך מכות בביה"ס עם הספורטאי שהוא עשה לו ביד לפני כמה פרקים על רקע הנטיות המיניות שלו, ואז יש שיחת התעמתות עם אבא שלו שהוא ממש מאבד שליטה, וג´סטין דווקא היה גדול - הוא הגיב על האיומים של אבא שלו לשלוח אותו לפנימיה בזה שבטח הולכים שם הרבה יותר יחסים הומוסקסואלים (השפה שלו היתה יותר בוטה מאיך שכרגע תיארתי את זה) ושלא משנה מה הוא יעשה ולאן הוא ישלח אותו, הוא תמיד יהיה הבן ההומו שלו. אבא של ג´סטין מצא את המספר של בריאן והתקשר אליו. בריאן שחשב שהוא הדייט שלו לאותו ערב שהתברבר בדרך אמר כל מיני דברים מאד גסים. יותר מאוחר הוא רב עם איזה מישהו שהוא פעם היה איתו וכשהוא היה ברמזור מישהו נכנס בג´יפ שלו פעמיים בכוונה בעוצמה גדולה. בריאן חשב שזה ההוא שהוא רב איתו, אבל הצופים מהר מאד מגלים שהמכונית של אבא של ג´סטין הרוסה. מייקל בחופשה הרומנטית שלו מתקשר לברר מה קורה בבית. בריאן מספר לו שהיתה לו תאונה אבל משביע אותו לא לחזור. כמובן שמייקל חוזר. דיוויד כמעט מתיאש אבל מלאני תופסת אותו לשיחה ושואלת אותו אם הוא חושב שמייקל שווה שילחמו בשבילו. בסוף יוצא שדיוויד בא למועדון איפה שבריאן ומייקל נמצאים אבל מתעקש לרקוד עם בריאן. והוא די מאיים עליו שהוא רוצה את מייקל ואין לו כוונה לוותר. בקיצור נראה שאחרי הכל הוא ישאר בסביבה.

למעלה