אני שונא את החיים האלה

Enyalius

New member
אני שונא את החיים האלה

שנאה שהיתה יכולה לזעזע את הגיהנום... והיתה יכולה לגרום לביצים של השטן לרעוד... הגיהנום הוא השקר האיום ביותר, ולא מפני שאינו קיים, אלא דווקא מפני שהוא כל מה שיש, לקחו מקום דמיוני שנמצא אי שם ואמור להיות מקום שכולו אך ורק רוע טהור, לעתים במסווה של טוב, (הרי השטן ידוע כמפתה הגדול ביותר, שתמיד בא תחת מעטה של מתיקות עילאית) כל זה כדי להסב את תשומת הלב מכך שהמקום הזה הוא העולם שבו אנו חיים.

gabiclub9

New member
דווקא יכול להיות

כיף בגיהנום , אתה לא רואה סאותפארק ?

Enyalius

New member
לא !

אני לא צופה בטלביזיה, אני צריך לעבוד ואין לי זמן !

קרקלה

New member
פיהוק.

הכי גיל 16. אחרי הגיל הזה, נא לפנות לטיפול תרופתי. זה מעולה: היום, אפילו רופאי משפחה מחלקים מרשמים בסיסיים.

Enyalius

New member
דוקא חשבתי

שלזלזל ברגשות של אחרים זה הכי גיל 16... כמו גם להשתמש בביטוי "הכי גיל 16" חחח.....את יותר מדי קלה בשבילי.... אני צריך אתגר.... [ בת כמה את בכלל, חלאה קטנה ? ]

סוודרית

New member
גיהוק.

זה כזה גיל 20-76 שזה משהו! בחייאת כולנו התחרפנו פיזית ונפשית וגיל 16 זה הגיל הכי הגיוני :)

סוודרית

New member
בשביל מה יש חברים לוחמצ'יק?

או, יותר נכון בשביל מה יש ויקיפדיה לוחמונצ'יק? *שיהוק הנו תנודות התפרצותיות בלתי נשלטות, חוזרות ונשנות של שריר הסרעפת. תוצאת תנודות בלתי רצוניות אלו הן חסימתו ופתיחתו של בית הקול בצורה מהירה ובלתי טבעית, דבר שגורם להתפרצות קול פתאומית ומהירה מקנה הנשימה והגרון. הדבר גורם לרעש ולהפסק רגעי בדיבור התקני ולמעין 'קפיצה' של חלק הגוף העליון, שגורמת בדרך כלל לאי נוחות לסובלים מהתסמין. *גיהוק נגרם בדרך-כלל על ידי אכילה או שתייה מהירה מדי, הגורמים לבליעת אוויר (אירופגיה) ולשחרורו בזמן מאוחר יותר. גיהוק עלול להיגרם גם על ידי צריכה של משקאות מוגזים כמו בירה, משקאות קלים מוגזים ושמפניה, שמשחררים לאחר שתייתם גז פחמן דו-חמצני. מחלת ההחזר הוושטי עלולה אף היא לגרום לגיהוק בלתי רצוני. על פי מחקרים מסוימים, אירופגיה אינה האשמה העיקרית בגיהוקים אלא הגיהוק הוא התנהגות (חברתית) נרכשת.

Enyalius

New member
כן, איינשטיין, גרעפס זה גיהוק, כמו שכתבתי

אבל למה שתדע לקרא כמו שצריך אם גם בפורום שאתה מנהל אתה לא יודע לקרא כמו שצריך ? רבותיי היקרים והנפלאים, אתם בודאי זוכרים את ההודעה שהתלוננתי בה על מנהלי פורום בתפוז.... אם כן, המודל שעמד לנגד עיני בעשותי זאת, הוא האפס המטונף וחדל האישים הזה שאני מגיב לו פה.... מדובר במיץ של הזבל של התפוז הרקוב.... הוא צינזר אותי בפורום שלו על לא עוול בכפי......וכשהתלוננתי בפניו על חוסר הצדק שבכך..... הוא ענה לי כמו איזה רובוט קוקסינל (כמו שהנהלת תפוז לימדה אותו בודאי לעשות)..... אלוהים, כמה זה עלוב...... והוא עוד קורא לעצמו "לוחם חופש"......חחחחחחחחחחחחחחחח אני כמעט משתין פה במכנסיים........ על איזה חופש בדיוק אתה נלחם יא רקבון מבעבע שכמוך ? על החופש לצנזר בלי שום הגיון ובלי שום הסברים ? חחחחחחחחחחחחח אוי אלוהים (ואני מתכוון פה כמובן לשטן הנצחי)........איזה עולם.....איזה עולם........... בטח אפילו לא כואב לו שאני מטנף עליו כאן חופשי ואין לו שום דבר לעשות בקשר לזה...... ככה זה אצל חסרי אופי......

Enyalius

New member
ההבדל הוא

שגיהוק זה אויר שחוזר חזרה מהקיבה דרך הוושט (בלשון העם הוא נקרא גרעפס) שיהוק זה התכווצות של הסרעפת עקב אי התאמה שלה עם מע' הנשימה.

koryz

New member
היי

שאלת שאלה טובה מאוד מצער אותי לראות שלא קיבלת עדיין תשובה הולמת לשאלתך, אולי בתגובות משתקפות התלונות של אחרים ולא בהכרח תשובה בשבילך. אני יכולה לספר אותך, שגם אותי מעסיקות שאלות כאלו. לא מזמן גיליתי אתר מעניין שנקרא "להצליח בכוח המחשבה", יש בו נושאים רבים שמועלים לדיון בצורת דיאלוגים. אמנם יש שם גם דיעות שאינן מקובלות וקלאסיות. אבל, אם ע"י פרשנויות קלאסיות לא קיבלת מענה לשאלתך, אולי שווה לנסות? http://www.eip.co.il/?key=126

Enyalius

New member
תודה רבה על הדאגה ועל התשובה

אבל אם תשימי לב לא ביקשתי עזרה, משתי סיבות : א) אין לי צורך בעזרה ב) גם אם הייתי צריך - אין מצב שהייתי מחפש אותה בפורומים של תפוז עם כל האספסוף המפגר שיש פה....חחח כאן זה לא פורום "תמיכה נפשית" אלא פורום "תלונות וקיטורים" והוא מיועד לכתיבת הודעות בנוסח הזה... והאמת שמאוד נחמד פה כי לא סובלים כאן מצנזורה כמו בפורומים האחרים, אז אני ממליץ גם לך להישאר.... בכלל התלונה הכי גדולה שלי היא נגד אתר תפוז בעצם.... זה חתיכת חרא של אתר מזדיין בתחת, כל הקונספט הזה ששמים איזה בן-שרמוטה...איזה קוקסינל על מקל שמצנזר הודעות לפי איך שבא לו ואין לך מה לעשות בנידון, זה קונספט של מזדיינים בתחת על ארבע עם גרב בפה..... לעניות דעתי הכנה צריך לקחת בהקדם את מנהליו, לתלוש להם את האשכים עם פלאייר ולדחוף להם לום לתחת, ולבסוף להעמיד את כל מנהלי הפורומים בשורה, את אלה שעוד איכשהו נורמליים לזכות באוסף נדיב מאוד וארוך כמו הגלות של סטירות מהממות עד שיאבדו תחושה בפנים, ואלה שלא נורמליים, לשפוך עליהם בנזין ולהדליק.....ולשמור שהאש תהיה קטנה...... יש לציין שמנהל הפורום הזה הוא בינתיים מקרה יוצא דופן מאחר והוא עדיין לא צינזר אותי והוא מראה יחס מגניב לגמרי..... אז אני לא כולל אותו ברשימה הנ"ל

סוודרית

New member
לא יכולה יותר לא יכולה!!!

בחיי שאני מאוהבת בך! אתה ממורמר כל כך בטעם טוב שזה משהו! אתה מיוחד! לטוב ולרע! התלונה הכי גדולה שלי היא נגד אתר תפוז בעצם.... זה חתיכת חרא של אתר מזדיין בתחת, כל הקונספט הזה ששמים איזה בן-שרמוטה...איזה קוקסינל על מקל שמצנזר הודעות לפי איך שבא לו ואין לך מה לעשות בנידון, זה קונספט של מזדיינים בתחת על ארבע עם גרב בפה..... לעניות דעתי הכנה צריך לקחת בהקדם את מנהליו, לתלוש להם את האשכים עם פלאייר ולדחוף להם לום לתחת, ולבסוף להעמיד את כל מנהלי הפורומים בשורה, את אלה שעוד איכשהו נורמליים לזכות באוסף נדיב מאוד וארוך כמו הגלות של סטירות מהממות עד שיאבדו תחושה בפנים, ואלה שלא נורמליים, לשפוך עליהם בנזין ולהדליק.....ולשמור שהאש תהיה קטנה...... ע נ ק ! מלך כבר אמרתי? למד קיבלת אחלה מחמאה :)

Enyalius

New member
לא רבנו כבר על המילה הזאת ???????

ק*******ט ! ולמה לא ענית לי להודעה בפרטי יא **-**** אם את כל כך מאוהבת בי אהבה שחורה וחולנית ?

סוודרית

New member
מר Enyalius היקר,

יש לי כל כך הרבה חרא לסחוב שממש לא מתחשק לי לסחוב חרא של מישהו אחר :) יש ימים שאני חביבת הקהל, ויש ימים... שאת האמת... הייתי מורידה לעצמי כאפה לפנים. אלו הם חייה של פולניה... אהבה שחורה? לא נמשכת לשחומי עור לצערי. את האמת אני אוהבת שחור כי זה מרזה, אבל זהו! חולנית? נראה לי שאף פעם לא הייתי מאוהבת ככה... (וואי וואי איבדתי את ההומור אפילו מרוב עייפות יום א') עמך הסליחה, מקווה שהשבוע יהיה שבוע טוב לכולנו ובפרט לך!

למעלה