אני שוקל להתחיל בטיפול, אבל אני סקפטי

GodDJ22

New member
אני שוקל להתחיל בטיפול, אבל אני סקפטי

הבנתי שהטיפול הוא בעזרת שמנים שמביאים אנרגיה מסויימת שחסרה העניין הוא שיש לי בעיה(באמת בעיה) שאני תמיד חייב לחפש את ה-(מה אם זה הכול עניין של התת-מודע, כמו שמביאים לילד תרופה נגד כאבי ראש, אבל בכדור שהילד לקח אין שום תרופה....כך שמה שמשפיע כאן זה התת מודע....) אני יודע שאני לא צריך להיות סקפטי, אבל זאת הבעיה אני סובל מ-OCD למי שמכיר, כך שאני בסופו של דבר יכול להיות סקפטי גם לדבר שבאמת עוזר לי..... טופלתי בפרחי באך לתקופה של שבועיים - הפסקתי כי הפסקתי להאמין בזה פתאום למרות ששמתי לב לשינוי ממש קטן....

Balancedflow

New member
ברוך הבא GodDJ22 ../images/Emo140.gif

תיקון טעות - לא מדובר בשמנים אלא בתמציות פרחים בדילול גבוה המשומרות באלכוהול, וניתנות לשימוש בהזלפה של הטיפות מתחת ללשון. אתה בהחלט לא הראשון, ואני יכולה להניח שגם לא האחרון שמביע סקפטיות לגבי הטיפול, אבל לצערי המשמעות של זה היא שרבים שיכלו להעזר בטיפול, מפספסים אותו ובוחרים בדרכים שלא תמיד הן האופטימליות עבורם. אתה מספר שאתה סובל מ OCD, שזו הפרעה שבהחלט יכולה להשתפר משמעותית בעזרת הטיפול, אלא שלא ברור לי לגמרי מה אתה רוצה לברר איתנו כאן? אתה לא שואל שאלה אלא פשוט חושף בפנינו מצב נתון שהוא הספק שלך באפקטיביות הטיפול, אז אני רוצה לשאול אותך שתי שאלות אם אפשר - מה גרם לך להפסיק להאמין בזה אף על פי שהתחלת להרגיש שינוי לאחר שבועיים של טיפול? ומה היה טיבו של השינוי שבו חשת במהלך השבועיי האלה? איך הוא בא לידי ביטוי? אשמח מאוד אם נוכל לעזור לך פה, המשך שבוע נפלא

שלום אלוהים

זה מזכיר לי מערכון של החמישייה הקמרית... "הוא היה סקפטי והיה לו חזון.. .חזון סקפטי... עוד באירופה הוא היה סקפטי..." ועכשיו יותר ברצינות, למה אתה שוקל להתחיל טיפול שאתה סקפטי לגבי יעילותו? לא ברור איזה טיפול קיבלת... פרחי באך או שמנים אתריים? לעניות דעתי אתה חייב להיות סקפטי ולא להאמין לשום דבר ולאף אחד (זה כולל אותי וכל מי שעונה לך בפורום וכל מי שמספר לך דברים בעולם הפחות וירטואלי)... זה לא אומר לא להתנסות בכל מיני שיטות טיפול... בסופו של דבר שום מטפל לא ירפא אותך, או שתרפה את עצמך או שלא... זה תלוי רק בך... פה ושם אתה יכול לקבל טיפים, עצות, כיוונים, המלצות וכו' אך הריפוי יגיע רק אם תסכים לא להיות חולה, לא לחיות באי-נוחות... צמחים, תמציות וקריסטלים (בין היתר) יכולים להסביר לך (לכל כולך ולא רק לשכל הקטן) איך לפעול בצורה יותר יעילה אך אתה זה שאמור לשנות את אופן הפעולה שלך, אתה ולא אף אחד אחר. המורה האמיתי שאתה מחפש נמצא בתוכך. המרפא המופלא שאתה מחפש נמצא בתוכך. בעיניי טוב שהפסקת להאמין, האמונה לא קשורה לריפוי, אמונות מביאות אותך לקבעון... קבעון זאת אחת המחלות הקשות, כי חיים זה זרימה.

Lifelike

New member
המלצה על נטורופתית ומאמנת כושר אישית

אולי זה יהיה הפתרון בשבילך? היא מציעה שילוב של פעילות גופנית ואיבחון וטיפול נטורופתי.

למעלה