אני שנשבעתי

אני שנשבעתי

אני שעשויה מאבן אני שנשבעתי שלא לאהוב כדי לחסוך כאב וסבל שנשבעתי להמנע כמה שיותר מאנשים,מיוצרים נבזים כאלו צבועים,שקרנים ולחיות מתחת כיפת השמים הזרועים אלפי כוכבים אני שאשאר נאמנה לחוקי הטבע רחוקה ממודרניציה ושאר טכנולוגיות שמשגעות את האיזון הפנימי אני שנשבעתי לא לשכוח את הילדה שבי אף פעם, לא משנה מתי ומאיזו בחינה אני שנשבעתי לא להתנשא ותמיד להקשיב להגן על חלשים ולהתמיד במטרות גם בהכי קטנות לאהוב אהבה טהורה בלבד להישאר נאמנה לא לשקר לא להיות צבועה לא לפגוע להישאר אני לנצח לכאוב ולשתוק לאהוב ולתת הכול לתת חופש לציפור הנפש שתעוף ותגיע רחוק ולחבק אותה בתוכי כשהיא תיפגע לאסוף את שבריה ולאחות אותם אני שאהבתי ונפגעתי ששפטו וניתחו אותי ולא שמעו בקולי לא הקשיבו לזעקתי וקברו אותי בעודי בחיים אני גוססת אבל מקפצת בוכה אבל מחייכת אני שמחליפה את עצמי כל הזמן אני בגדתי בעצמי ועכשיו אני משלמת אני שוב אהבתי

רותי ב.

New member
שיר יפהפה,

אמיתי ותמים, והלוואי ולא תתקלי בעוד אכזבות בדרך, והלוואי ולמרות אי-אלו אבני נגף על השביל תמשיכי תמיד לאהוב.

כלב ים

New member
בדרך כלל אני לא מגיב

זה מרגיש לי כמו כניסה לטריטוריה לא שלי אבל לזה אני חייב: אני שעשוי מחול אני שמתפזר לכל כיוון שאטם עצמו למבוגרים וישב תחת כוכבי השמיים בלילות מנומשים כקסם בל-חלוף שבחר למדוט כדי לחוות ושימר את ילדותו בתוכו כשכיון רובים אל מול מחבלים וצפה בחברים מדממים כשסחב גופות חסרות חיים איזון פנימי - לא מצאתי.... הלכתי בחופים ללא בגדים התמסרתי לנופים שבהרים כשבמוחי זכרונות חברים שנים סגדתי לדומם התפללתי לאל שלא יגמר שבאו לדבר מצאו אדם אחר גוף בריא שתומך ומפיץ אור לכל דורש אני שניסתי להפסיק לאהוב אנוש רב שאהבתי קבור תחת אבן מבקש ממך נסיכה אל תפחדי לאהוב אל תחששי להביע רגש הפיצי אותה תני לה לפרוח גם אם תשבר לך, אספי כל רסיס ובחני אותו את שתרצי אספי אל קרבך תני להם להתחבר בצורה מורכבת יותר נכונה יותר,טובה יותר.

ranger joe

New member
וואוו....

אתה חייב לרשום הודעות מקוריות !!! מדהים... ג`ו.

יש לך לב....

וללב שלך את לא יכולה להגיד לא להרגיש לא לחוש,, לא לאהוב,,,, יש בך המון רגשות ושרוצים וצריכים וזקוקים להרגיש........ וגם גם את . יש את ההגיון ... ויש את הרגש... ופשוט צריך לדעת לשלב בין שניהם לא לתת לאחד יותר ולשני פחות.... למצוא את עמק השווה בין שניהם.. אבל אף פעם לא להפסיק להרגיש ולאהוב.... אהבה זהו כמו מים ואוכל שהגוף צריך ..... ואני מאחלת לך רק שתדעי אושר,,אהבה ,ושמחה....... שלך..........חוקרת

ranger joe

New member
נסיכונת...

לא יכולה להגיב יותר טוב מ``כלב ים``.... מרגישה אותך. אוהבת , ג`ו.

למעלה