אנרגיות שליליות

3תיתי

New member
יכולה להבין, אבל

תחשבי עכשיו עלייך. את מזדקנת. התאלמנת. את בודדה מאד. האם לא תצפי מילדייך האהובים שיתמכו בך ויכרכרו סביבך? אגב, הכל עניין של מידה.

PAND76

New member
גם לי יש משקעים על חמותי. יש לי ולבעלי, בעיה דומה.

מכל האחים שיש לבעלי, אנחנו מנומסים אליה, מקשיבים לה ומתחשבים בה. לעולם גם לא נסנן אותה. האחים שלו, הכי לא. בגלל זה, היא כל הזמן מתערבת ומבלבלת במוח. אז לי נשמע שהאחים של בעלך, קלטו את העיקרון. הם זורקים עליו את המטלה לתת לה יחס וצומי, כי הוא ממילא מנומס ולא מעז להתנגד וככה הם פטורים וגם המצפון שלהם שקט. זה ממש לא מתאים.

את צריכה לדבר עמו. להגיד לו שלמרות מה שהיה, את מכבדת את אמו ואת צרכיה. שתשתדלי להיענות להם ולהתחשב, אבל שאת דורשת (לא מבקשת, דורשת), שהמטלה הזו תתחלק בין כל האחים. הוא צריך להפסיק לענות לה כל בוקר. שיענה למשל, כל בוקר שלישי. וגם שיפסיק להגיד אמן לכל גחמה שלה. במקום, שייתן לה מה שהיא מבקשת כל 3-4 פעמים ככה. כשהיא תראה שהוא כבר לא הכתובת והמענה לכל צרה, היא תעבור לבלבל במוח ליתר האחים. וקחו בחשבון שהם יתרעמו ויבואו אליו בטענות ואז אל תתביישו להגיד: "עד עכשיו, התפקיד הזה של התמיכה בה היה שלנו וביצענו אותו בשמחה. אבל עכשיו זה יותר מדי וראוי שגם אתם תתחלקו. היא גם אימא שלכם ועשתה עבורכם ועבור ילדיכם מספיק". ויותר מזה אל תתווכחו.

נומלה

New member
זאת לא בעיה עם החמות

זאת בעיה זוגית עם הבעל. את לא מצליחה לגרום לו לתעדף את המשפחה שלכם על פני אימו, ואת לא מצליחה להעביר אליו את התחושות שלך שמצריכות פחות אינטראקציה איתה. אם שיחות ביניכם לא מצליחות להעביר דברים בינך לבינו, כדאי לנסות לדבר ביחד עם מישהו מקצועי.

למעלה