אנרגיית אלוהים

yofiel

New member
אנרגיית אלוהים

שלום רב לכולכם! אני שמח לראות שיש פורום בנושא רייקי , ורציתי לחלוק איתכם את חוויותי. אני התחלתי את דרכי הרוחנית הפרקטית בלמידת מאסטר רייקי בהודו , ומשם הכל התחיל להתפתח בקצב מטורף. קודם כל , כשעברתי את החניכה של המאסטר הפסקתי לעשן לגמרי (באותה תקופה עישנתי קופסא ליום , והפסקתי ביום אחד) הרייקי נתן לי את המודעות לגוף שלי , ולא יכולתי לפגוע בעצמי יותר כשנהייתי מודע. זמן קצר לאחר מכן הפסקתי לאכול בשר ונהייתי צמחוני. האינטואיציה השתפרה בצורה מאוד חזקה , ואז התחילו לבוא גם התקשורים. אני נולדתי מחדש כישות אור , מלאך שבא לעזור לעולם. אחר כך גם למדתי הילינג ועכשיו בארץ אני לומד דיווין ישראל , שזה אנרגיה ברמת רטט גבוהה יותר העוסקת בתיקון הנשמות , גורלות והמתקת דינים. אם תתנו את עצמכם בלב שלם לאלוהים ותבחרו במודע להיות בין שליחי האור , נוכל לעשות את השינוי המיוחל ולתת ביטוי לימות המשיח הבאים עלינו. הדבר הכי חשוב בימים אלו הוא לאהוב. לאהוב גם את אלו שפוגעים בנו , אף אדם לא רע בבסיס , רק חי בפחד ונכנע ללחצים שגורמים לו לבחור בחושך במקום באור. רק אהבה יכולה להציל את כולנו. שנאה היא חושך , והיא פוגעת גם בשונא וגם בנשנא. אי אפשר לסלק חושך עם חושך , צריך להכניס את האור לחיים , ואז החושך פשוט נעלם. בברכת אור ואהבה , יופיאל.

nh21

New member
בירור

אני בהחלט חושבת שיש מקום לחיים מאושרים עם אנרגיות חיוביות וכו`, אבל אני חוששת שההפיכה הזאת ל``מלאך אלוקים`` שבא לעזור לעולם או ``ישות אור`` (כמובן אני שמחה שטוב לך עם זה)גורמת לאנשים להיות מאוד סקפטיים לגבי כל הדברים החשובים הללו. אנשים רוצים שיהיה להם טוב אבל לא על חשבון החיים הנוכחיים שלהם. ברור שלא השתמע מדבריך שאתה אומר לאנשים לשנות את דרכם, אבל, הסיפור האישי שלך כן מכניס מקום לדאגה. נקודה נוספת הנגזרת ממה שכבר אמרתי -חבל שאנשים מבחוץ יחשבו שמי שעוסק ברייקי או בכל דבר אחר, הוא אדם מעופף, שלא מתמודד עם כלום, אדם שמחפש את עצמו. אני בהחלט חושבת שהבנת את המסר.

yofiel

New member
למה לדאוג?

אני לא חושב שהסיפור שלי צריך להכניס מקום לדאגה , סך הכל כל מה שקרה לי היה טוב , ולמען האמת , לפני זה הייתי רק יותר מרחף. :) כשהמודעות מתפתחת זה משפיע על כל אספקט בחיים , לא רק על הפן הרוחני , אלא גם על הפן הפיזי , היומיומי. כל זה עזר לי להתמודד עם דברים , לראות איפה אני משקר לעצמי , ולשנות כל מה שלא טוב לי בחיים. כיום יש לי עבודה מעולה , שלא חלמתי אפילו שיהיה לי בגיל הזה , אני יכול להתמודד עם כל טראומות העבר ולא לברוח מהם , ובקשר לחיפוש , אני לא חושב שהחיפוש אי פעם נפסק. סך הכל אין מה לפחד מהתפתחות רוחנית , כי אם היא אמיתית היא משפיעה על כל דבר בחיים וזה שאני מדבר עם מלאכים זה בכלל לא אומר שאני מרחף :) אני רק שמח לדעת שיש כוחות שעוזרים לי בכל מה שאני עושה ושומרים עלי. הרבה אנשים חושבים שאם הם יתקרבו לצד הרוחני הם יצתרכו לוותר על החיים הרגילים , וזה ממש לא נכון , ואפילו להפך , זה רק משפר את החיים הרגילים. בברכת אור ואהבה יופיאל המלאך

nh21

New member
לא התכווני למשהו שלילי

כל מה שעובר עליך אני משווה לחסדי ברסלב, שחלק מההתקשרות שלהם לאלוקים כרוך בשיחות נפש, מה שהם מכנים השתפכות נפש. כמובן אני לא עושה השוואה להראות משהו שלילי!!! להיפך. אלא מה?! שאני בתור בחורה דתייה רואה מקרוב כיצד הציבור הדתי מסתכל על החסידים הללו, שמדברים עם אלוקים:מעופפים, מסטולים, מעושנים, וכן כהנה וכהנה מחמאות. כל אחד מאיתנו מדבר עם אלוקים, הנק` היא האם מדברים איתו בקול??!

למעלה