אנשים אני צריכה עזרה דחוף!

doris&grant

New member
אנשים אני צריכה עזרה דחוף! ../images/Emo53.gif

אני עושה עבודה על נושא "ליברליזם" ושאלת החקר שלי היא "מדוע אין הרבה מדינות ליברליות בעולם?" אני לא מוצאת חומר על זה, ואת העבודה אני צריכה להגיש ליום חמישי 6/11/01 אז אודה למי שיסה לעזור לי זה ממש דחוףףףףף!!!!

k4school

New member
שלום וברוכה הבאה לפורום

פורום זה ואתר "המפתח לבית הספר" בפרט שמו להם למטרה לעזור ככל יכולתם ללומדים ולמלמדים אבל בגישה של רצינות ונימוס. הנך מוזמנת לקחת חלק מפעילות הפורום והאתר ולראות בו כלי יעיל לעזרה בלימודים וגם (רק מפעם לפעם כשמאוד רוצים להגיב) אולי גם תודה או מזל טוב למישהו מחברינו כאן. עם חידוש הפורום החלטנו לחלק מספרי זיהוי ע"פ הכניסות הראשונות בפורום. ככל שהמספר יותר נמוך ברור כי אתה נמנה עם הוותיקים יותר בפורום. צוות הנהלת הפורום יקבל מספר 00000 לכל החברים בו וידידתינו אולי זכתה לשים את ההודעה הראשונה וקבלה את ת.ז. של 00001.... מספר תעודת הגולש הנאמן שלך בפורום זה הוא 00013... שוב ברוכה הבאה לפורום ומקווים לראותך מפחיקה ממנו את המירב.... הערה: כרגע בין המורים הלוקחים חלק בניהול האתר אין מי שיכול לעזור לך בשאלה זו וכולי תיקווה כי תיזכי לתגובה חיובית מגולדינו הנאמנים. אני מוסיף את ההערה הזו בשביל לגרום לשאלה לעלות למעלה ואולי לעזור לך לקבל תגובה.... מקווה שעזרתי רונן מנהל אתר המפתח לבית הספר

למעלה