אנשים היה לי עכשיו תאוריה

T h e B o Y1

New member
אנשים היה לי עכשיו תאוריה

אני יסכם את זה בכמה משפטים ואתם תגידו אם לדעתכם עברתי... הכול התחיל טוב ויפה אני הייתי ראשון יצאתי ממשרד הרישוי כמו גדול ! שמרתי על הימין אותתי הסתכלתי במראות וככה גם בהמשך הדרך ! ציתתי לתמרורים ועשיתי הכול כמו שצריך הוא הביא אותי לצומת ממש קשה ! וגם אותה עברתי בהצלחה בלי שהוא יבלום או יעיר לי ... אבל היה לי מקום שהוא ביקש פנייה שמאלה גם שם הכול היה טוב ויפה נתתי זכות קדימה אבלל מה שהתחלתי לנסוע נכבה לי האוטו ! הדלקתי התחלתי לנסוע והוא שוב נכבה כנראה נלחצתי אבל מיד אחרי זה המשכתי שוב לנסוע (שיספרתי למורה שלי הוא אמר שטויות שאוטו נכבה) אחרי זה נסעתי ברחוב צר האטתי נסעתי ליד כי באו מכוניות ממול ואז הוזתתי טיפה תהגה ומשומה הוא גם התערב אבל ממש טיפה הוא הזיז לי את האוטו בדיוק לכיוון שאני הוזזתי הוא בלם אותי איזה פעם אחת אבל בדיוק מתי שאני בלמתי... בלמנו למעשה יחד! הכול היה טוב תאמינו לי הבלימות היו רכות ויפות ונסיעה מאוד זהירה ונכונה שמתאימה למצב בכביש היה כביש של 70 ונסעתי בו על 50 כי היה רכב קרוב מולי בקיצור בסוף עשיתי חנייה יפה רק מה היה רגע אחד שלא ראיתי רכב מאחורי שרצה לעבור והוא אמר לי להסתכל אחרי שהסכלתי כבר היה רכב שנתן לי לחנות ופה ניגמר הטסט לדעתי איך שאני נוהג מגיע לי לעבור כי אני נהג טוב אז קורה שמתרגשים טיפה אבל זה לא אומר כלום על שער השיעורים שנהגתי טוב מה דעתכם ? (וסליחה שרשמתי הרבה רציתי להוציא)

bugs buuny

New member
חח בהתחלה שקראתי את ההודעה

חשבתי שהכל זה מטאפורה לשאלות במבחן

l a b r o n

New member
נראה לי

עם כל מה שציינתה לא נראה לי שתעבור תראה אחי יש יותר מדי בעיות הוא גם נגע בהגע גם בלם אותך גם נכבה האוטו אבל מצד שני תישאר אופטימי עד שתדע את התוצאות בכל מקרה שיהיה בהצלחה

T h e B o Y1

New member
תודה!

אני בנתיים נע בין נכשל לעובר ניראה לי מקסימום לא עוד שבועיים יש לי אפשרות נוספת ?

snir18

New member
אם הוא לא ענה..

והפך את הפורום כמו כל מי שעובר פה טסט אז לא נראה לי שהוא עבר... לא נורא אחי טסט הבא תעבור בעזרת ה' (אם באמת לא עברת) אם עברת אז אחלה מזל טוב ותסע בזהירות!!!

T h e B o Y1

New member
עכשיו אני יענה

לא הייתי בבית התשובה שלילית לא עברתי המוקד שלהם לא עבד טוב היום אז נסעתי לראות את הרשימה שלהם ולא הייתי בעוברים ... לקח לי קצת זמן לצאת מהבאסה אבל חפיף אני ינסה טסט 2! מי שעבר היום בפורום טסט ראשון מזלל טובבב ותסעו בזהירות ! תודה לכול מי שעזר לי ונתן תגובות למה שרשמתי...

למעלה