אנשים טובים באמצע הדרך .

תמר שרוני

Active member
יום אחד גילית ש"רקסי " הI ROBOT איבד בורג . מברור שעשיתי מסתבר שהחנות +נותני השרות שבעיר הקודש באר שבע נסגרה , [קורונה] .המשכתי לברר וגיליתי שיש חנות אחת שאמנם לא מתקנת אבל נותנת שרות של משלוחים , כלומר , שולחים את המכשיר לתל אביב , שם מתקנים ומחזירים . הם לא יודעים מה המחיר התיקון , [להזכירכם המכשיר עובד רק חסר בורג] ומה עלות המשלוח , יעני חתול בשק . הכנסתי את רקסי לשקית ניילון חזקה , וירדתי לעיר העתיקה , [DOWN TOWN } באר שבע , לחנות שמחזיקה אביזרי אינסטלציה וברגים למיניהם . הבחור שטיפל בי לקח את רקסי לאזור הברגים וחיבר בורג מתאים . באותה הזדמנות שאלתי אם הם במקרה נותנים שרותי פקסימיליה , אמר שאין שרות כזה , אבל אם אני צריכה לשלוח פקס הוא יעזור לי . לקח אותי אחר כבוד לאזור המשרדים שלהם והפקידה שלחה את הפקס [ אישור בריאותי לחידוש רישיון הנהיגה שלי] . ועל כל אלו לא גבו אגורה אחת , "זה שרות שאנחנו נותנים" .
כל הכבוד ותודה רבה ל "בשירי מרדכי" .

k-don

Well-known member
יום אחד גילית ש"רקסי " הI ROBOT איבד בורג . מברור שעשיתי מסתבר שהחנות +נותני השרות שבעיר הקודש באר שבע נסגרה , [קורונה] .המשכתי לברר וגיליתי שיש חנות אחת שאמנם לא מתקנת אבל נותנת שרות של משלוחים , כלומר , שולחים את המכשיר לתל אביב , שם מתקנים ומחזירים . הם לא יודעים מה המחיר התיקון , [להזכירכם המכשיר עובד רק חסר בורג] ומה עלות המשלוח , יעני חתול בשק . הכנסתי את רקסי לשקית ניילון חזקה , וירדתי לעיר העתיקה , [DOWN TOWN } באר שבע , לחנות שמחזיקה אביזרי אינסטלציה וברגים למיניהם . הבחור שטיפל בי לקח את רקסי לאזור הברגים וחיבר בורג מתאים . באותה הזדמנות שאלתי אם הם במקרה נותנים שרותי פקסימיליה , אמר שאין שרות כזה , אבל אם אני צריכה לשלוח פקס הוא יעזור לי . לקח אותי אחר כבוד לאזור המשרדים שלהם והפקידה שלחה את הפקס [ אישור בריאותי לחידוש רישיון הנהיגה שלי] . ועל כל אלו לא גבו אגורה אחת , "זה שרות שאנחנו נותנים" .
כל הכבוד ותודה רבה ל "בשירי מרדכי" .
לגבי שליחת פקס - אפשר בקלות לסרוק את המסמך ולשלוח במייל (לא מתאים לכל אחד).
מתקינים את אפליקציית CamScan ובעזרתה סורקים את הדפים ושולחים במייל.
כנראה שמחויבים לעשות רישום לאפליקציה, אבל זה מאפשר לגשת במחשב (לדוגמא) למסמכים שנסרקו בטלפון.

נערך לאחרונה ב:

תמר שרוני

Active member
האם שמעת על בעית הטכנולוגיה המודרנית והגיל השלישי ? אם זה היה כלכך פשוט עבורי לשלוח מייל , תאמין לי שהייתי עושה זאת בעצמי . יום קודם באמצע המבול התרוצצתי בין 5 חנויות בתקווה שאחת מהן תוכל לשלוח את הפקס , ללא הצלחה .

k-don

Well-known member
האם שמעת על בעית הטכנולוגיה המודרנית והגיל השלישי ? אם זה היה כלכך פשוט עבורי לשלוח מייל , תאמין לי שהייתי עושה זאת בעצמי . יום קודם באמצע המבול התרוצצתי בין 5 חנויות בתקווה שאחת מהן תוכל לשלוח את הפקס , ללא הצלחה .
לכן אמרתי שזה לא מתאים לכל אחד.
אפשר עדיין לנסות לעשות זאת בעזרת הנכד/ה

ויוי 25

Well-known member
לתמר , יפה שהעלת את הנושא , זה לא מובן מאליו שבימינו ישנם עדיין אנשים טובים שעוזרים למבוגרים, ובהחלט מגיע כול הכבוד לאנשים האלה.
כן ירבו כמותם.

ויוי 25

Well-known member
לתמר , הזכרת לי שבעבר היה עבד בסביבתנו אופטיקאי נחמד ,וכאשר היייתי מגיעה אליו להחלפת בורג שנשחק במשקפיים, את הבעייה הוא היה פותר בהרכבת בורג אחר ,אך לא היה מוכן לקבל תשלום בעבור התיקון .
למי שבכול זאת היה מתעקש לשלם ,הוא היה אומר שאפשר לתרום כמה מטבעות לקופת הצדקה המונחת על הדלפק.
יש עדיין בינינו צדיקים המוכנים לסייע גם ללא תמורה ובחיוך נדיב בעבור החלפת ברגים שנשחקו כאשר לא רק הכסף מנהל את חייהם .

תמר שרוני

Active member
טוב ויוי , גם את הזכת לי .
ומעשה שהיה כך היה :
ביום הזכרון , בשעות שלפני הצהרים , אני באוטו , ופתאום קופצת לי הודעה שאחד הפנסים לא עובד , צריך דחוף להחליף מנורה , למה דחוף . למחרת , יום העצבנות אני חייבת לנסוע ליפו להיות עם הבת ששברה את הקרסול ומסתובבת בבית עם גבס והליכון , בן הזוג צריך לעבוד ואין מי שיטפל הבן השלוש וחצי . צלצלתי למוסך שלי ואמרו שסוגרים תוך 20 דקות , תוך רבע שעה הגעתי . המנהל ואחד העובדים המתינו לי , החליפו מנורה ולא חייבו אותי בתשלום .כשעמדתי על זכותי/חובתי לשלם , לפחות על המנורה, אמר שאינו רוצה לפתוח את הקופה בשביל 10 ש"ח . הוצאתי 20 ש"ח ואמרתי שביום ראשון יתרום לילדים נצרכים או נכי צה"ל . ביום שלמחרת , יום העצבנות ,נסעתי בבטחה , והגעתי בשלום .
תודה רבה למוסך ברעם בבאר שבע ולמנהל המקסים , עוז לביא .

למעלה