אנשים!!!! יש לי רעיון!!!

סליחה: אביעד

אני פשוט חושבת ככה וזאת הדעה שלי- זהו

Wiinie The Pooh

New member
רעיון מעולה!!! וחשבתי על משהו...

לפני כמה זמן אורי אמר שהפרקים קצרים בגלל השידור החוזר מאוחר יותר בערב, כי צריך להתאים את הזמנים לסדרה שמשודרת אחרי "השיר שלנו". בקיצור, חשבתי שאפשר להוסיף את הפספוסים לשידור הראשון, של 20:05. ככה גם נהנה מהפספוסים וגם לא יהיו איזה 15 דקות של זמן פנוי... מה אתם אומרים?

כן זה באמת רעיון פצצה!......וזה לא

יהרוס כלום ......זה רק יוסיף.........ומי שלא רוצה לא חייב לראות.......

חח זה א קשור..

זה באמת לא רעיון משהו שעשותאת זה אחרי כל תוכנית.. אבל בסופ"ש זה דווקא מעולה!! אני חושבת אהמ אהמ אורי... שזה אחלה בחלה רעיון!!

I LOVE DANKER1

New member
רעיון ע-נ-ק

אבל את ההחלטה איפה ומתי כמה ולמה הם ישימו את זה תשאירו לאורי גרוס... אבל זה רעיון ענקקקקקקקקקקקקקקקקקק מדהיםםםם

זה יהרוס ת'מתח כי...

כי הסדרה ניגמרת ב- נינט בוכה על זוהר ואחר כך את רואה פיספוסים.. לא יודעת.. לי ניראה שזה קצת הורס.. לא?

שני דברים:

1. את מודעת לזה שזו סדרה וזו לא המציאות? אז את אמורה לדעת שיש לשחקנים פספוסים. אז מה מפריע בזה, לא ברור לי? 2. אם יש ממש מתח עצו,ב כמו אתמול למשל, אפשר לא לשים.

Aviad1987

New member
זה לא קשר

גם אם אנחנו יודעים (ואנחנ ויודעים) שזאת סדרה וזאת המציאות לשים את הפספוסים בסוף פשוט יהרוס את האווירה של סוף הסדרה. לי אישית זה באמת יהרוס אני חושב, אבל בסוף השבוע אין בעיה. זה יכול להיות אחלה רעיון.

Wiinie The Pooh

New member
הבנתי אותך, אבל אני ממש לא חושבת

ככה... וכמו שדנה אמרה - אם הפרק מסתיים בקטע מאוד עצוב או משהו כזה, אז אפשר לא לשים, אבל בדרך כלל הפרקים לא מסתיימים בכזאת דרמטיות... קיצר, צריכים להציע את הרעיון לאורי... מי עושה את זה...?

Wiinie The Pooh

New member
אבל העניין הוא שהשרשור הזה לא הולך

לקפוץ עוד הרבה זמן... נראה לי שמי שהעלה את הרעיון בא כדי להציע אותו והלך...

למעלה