אנשים מי יותר שווה?

buffstar

New member
אנשים מי יותר שווה?

אנג´ל או ספייק כאילו מי יותר חתיך? אני חושבת שאנג´ל אבל בתור אנג´לוס כי הוא מחייך ויש לו עוד כל מיני הבעות חוץ מעצוב מהורהר חוץ מזה שהוא מסתובב עם מכנסי עור צמודות ויורד על כל מה שזז אפילו שספייק על הכיסא גלגלים בעונה השנייה היה ציני ומצחיק להחריד
Spike: It´s a big rock. I can´t wait to tell my friends. They don´t have a rock this big. Angelus: Spike, boy, you never did learn your history. נגה

iDiT HP

New member
האמת לא קשה להחליט...

אני חושבת שאנג´ל ובאפי צריכים לחזור להיות יחד! למרות שהיא וספייק מסיבה לא ידוע לי (ושאני מפחדת לגלות) לא גרמו לי להקיא כמו עם ריילי... יאק! ספייק חמוד... הוא בלונדיני ואני לא מתה על בלונדינים אבל הוא מצליח להיות חמוד בכל מקרה!! ויש לו מבטא! מבטאים הורסים אותי... והוא רע והכל שזה סקסי לאללה!! אבל אנג´ל... הוא פשוט הוא!! אני לא יכולה להסביר את זה, האישיות (כולל השינוי שחל בו בספין אוף), המראה הוא פשוט מדהים! ואני מתה עליו הרבה יותר מעל ספייק!! ואם מישהי צריכה שאני אסביר לה את זה... זה סימן שהיא מעדיפה את ספייק! בקיצוץ... אנג´ל! לנצח שתי נשיקות במצח! (אני לא אמשיך את השיר)

חח... בלונדי, הוא יותר מחומצן!

או כפי שאמרה הרמוני הסתומה: "my paltinium baby is back!" חח.. אני מעדיפה את ספייק, לפי דעתי הוא יותר סקסי ושווה מאנג´ל. *מסתתרת מקבוצת אבנים שעפה לעברה*
חולת נפש

אף אחד מהשניים

צר לי, אף אחד מהם הוא לא כוס התה שלי. לעומת זאת, תשאלו מי יותר שווה: שרה מישל גלר, וילו או טארה, או אולי אניה. אני בוחרת בטארה! סוזן

Lizz

New member
ספייק

בלי לחשוב על זה בכלל. ובין הבנות, ובכן... טארה מתוקה, והקטע שבו אמבר שיחקה את ג´נט היה יאמי להפליא, אבל חייבים להודות שאני גם מאוד אוהבת את אליסון.... אממ... אי אפשר לבחור בשתיהן? ;)

shira245

New member
ספייק בלי ספק!!

אנג´ל תמיד מהורהר אבל ספייק מצחיק וחתיך!! ולמרות שזה נשמע מוזר הוא ווילו חמודים ביחד!

השאלה היא

אם הכוונה לאנג´ל בתור הדמות או לאנג´ל בתור אנג´ל עם באפי.. אז למרות שספייק חתיך, ויש לו מבטא הורס, והוא ציני וחסר יסורים, face it guys! אנג´ל ובאפי פשוט נועדו להיות ביחד. באפי וספייק לא יסתדרו , הם יעצבנו אחד את השני כל הזמן. אנג´ל, לעומת זאת, היא דמות מסתורית-מהורהרת מה, שיחכולה לאהוב את באפי ולהעניק לה אהבה. (סניף סניף.. מתי היא סוף סוף תבין את זה? מתי הוא יבין את זה?)
ואל. (אם אפשר, תגובות חסרות ספויילרים)

fluppster

New member
גו אנג´ל!!!!!!!!!!!!

אני עדיין נזכרת בפרק האיחוד שלהם בעונה הרביעית.... זה היה כל כך עצוב!!!!!!!!! אנג´ל ובאפי כל כך מתאימים ביחד........
חן

drank cupid

New member
אני ראיתי את הפרק המשך..

בסרת הבת "אנג´ל" אחרי שזנדר בטעות בסוף הפרק אומר לבאפי שאנג´ל היה ולא אמרו לה כלום... זה פרק כזה ענק
אני מתה על הפרק הזה חוץ מזה אני מעדיפה את אנג´ל, אין כמו אנג´ל, אנג´ל יש רק אחד!!! ספייק קצת מעצבן חוץ מהמבטא הסקסי... ודיויד כזה חמוד והוא משחק אותו כזה טוב...
ביי מיה...

fluppster

New member
התכוונתי לפרק הזה.......

כשבאפי מגיעה אל אנג´ל, והם מבלים יום חלומי..... ואז הזמן חוזר אחורה ובאפי שוכחת הכל..... זה היה כל כך מדכא!!!!!!!!!
חן בלק

Kodachi

New member
די, ברור שספייק.

אנג´ל כזה בלטה. אבל אם מדברים על מי יותר מתאים לבאפי, אז זה ללא ספק אנג´ל. רק המחשבה על ספייק ובאפי ביחד מעלה לי את ארוחת הצהריים. כבר עדיף ריילי. *sigh* זוכרים את הקטע עם ספייק, באפי ואמא של באפי מהפינאלה של העונה השנייה (או שזה היה השלישית...) ? ככה אני אוהב אותם, או יותר נכון, אהבתי :(

למעלה