אנשים!!!!!!!!!!

THE ronch

New member
אנשים!!!!!!!!!! ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מחר, חינם, הופעה אחרונה לפני הטור בארה"ב, וזה לא שיש לכם משהו יותר טוב לעשות, ובכלל, אני אהיה שם בלבוש מינימלי [
...]

InfeCtedShesek

New member
אל תלכו להופעה הזאת~! תענו על שאלון במקום.

שם: תאריך לידה: מקום לידה: צבע עיניים: צבע שער: גובה: ימני או שמאלי? המוצא שלך: איזה נעליים לבשת היום? על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? מה עשה לך את היום? מי הרס לך את היום? יש לך חבר\ה? החולשות שלך: הפחדים שלך: הפיצה המושלמת שלך: מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? מתי אתה הולך לישון? הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: פפסי או קולה: מקדונלדס או ברגר קינק: דייט לבד או בקבוצות: ליפטון אייס תיי או נאסטי: שוקולד או וניל: קפוצ'ינו או קפה: מעשן: מקלל: שר: מתקלח כל יום? התאהבת פעם? אתה מאוהב עכשיו? רוצה ללמוד במכללה? היית רוצה להתחתן? אתה מאמין בעצמך? אתה מקבל הפרעות נפשיות? אתה פריק של בריאות? אתה מסתדר עם ההורים? אתה אוהב ברקים? אתה מנגן על משהו? בחודש האחרון: שתית אלכוהול? עישנת? סמים? יצאת לדייט? נדלקת על מישהו? רחיצה בעירום? גנבת משהו? היתשכרת פעם? קראו לך טיזר? הרביצו לך פעם? גנבת מחנות פעם? רצית למות? נפגעת ממישהו? מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? איזו ארץ תרצה לבקר? צבע עיניים אהוב? צבע שיער אהוב? ארוך או קצר? מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? למה אתם אוהבים את הבית? באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם?

InfeCtedShesek

New member
הוהוהו

שם: הגר תאריך לידה: 15.11 מקום לידה: תל השומר צבע עיניים: חום צבע שער: חום גובה: חום ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: חח "מעורב" כמו במקושרים. איזה נעליים לבשת היום? לא נעלתי נעליים היום, אבל אני חושבת שכשאני אצא אני אנעל סנדלי שורש על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על הדג נחש!! ווהו מה עשה לך את היום? עוד לא התחיל מי הרס לך את היום? כנ"ל. יש לך חבר\ה? יס החולשות שלך: מוזיקאים
הפחדים שלך: פחדייים הפיצה המושלמת שלך: דיאט פיצה בטעם פיצה רגילה. יואו זה יהיה גאוני. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: יאללה להתגייס כבר.. ולהספיק להוציא את הרישיון המחורבן הזה לפני. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: בימים האחרונים "יאללה, תחזרי לישון. אין כזה דבר בית ספר יותר" מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? ממ.. לא מצליחה לחשוב על משהו.. חח מתי אתה הולך לישון? בלילה הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: לא יודעת.. בטח איזו הופעה טובה ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: לא יודעת פפסי או קולה: דיאט קולה ): מקדונלדס או ברגר קינק: בשר=רצח ואביב גפן שולתתת דייט לבד או בקבוצות: דייט לבד נשמע לי לא ממש דייט.. ליפטון אייס תיי או נאסטי: חחח אתם כותבים נסטי כמו nasty.. חח שוקולד או וניל: וניל קפוצ'ינו או קפה: קפה זה כאילו נס? כי גם קפוצ'ינו זה קפה.. לא נורא, לא משנה לי. מעשן: יס מקלל: חס וחלילה שר: במקלחת מתקלח כל יום? איזה צירוף מקרים. בוודאי רוצה ללמוד במכללה? לא ממש. היית רוצה להתחתן? לא במיוחד. אתה מאמין בעצמך? רק בג'ה אתה מקבל הפרעות נפשיות? כאילו, של אחרים? בערך אתה פריק של בריאות? לא ממש.. חח אתה מסתדר עם ההורים? לפעמים. אתה אוהב ברקים? כן, זה מגניב. אתה מנגן על משהו? משתדלת בחודש האחרון: שתית אלכוהול? חס עישנת? חס סמים?חס יצאת לדייט? חח בערך. נדלקת על מישהו? בוודאי רחיצה בעירום? לא גנבת משהו? מה פתאום. היתשכרת פעם? כן קראו לך טיזר? חח לא הרביצו לך פעם? בוודאי גנבת מחנות פעם? לא! רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? כוסית איזו ארץ תרצה לבקר? ג'מייקה מאן צבע עיניים אהוב? חום ושחור. וכחול כהה ממש צבע שיער אהוב? חום ושחור ארוך או קצר? מה שבא ברוך הבא. מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לא ממש. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? כן מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? כמה מאות, לא יודעת. האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? בעל כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? לא יודעת ואין לי כוח לספור. קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? "הגררר... זה באמת נגמר..!" מרעות. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? מאבא. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שיחות וכאלה. איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? לא יודעת. למה אתם אוהבים את הבית? כי זה בית.. למה לא. באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? כזה דו משפחתי באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? אין לי בעיה עם שום בית.. כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? לא יודעת כמה פעמים, אבל פעם אחת למגדלים, וכמה פעמים בתוך אריאל ואז.. משום מקום, בלי הודעה מוקדמת, לחור הכי לא צפוי עלי אדמות. אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? פלאפון האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? ברור.. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 10 חודשים כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? מה זה בית ספר, תזכירו לי? אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? לא יודעת. מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אבא, אמא, אח, אח. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? חה! אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לא יודעת.. רנדומלי ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? לפעמים כן, לפעמים לא..

DredLox

New member
מטאל

שם: יב תאריך לידה: 20 לפברואר, 85 מקום לידה: בריה"מ צבע עיניים:חום צבע שער:שע'ור גובה: נושק ל170 : ) ימני או שמאלי? ימני המוצא שלך: ברית המועצותאי איזה נעליים לבשת היום?rocks : ) נעליים שקניתי לםפני חצי שנה ויש להן חור בסוליה כבר : \ על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?על איזה כיף זה להיות בבית ולא בעבודה : ) מה עשה לך את היום? ההסעה שאספה אותי מהעבודה : ) מי הרס לך את היום? ההסעה שהסיעה אותי לעבודה : \ יש לך חבר\ה? מי תרצה מישהו כמוני? החולשות שלך: אני דורש את המקסימום מעצמי ומחברי...פחחחחחחחחחחחח : ) מזה החולשות שלי? הפחדים שלך: להאנס הפיצה המושלמת שלך: אקסטרה צ'יז ועגבניות מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:לגעת בפות : )) סתאם נו...מי מציב לעצמו מטרות?? המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: רק עוד חמש דקות ואז אקום : ) מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? המממ....הפנים אני מניח מתי אתה הולך לישון? בד"כ ב3 בלילה ככה... הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: לא יודע אין כזה... ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: אוף...שאלות קשות...לא מתגעגע לאף אחד...שילכו כולם... פפסי או קולה: קולה מקדונלדס או ברגר קינק: ברגר קינג דייט לבד או בקבוצות: עדיף לאונן ליפטון אייס תיי או נאסטי:נסטי שוקולד או וניל:וניל בטוח! קפוצ'ינו או קפה: איכככ...מי שותה את השטויות האלה? עדיף זרע חם של יאק מעשן: כן קצת מקלל: בטח כוסרבאק : ) שר: לעצמי...ולפעמים לאחרים, אבל הם לא אוהבים את זה : \ מתקלח כל יום? לא ממש...כשיוצא ככה... התאהבת פעם? יותר מפעם : \ אתה מאוהב עכשיו? לא... רוצה ללמוד במכללה? אני כבר לומד באוניברסיטה...מכללה רק תהיה ירידה ברמה : ) היית רוצה להתחתן? כן...אבל מי תתחתן איתי? : \ אתה מאמין בעצמך? כן, פחות או יותר... אתה מקבל הפרעות נפשיות? חחח...לא מקבל אותם! אתה פריק של בריאות? אני פריק באופן כללי... אתה מסתדר עם ההורים? כן מסתדר היטב אתה אוהב ברקים? אני יודע...לא מפריעים לי... אתה מנגן על משהו? גיטרה ופסנתר בחודש האחרון: שתית אלכוהול? בוודאי עישנת? כן סמים? לא : \\ צבא מחורבן : \ יצאת לדייט? חחחחחח...אפשר לקרוא לזה ככה...אבל זאת תהיה דרך מעוותת להתסכל על זה : ) נדלקת על מישהו? מישהו? בטוח לא! על מישהי ועוד איך...אבל כרגיל... רחיצה בעירום?באמבטיה בבית נחשב? גנבת משהו? חחח...יש מצב...לא זוכר : ) היתשכרת פעם? לא יצא לי להיתשכר קראו לך טיזר? לא...אף אחת לא רוצה אותי אז זה פותר הכל : ) הרביצו לך פעם? חחח...כן כשהייתי קטן הייתי אוכל מכות כל יום בערך : ) גנבת מחנות פעם? בטח...מסטיקים וכאלה...לא נראה לי שמשהו יותר רציני...אבל מהברו האוס גנבתי סבונים של אסלה : ) רצית למות? אני יודע...משהו כזה... נפגעת ממישהו? חחחח...ממישהו? גם ממישהו וגם ממישהי מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? חקלאי / מהנדס אווירו איזו ארץ תרצה לבקר? כלום! אין לי ארץ אחרת! צבע עיניים אהוב?חום עמוק כזה : \ צבע שיער אהוב? ג'ינג'י : \ ארוך או קצר? ארוך ארול ארול מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? אני לא "את"!!!! ולא כזה דבוק...מידי פעם מרביץ שיחה : ) אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא ממש... מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? אנ יודע...ההורים משלמים...אין לי מושג... האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? ראה סעיף קודם כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? המממ....היה לי מנגו, אח"כ סוני אריקסון אח"כ נוקיה מגניב כזה, אח"כ איזה משהו אחר, אח"כ הפלאפון סנדו האגדי שלי, ועכשיו חזרתי לנוקיה...כלומר סה"כ 5... קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? אין לי כוח הוא רחוק... אבל לפי דעתי זה מאמא, שכתבה לי "כבר בבית". ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? אשד, שהתקשר לשאול מתי כבר נגיע לסלעים מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שיחות ושעון מעורר איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? פילמני!!!! למה אתם אוהבים את הבית? כי כיף פה...יש מחשב ומלא בחורות שאפשר לזיין... באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? פנטהאוז....סוג של... : ) באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? לא יודע...מה אכפת לי...כל עוד יש מחשב ובחורות לזיין הכל הולך... כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?פעם אחת כשעשינו עליה לארץ, פעם נוספת כשנגמר החוזה ועוד פעם כשנגמר החוזה...עכשיו הבית בבעלותינו אז הכל טוב : ) אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? מהבית? אני יודע...לא הייתי לוקח כלום... האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא יודע...לא חושב על דברים כאלה...שאלות מהטע'חת : ) כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 15 שנה כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? מחפש את האוצר.. אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? סכין בלב מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? לעוס אמא אבא סבתא אני וטרזה מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? לא בבית...רק בטכניון...בבית מתחפשנים : ) אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לטייל עם הכלבה ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? כן כיף חיים פה...יש מלא בחורות לזיין : )

יו יורש

שם: יורש תאריך לידה:18.7.86 מקום לידה: פ"ת צבע עיניים:חום צבע שער:חום גובה:1.70 ימני או שמאלי?ימנית המוצא שלך:חצי תימניה וחצי רוסיה איזה נעליים לבשת היום?כפכפרחה על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?לירון מה עשה לך את היום?סגריה אחרי יום שלא עישנתי מי הרס לך את היום?אבא שלי צרח לי באוזן יש לך חבר\ה? לא החולשות שלך:סגריות הפחדים שלך:מהמוות הפיצה המושלמת שלךטונה עגבניות ובצל: מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:להוריד 72 וחצי קילו המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:אוףףףףף כואבת לי הבטן והלב מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך?יודעת למצוץ מתי אתה הולך לישון?מתי שאני עייפה הרגע אליו אתה הכי מתגעגע:24.12.06 ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו:למריאלה פפסי או קולה:קולה מקדונלדס או ברגר קינק:מקדונלד דייט לבד או בקבוצות:לבדדדדדד ליפטון אייס תיי או נאסטי:נאסטי שוקולד או וניל:שוקולד קפוצ'ינו או קפה:קפוצ'ינו מעשן:כן מקלל:ברור שר:כן מתקלח כל יום?כן התאהבת פעם?כן אתה מאוהב עכשיו?לא ברור רוצה ללמוד במכללה?חחחחחחחחח מאוחר מידי היית רוצה להתחתן?כן אתה מאמין בעצמך?תלוי במצב רוח אתה מקבל הפרעות נפשיות?לא לידי אתה פריק של בריאות?ממש אתה מסתדר עם ההורים?חצי חצי אתה אוהב ברקים?לא מה לעזאזל סקסי בזה??????? אתה מנגן על משהו?לא בחודש האחרון: שתית אלכוהול?כן עישנת?כן סמים?לא יצאת לדייט?לא נדלקת על מישהו?כן רחיצה בעירום?לא גנבת משהו?לא היתשכרת פעם?כן קראו לך טיזר?לא הרביצו לך פעם?כן גנבת מחנות פעם?לא רצית למות?כן נפגעת ממישהו?כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול?הרבה דברים איזו ארץ תרצה לבקר?כל ארץ חוץ מערב צבע עיניים אהוב?ירוק כחול אפור ביחד צבע שיער אהוב?שחור ארוך או קצר?לא משנה לי רק שלא יהיה בשלב האמצע מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?אני דבוקה טילים אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?לא מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?100 אולי האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל?הורים כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?4-5 קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?"טוב שעזר איזה פחד"- נסטיה ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?דורין ב 18.05 מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?)הכל איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים?שניצל והדני של אמא למה אתם אוהבים את הבית?כי אני מרגישה בו הכי רגועה באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?קוט'ג באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?באשקובית כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?פעם אחת בחיים שאני זוכרת לפני חודשיים ככה אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים?את שוני האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה?רק תבית שלייי כמה זמן אתם גרים בבית שלכם?חודשיים גג כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית?מחשב, טלוויזיה אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)?דבש בקבוק חם כל מיני שמנים סינייםן מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אבא אמא ואח מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית?בלילה אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם?קיפול כביסה, פירוק מדיח, אבק(ואני אלרגית ינעאל העולם!) ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם?מאד בה ביי

אין באמת משהו טוב יותר לעשות.

שם: ענבר. תאריך לידה: 19.9.89. מקום לידה: אריאל. צבע עיניים: חום. צבע שער: שחור. גובה: 1.68. ימני או שמאלי? ימנית. המוצא שלך: חצי מרוקאית, חצי תימניה-רומניה-מצרית.
איזה נעליים לבשת היום? אולסטאר. על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? עמרי. מה עשה לך את היום? ההופעה של מאמא מיה וזמן איכות עם דניאל, צחר ושני. מי הרס לך את היום? שרון. יש לך חבר\ה?
החולשות שלך: קולה, צ'יטוס, נסיעות ארוכות עם מזגן ומוזיקה טובה באוטו
וטרמפים כשאין אוטו. הפחדים שלך: מוות של אנשים קרובים, בדידות, ולהבין. הפיצה המושלמת שלך: עם עגבניות ובולגרית. או פשוט סבארו :p. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: להגשים את עצמי בגרעין, או לפחות חלק ממה שהייתי רוצה. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: "מה השעה?" מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? הכובע, אבל הוא כבר די נמוג
. מתי אתה הולך לישון? וואה, זה משתנה. בזמן האחרון לא לפני שהשחר מפציע. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: תחילת ההופעות, התמימות. האנשים של פעם. ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: ברגע זה ממש, לדורון ומעיין. פפסי או קולה: קולה. מקדונלדס או ברגר קינק: מקדונלדס. דייט לבד או בקבוצות:
ליפטון אייס תיי או נאסטי: אף אחד. שוקולד או וניל: וניל. קפוצ'ינו או קפה: קפה. מעשן:
מקלל:
שר:
מתקלח כל יום?
התאהבת פעם?
אתה מאוהב עכשיו?
רוצה ללמוד במכללה? כרגע
היית רוצה להתחתן?
אתה מאמין בעצמך?
אתה מקבל הפרעות נפשיות? נראה לי שעוד לא נתקלתי באדם עם הפרעה שממש שמתי לב אליה. אתה פריק של בריאות?
אתה מסתדר עם ההורים?
אתה אוהב ברקים?
אתה מנגן על משהו?
בחודש האחרון: שתית אלכוהול? נראה לכם.. עישנת? נראה לכם.. סמים? נראה לכם.. יצאת לדייט? נראה לכם.. נדלקת על מישהו? נראה לכם.. רחיצה בעירום? נראה לכם.. גנבת משהו? נראה לכם.. היתשכרת פעם? נראה לכם.. קראו לך טיזר? נראה לכם.. הרביצו לך פעם? טוב, נמאס לי מהנראה לכם.
גנבת מחנות פעם?
רצית למות?
נפגעת ממישהו?
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? איזו ארץ תרצה לבקר? הודו, ניו זילנד, תאילנד, הולנד. צבע עיניים אהוב? עוד לא החלטתי אם ירוק יותר יפה מכחול או להפך. צבע שיער אהוב? שחור. ארוך או קצר? קצר. [לבנים, כן?] מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לצערי כן. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא. מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 850. האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? ההורים 150, אם אני עוברת את זה- על חשבוני. כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? החלפה אחת, כלומר היו לי 2. קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? מלי. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? ציטרין. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) הודעות, שיחות ושעון מעורר שכמעט תמיד לא עוזר
. איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? שניצלים
וקוסקוס. למה אתם אוהבים את הבית? מאיפה הסקתם שאוהבים.. באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? קוטג'. באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? אין לי בעיה עם שום-דבר האמת. כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? פעם אחת, מצה"ל לאיפה שעכשיו, ואין לי מושג למה. כנראה כי זה בית יותר גדול. אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? וואו, באמת שלא יודעת. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? נראה לי שלא. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? בבית הזה מאמצע כתה א', שזה אומר 11 וחצי שנה, ובקודם 6 [ועוד קצת] שנים. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? ישנה בעיקר. אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? לא קיימות.. נראה לי. מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אני, 2 אחים, אמא ואבא. סה"כ 5. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? די נו, עד שסיימתי בית-ספר.. אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לא הרבה.
ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? לא כל כך.

///

שם: קרן תאריך לידה: 16.12 מקום לידה: קליפורניה שליטה. צבע עיניים: חום צבע שער: חום גובה: | אין. סתם 1.57 ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: חצי תימניה חצי מרוקאית איזה נעליים לבשת היום? לא לבשתי היום נעליים על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על מה שחלמתי מה עשה לך את היום? עוד לא התחיל היום מי הרס לך את היום? אמא יש לך חבר\ה?
החולשות שלך: יותר מדיי. הפחדים שלך: שהעקיצות שלי יתבקעו הפיצה המושלמת שלך: פיצה עם תוספת גבינה , חתיכות של עגבניות וטונה. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: לא להיות משועממת לשניה. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: אני רעבה. מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? יש לי פופיק נחמד. מתי אתה הולך לישון? מתי שיוצא הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: פפסי או קולה: מים מקדונלדס או ברגר קינק: מקדונלדס שוקולד או וניל: שוקולד קפוצ'ינו או קפה: קפוצ'ינו מעשן:
מקלל:
שר:
מתקלח כל יום?
משתדלת התאהבת פעם?
אתה מאוהב עכשיו? רוצה ללמוד במכללה?
היית רוצה להתחתן?
אתה מאמין בעצמך?
אתה מקבל הפרעות נפשיות?
אתה פריק של בריאות?
אתה מסתדר עם ההורים?
רוב הזמן אתה אוהב ברקים?
אתה מנגן על משהו?
פסנתר בחודש האחרון: שתית אלכוהול?
עישנת?
סמים?
יצאת לדייט? נדלקת על מישהו? רחיצה בעירום? גנבת משהו?
היתשכרת פעם?
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם?
גנבת מחנות פעם?
רצית למות?
נפגעת ממישהו?
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? החלטית איזו ארץ תרצה לבקר? כולם צבע עיניים אהוב? ירוק ואפור צבע שיער אהוב? חום,בלונדיני ארוך או קצר? ארוך מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? החשבון הנוכחי שעומד על 250 ועוד יש לו זמן להמשיך לטפוח עד סוף החודש. האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? ההורים בנתיים כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? 7 או 8... קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?"אוקיי בהצלחה לך עם להגיע הבייתה" מקובי ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? ספיר מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שיחוטת והודעות. איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? למה אתם אוהבים את הבית? אני לא באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? וילה באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? בזה שעכשיו. כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? פעם אחת שאני זוכרת. אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? כן. של ספיר .סתם ככה. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 4-5 שנים. לויודעת. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? רואה טלויזיה בדרך כלל.. אבל עכשיו אין בצפר יותר עד סוף החיים. אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אמא אבא אחותי אח שלי ואני. האח השני בהודו עכשיו. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? לא עושה שעורי בית. אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? מה שבא לאמא באותו רגע. ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? לא.

../images/Emo47.gif

שם: ענבר תאריך לידה: 27\02\1989 מקום לידה: האאארץ צבע עיניים: חום ירקרק- בעיקר בשמש צבע שער: חום בלונדיני גובה: לא זוכרת בסביבות 1.57 ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: תימניה פולניה איזה נעליים לבשת היום? כפכפים על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על מחר
מה עשה לך את היום? כל היום הזה סבבה לגמרי. מי הרס לך את היום? היום עוד לא נגמר יש לך חבר\ה? לא החולשות שלך: אני לא חושבת על זה הפחדים שלך: כל מיני דברים שמשלבים גבהים עם מהירות כמו באנג'י ורכבת הרים. אבל הקיץ זה יגמר הפיצה המושלמת שלך: עם פיטריות ובייקון מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: אני לא חושבת הרבה כשאני מתעוררת מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? הט'עחת!! מתי אתה הולך לישון? בבוקר הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: לא מתגעגעת. קראחנה
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: לים פפסי או קולה: קולה! נראה לי שאני אחזור הקיץ לקולה מקדונלדס או ברגר קינק: אף אחד מהם דייט לבד או בקבוצות: שונאת דייטים ליפטון אייס תיי או נאסטי: נאסטי שוקולד או וניל: וניל קפוצ'ינו או קפה: קפה מעשן: כן מקלל: כן שר: כן מתקלח כל יום? לא יוצא לי כל יום אבל אני משתדלת התאהבת פעם? יותר מידי אתה מאוהב עכשיו? לא ברור. אבל אם הייתי יכולה לבחור אז לא. רוצה ללמוד במכללה? לא היית רוצה להתחתן? לא אתה מאמין בעצמך? כן אתה מקבל הפרעות נפשיות? בקבלת באהבה אתה פריק של בריאות? לא פריקית אבל כן איפשהו אתה מסתדר עם ההורים? לומדת לקבל אתה אוהב ברקים? כן אחושרמוטה אתה מנגן על משהו? לא בחודש האחרון: שתית אלכוהול? אם כן אז ממש בקטנה שליש בסופ"ש עישנת? כן. סמים? לא תודה. יצאת לדייט? לא נדלקת על מישהו? לא רחיצה בעירום? לא בדיוק גנבת משהו? לא היתשכרת פעם? פעם כן אבל לא שחודש האחרון קראו לך טיזר? לא הרביצו לך פעם? כן זה היה קשה גנבת מחנות פעם? כן זה היה קשה רצית למות? עכשיו זה נראה לי מצחיק אבל כן. נפגעת ממישהו? לא מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? לפחות להספיק לצאת להפלגה של כמה חודשים ביאכטה איזו ארץ תרצה לבקר? סינגפור, טיבט וסין צבע עיניים אהוב? ירוק צבע שיער אהוב? חום כהה ארוך או קצר? ארוך וכמה שיותר מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? פשוט זוועה הפלאפונים האלה זה הורס את הבריאות. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? כן. מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 200 נראה לי האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? בעלי כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? לפחות 7. כולם מתו עם תקריות שמערבים מים/אסלה/ים/תה/בריכה/וודקה/בירה קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? הזמינו אותי לדייט מ8080 ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? בילבו באגינס מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? ממולא למה אתם אוהבים את הבית? מי אמר שאני אוהנבת את הבית? סתם אני אוהבת לפעמים כי הוא מספק לי את הפרטיות שאני צריכה באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? בניין מעפן באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? בוילות החדשות האלה שבנו באריאל. זה סתם חלל מיותר. זה לא מרגיש ביתי כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? זה הבית היחיד שגרתי בו אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? ספריי שיזוף ברונזה האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? הבית של אמא של יוליה כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 18 פאקינג שנה כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? ישנה עד איזה 2 ואז חוגגת על הבית הריק שלי אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? תה עם דבש כשאני חולה ולאמא שלי נכנס עכשיו לראש לשים קריסטלים בבית כי יש בזה מלח וזה טוב לאנשים חולים (????) מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אבא, אמא , במבה ואני מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? מי עושה שיעורי בית??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? זה נגמר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111 אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לפנות את המדיח לתת אוכל לבמבה, לרחוץ אותו, ועוד כל מיני שטויות ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? כן

יוליה עונה כך:

שם: יוליה תאריך לידה: עזבו שטויות מקום לידה: בבלהבלה סטאן. צבע עיניים: חום. צבע שער: שחור. גובה: 1.70 + ימני או שמאלי? מממ ימנית ושמאלנית מסריחה. המוצא שלך: מונגולי
איזה נעליים לבשת היום? כפכפים ורודות על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? אמממ על טשי כי היא הייתה לידי כל היום... מה עשה לך את היום? חחח לשטוף תרגליים בצינור בגינה כששטפנו תכלב שלה. מי הרס לך את היום? שום דבר לא הרס אותו. יש לך חבר\ה?
כן, אבל הוא ברוסיה משתכר ואני מתגעגעת לשמנ ואני כל הזמן מזיינת בשכל על זה מה שגורם לי להרגיש כמו פאקצה קטנה. החולשות שלך: יש לי חולשה ברגליים לפעמים זה קורה כשאני יושבת המון ואז קמה כזה... הפחדים שלך: רוחות רפאים במרפסת הדודים איפה שבני חיי הפיצה המושלמת שלך: אההההההה עם פרמזן ועגבניות. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: להתחיל ללמוד ציור. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: ללחוץ על האנטר בפאלפון זה דוחה את השעון המעורר ב5 דקות, אני לפעמים ממשיכה לעשות את זה במש שעתיים, ללחוץ על האנטר המחורבן כל 5 דקות זה סרט!!!! מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? יש לי אחלה של תחת ענק. מתי אתה הולך לישון? כהרוחות מהבית של בני מתחילות באמת לעצבן. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: כרגע, איזה מסיבה בהייתי בה:]. ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: לאמא ולאחותי נו טוב וגם לדניאלל. פפסי או קולה: קולה, דיאט. מקדונלדס או ברגר קינק: שתיהם מאפענים, ארומה:]. דייט לבד או בקבוצות: חחח לצאת לדייט לבד עם עצמך או לצאת עם עוד 3 אנשים לדייט זה לא רעיונות טובים בכלל מעדיפה את זה שקט עם הבנזוג. ליפטון אייס תיי או נאסטי: אייסטי. שוקולד או וניל: שוקולד לבן. קפוצ'ינו או קפה: קפוצ'ינו ברור!1111!!!! אחד אחד סימן קריאה. מעשן: אחה. מקלל: גם, לא יותר מידי. שר: רק כשאף אחד לא שומע, אני אפילו מקליטה את עצמי במקליטן המאעפן של ווינדאוס. מתקלח כל יום? כן. התאהבת פעם? כן. אתה מאוהב עכשיו? אכן כן. רוצה ללמוד במכללה? באוניברסיטה. היית רוצה להתחתן? לא ממש. אתה מאמין בעצמך? אמממ אני מניחה שאני קיטימת למרות שלפעמים נראה לי שאני סתם אשליה אופטית. אתה מקבל הפרעות נפשיות? כן לפעמים מחלקים דוגמיות ברחוב אז אני לקוחת. אתה פריק של בריאות? לא אני סתם פריקית. אתה מסתדר עם ההורים? תלוי מתי. אתה אוהב ברקים? כן. אתה מנגן על משהו? לא. בחודש האחרון: שתית אלכוהול? בירה. עישנת? כן. סמים? לא. יצאת לדייט? לא. נדלקת על מישהו? לא. רחיצה בעירום? חחח במקלחת. גנבת משהו? לא. היתשכרת פעם? חח כן. קראו לך טיזר? חושרמוטה. הרביצו לך פעם? כן. גנבת מחנות פעם? בטח. רצית למות? אממ כן אבל לא עד הסוף. נפגעת ממישהו? לא אני חסינת רגשות, בטח שכן. מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? מערבל בטוווון (קול של ילד אוטיסט) איזו ארץ תרצה לבקר? בכולם אבל בעיקר בהודו ובהולנד צבע עיניים אהוב? ירוק צבע שיער אהוב? חום ארוך או קצר? תלוי או אפרו או ממש ארוך או קרחת לנקבות זה תלוי על מי. מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לא ממש. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? מלא פעמים. מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? איזה יש לי ביקטוק מכיתה ז'. האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? אין לי שיחות אף פעם גם ככה אף אחד לא משלם. כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?3. קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? אמממ קיבלתי מלא אבל מחקתי אז האחרונה היא מלאון עם איזה אינפו על איזה רייב. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? לפני כמה דקות מאבא שמתקשר במספר חסוי. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שעון מעורר. איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? אמממ המון אמממ תפיצות ותפסטות שלה. למה אתם אוהבים את הבית? לא דעת לא מחבבת אותו. הפאנג שוואי פה בתחעת. באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? דופלקס, אחה איזה מילה מגניטבה .... באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? אין לי בעיה עם שום בית. כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? יותר מידי, רוסיה קיבוץ בארץ מהקיבוץ לפ"ת מפ"ת לאריאל ואז לאיטליה ואז באיטליה עברנו דירה ואז חזרתי לארץ.... אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? עזבו זה ממש לא משהו שנדבר עליו כאן. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? המון בתים אני לא אוהבת תבית שלי מה לא מובן? כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? יותר מידי. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? עזבו בהוא לא נדבר על זה כאן. אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? וודקא מחוללת פלאים. מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? יותר מידי, אני אבא סבא והכלבה (לא אמא). מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? לא עושים אח שלי. אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? כלום אנחנו לא מנקים פה. ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? לא.

Z A M i

New member
יאללה.../images/Emo3.gif

שם: נטלי תאריך לידה: 5.1.89 מקום לידה: ישראל,בלינסון>אריאל. צבע עיניים: חום צבע שער:חום גובה: 1.65 נראה לי.. ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: חצי לבנונית חצי טורקיה איזה נעליים לבשת היום?ואנס שחורות עם ורוד. על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?על הכאב ראש שהיה לי כל מהלך העבודה. ועל שלישי הבא.
מה עשה לך את היום?הסלט שאכלתי לפני העבודה?.. מי הרס לך את היום? הכאב ראש
יש לך חבר\ה?
החולשות שלך:אל תעופו. הפחדים שלך:הדמיון שלי,בעיקר. וג'וקים גדולים וחומים שהצמיחו כנפיים. הפיצה המושלמת שלך:בולגרית ועגבניה. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:וואו, להצליח להגשים את כל התכנונים לגרעין.ובדרך ,גם להשאר בקשר עם החברים שלא בגרעין. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:"עוד 5 דקות.." מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך?דלקת פרקים!
מתי אתה הולך לישון?בימים אלו, לצערי בסביבות הבוקר. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: אין רגע מסוים אחד. ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו:יש כמה. טישלר,בנה,לירון. פפסי או קולה: קולה! מקדונלדס או ברגר קינק:מקדונלדס דייט לבד או בקבוצות:לבד. בעצם,תלוי. ליפטון אייס תיי או נאסטי:נאסטי שוקולד או וניל:שוקולד קפוצ'ינו או קפה:לא זה ולא זה מעשן:
מקלל:
שר: יכולה, אבל לא עושה את זה טוב.
מתקלח כל יום?
התאהבת פעם?
אתה מאוהב עכשיו?
רוצה ללמוד במכללה?
היית רוצה להתחתן?
אתה מאמין בעצמך?
אתה מקבל הפרעות נפשיות?
אתה פריק של בריאות?
אתה מסתדר עם ההורים?
אתה אוהב ברקים?
אתה מנגן על משהו?לא באמת.
בחודש האחרון: שתית אלכוהול?
עישנת?
סמים?
יצאת לדייט?
סוגשל. נדלקת על מישהו?תגדירו. רחיצה בעירום?
גנבת משהו?
היתשכרת פעם?
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם? אני חסונה מדי בשביל זה. גנבת מחנות פעם?
רצית למות?
נפגעת ממישהו?
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול?יש כמה אפשרויות...נראה כבר. איזו ארץ תרצה לבקר?ניו זילנד(!), הולנד,אנגליה,הודו(בספק קל), ואת ניו יורק(אני יודעת שזו עיר.) צבע עיניים אהוב?אפור
צבע שיער אהוב?שחור ארוך או קצר?זה הפוך אצלי. :X מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?
.אבל כיביתי אותו לכמה שעות טובות. מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?אני כבר לא זוכרת, אבל האחרון היה 500. האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל?רק בעלי. כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?וואו.המון. קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?"סרבתי פקודה",מחופית. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?מחופית. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?):הודעות, בהתחשב בעובדה שחסמו לי את השיחות... איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? ממולא! למה אתם אוהבים את הבית? כי משלמים לי על הכל. באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?בנין. באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?בית גדול מדי, ולבד. זה מפחיד רצח. כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? אני חושבת ש-3. בתוך אריאל. אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? מצלמה. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? הבית של עמרי.או של אלמוג. כי הם יפים..ונוחים. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם?סביבות ה-12 שנה. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? כשזה קרה, בעיקר ישנתי. אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? שום וערק.(לא ביחד!) מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה?אני אחותי אחי אמא ואבא. 5 בסופושליום. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית?רק כשהייתי בכפר הירוק עשיתי שיעורים. אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם?פינות של קירות אוהבות להתקע לי בזרת, מעבר לזה, שום דבר לא נופל עליי. גם אין הרבה דברים בתקרה,עכשיו כשאני חושבת על זה. o_O ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם?
למה לא?.חסר רק מזגן. אבל על הזין, אני עוברת למקום ממוזג בקרוב
יאללה B!

למעלה