אנשי באר שבע שמעו אזעקה בלילה...

lital_helmer

New member
אנשי באר שבע שמעו אזעקה בלילה...

אמרו שמדובר באזעקה שווא אבל כבר קראתי דיווחים שמדובר בנפילה שכרגע יש עליה צנזורה ושבהמשך תפורסם. מישהו שמע על זה?

הדיווחים הם של אנשים שמתקשרים עם חיזרים

או, לחילופין, של תעמולנים בשירות החמאס מבית. שום צנזורה, שום נפילה, ושום נעליים. הייתה אזעקה כפולה כמיטב מסורת האזעקות שווא, ולא נשמע שום קול נפץ. אז למה אנשים אומרים שהם שמעו? כמו שבכל פעם שיש אזעקת שווא יש אנשים שאומרים שהם שמעו, במיוחד אם הם מתעוררים מהשינה וטריקת דלת הממ"ד של השכנים נשמעת כמו נפילה של טיל. אחרי זה אנשים נכנסים לאינטרנט, ורואים שיש אנשים שאומרים שהם שמעו, ואז הם "נזכרים" שגם הם שמעו אולי משהו, ואת כדור השלג הזה לא ניתן לעצור יותר...

נועה יקירתי העוקצנית../images/Emo140.gif

אשאל אותך שאלה קטנה ואנא אל תתקפי את תגובתי, ממקורות יודעי דבר אמיתיים ולא
, ולא ממישהו ששמע משהו.... אכן אתמול היו שתי נפילות קרוב לבאר שבע, מחוץ לעיר, והעדיפו להשתיק את העניין בכדי שלא תווצר פניקה בציבור, האם את בתור אם, ברגע שמגיע אלייך מידע מהימן לגבי עניין זה, תהיי רגועה שאכן מגינים עלייך ע"י הסתרת מידע, או שמא תתרעמי איך ייתכן הדבר? אני מבקשת ממך שוב, אנא אל תעקצי בתגובתך יקירה, אלא נסי להבין אף את עמדתי

מצטערת, לא מאמינה למידע "מהימן" מסוג זה

אני מאמינה שיש אנשים שבאמת לא ממציאים ששמעו משהו, אבל מה הם שמעו? גם אמא שלי שהתעוררה מהשינה בקושי חשבה שהטריקת דלת של הממ"ד של השכנים זו נפילה. מכאן, שמועות נוצרות תוך שתי שניות, וגם אם לא החלו בזדון, אין בהן שום דבר אמין. אני מאמינה לחלוטין לפיקוד העורף ולמשטרה, וזאת עוד בהתחשב בכך שהאזעקה נשמעה כמו אזעקת שווא קלאסית (כפולה).

למעלה