אנשי פורום יקרים!!

shoham95

New member
בנימינה זה לא צפון ../images/Emo3.gif

ומצטרפת לבקשה של מרים- לא בשבת

miriams4

New member
או לה לה!../images/Emo13.gif

אני ממש בעד מפגש! אבל בבקשה תתחשבו באלה שנבצר מהם להגיע להופעות (אהמ.) ונעשה את זה מתישהו בבוקר/ אחה"צ?

miriams4

New member
זה ממש בעייתי../images/Emo4.gif../images/Emo42.gif

אין סיכוי בעולם שהוריי הנחמדים ירשו לי. ליסוע לבד, לילה, תל אביב. בלי אף אחד שהם מכירים (חוץ מגבי) עוד לא הייתי בהופעה של יוני אפילו מרוב שזה בלאגנים בשבילי
בגלל זה אם אפשר לעשות את זה מחוץ להופעה זה יהיה נחמד אעש

דורון 345

New member
אבל רגע!

הייתי ברוקע"צ! זה קצת נחשב, לא? למרות שגפן ושקד אמרו לי שאני צריכה להיות בהופעה אמיתית, ושזה לא נחשב

Blue Emptiness

New member
כמובן שנתראה!

כנראה שליהודה וישראל, אבל באיזה תאריך ההופעה בזאפה? אולי יצא לי :) מחכה ומצפה
+ ברור שנשמח להפגש!

miriams4

New member
הופעות של יוני או הופעות בכלל?../images/Emo42.gif

בהופעות יוני כנ"ל
אבל הייתי בהופעה של עידן רייכל, של יוני רכטר, וב"מופע רוק ופיוט- ידידי השכחת?!" של מיכה שיטרית וליאור אלמליח
נחשב?

שלום חנוך תותח על ../images/Emo45.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

הייתי בהופעה שלו לפני שנה במוזיאון ירושלים יחד עם שקד וגפן, והיה כזה כיף. הוא מלא באנרגיה, לא נורמאלי. בא לי שוב!

וואי וואי. המצב קשה. נעמי הפרועה? גשי הלום!

זה שאתה לוקח טרמפים לא הופך אותך לפרוע
בשביל זה צריך לעשות קור מתקדם במיוחד, מה שגורם לתסמינים הבאים: אובדן תמימות, התמכרות כרונית למוזיקה ועוד... סתם, אבל גם זה עוד יגיע

מה יש לארגן במפגש? ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני מרגישה קצת מטומטמת, אבל מלבד תאריך והכל - יש עוד משהו בנוסף שצריך לקבוע? אני מניחה שזה יהיה לאנשי הפורום בלבד, אבל אני בטוחה שיש כמה סמויים ויש גם חבר'ה מהפורום שהם לא ממש מהפורום שאני מניחה שגם היו רוצים להיות חלק מהמפגש הזה, אז איך ננהל אותו? לפני הופעה או אחרי הופעה? אני פשוט לא יודעת אם אני צריכה לנהל את השיחות האלו במסרים או במייל. סליחה
מקווה שאתה עוד רואה את התגובה הזאת בכלל

למעלה