אעאעאע!!!
גלית וכולם!!

black scar1

New member
אעאעאע!!!
גלית וכולם!!

ליאור התראיין אתמול במהדורת החדשות בערוץ 2, אולי פעם ראשונה מדבר על מרב, על הילדים ועל הדירות ממש בקטנה. אבל זה יותר ממה שהיה לדעתי אי פעם.
הוא כזה חמוד.. הוא אמר שהוא רוצה ילד בעתיד אבל לא יודעת אם היה רציני או צחק.
וגם הוא נראה כ"כ טוב שם
לא יודעת מה עשו לו, אולי איפרו אותו איכשהו, והוא גם כ"כ רזה שם

http://www.mako.co.il/news-israel/e...tm?sCh=1a3aa6a4bec55310&pId=258168615&tab=pop

OOOO0

New member
אאאאאאאאא
רבה!!!!!!!!!!

וואו, זה היה כלכך מקסים איך שהוא דיבר על מרב.
בדיוק כזה גבר אני רוצה!
ואיך שהוא התחמק מהשאלה על הנטיות הפוליטיות שלו....."אני יכול לומר שאף פעם לא הצבעתי למפלגה דתית." באמאש'ך?

והופתעתי לשמוע שהוא כן רואה בעתיד הרחוק ילדים.... אז הם כנראה יאמצו מתישהו בעתיד....הוא פשוט תמיד התחמק מלענות על זה אז חשבתי שגם הוא לא רוצה. הקטע הזה היה רציני לדעתי, הקטע עם יוסיין היה כנראה בצחוק
כל הכבוד לאילן לוקאץ' שהצליח להוציא את זה ממנו.
וכן, הוא נראה ממש טוב!
ומדהים לראות עד כמה הוא כלכך מעורב בתוכנית, למרות שידענו את זה קודם, אבל אף פעם עד היום לא ממש ראינו אותו בפעולה.

black scar1

New member
לגמרי

איך היה לי חיוך ענק מרוח על הפנים כשהוא דיבר על מרב.
וכשהמראיין הזה עשה לו כזה- אבל היא מרתיעה- ואז ליאור עושה לו- היא לא הרתיעה אותי
והייתי כזה או סנאפ!!! איך שהם רוצים להוציא ממנו משהו רע עליה והוא לא יגיד!!! כי הוא אוהב אותה!!!
וואי, זה הכי סקסי בעולם כשגבר נמשך לאישה חזקה

גם אני חשבתי שהוא לא רוצה ילדים. אני עדיין לא סגורה שהוא היה רציני. וואי, לא נראה לי מתאים לו בכלל לרצות ילדים, בייחוד איך שהוא יורד על גורי, עינב ואורנה כל הזמן על זה שיש להם ילדים. איך הוא רוצה?
וגם, מרב הרי לא רוצה, אז מה הם יעשו? שיאמץ לבד אם הוא רוצה. שיהיה אב יחיד.
אני דווקא לא התפלאתי עד כמה הוא מעורב בתכנית, זה היה ברור לי שהוא כזה פרפקציוניסטי אנאלי. בגלל זה אנחנו אוהבות אותו

OOOO0

New member
נכון!!!!

בדרך כלל גברים נרתעים מנשים חזקות אבל הוא כלכך אוהב אותה ונמשך אליה כמו שהיא....אין, הוא כזה נדיר!!!

מרב תמיד אמרה בראיונות שכרגע היא לא רוצה ילדים אבל היא לא פוסלת שתרצה בעתיד וכשהזכירו לה את השעון הביולוגי אז היא תמיד אמרה שזה לא סוף העולם, הרי אפשר גם לאמץ. ליאור מעולם לא דיבר על הנושא ותמיד כששאלו אותו על זה הוא התחמק אז חשבתי שגם הוא לא רוצה. עכשיו שהוא אומר שגם הוא רוצה זה סימן שהם כן מדברים על זה ביניהם וכן חושבים לאמץ יום אחד. נכון שהוא יורד הרבה על הורים וזה, אבל זה לא סותר את זה שהוא גם מרגיש צורך להביא ילד. אני סגורה על זה שהוא רציני דווקא בגלל שהיה נשמע לי הכי הגיוני אם הוא היה אומר שהוא בכלל לא חושב על ילדים ושהוא וורקוהוליק אז גם אין לו זמן לזה...אבל עצם זה שהוא אמר שהוא כן חושב על ילדים גרם לי לחשוב שהוא היה אמיתי בקטע הזה, אחרת למה לו לפלוט דבר כזה סתם? את מבינה איך הראש שלי עובד?

אימוץ זה לא כזה פשוט, במיוחד לבד, במיוחד לגבר, עם כל הבירוקרטיה כאן. יש תור עצום של אנשים שמעוניינים לאמץ ילדים ותמיד יעדיפו בתור זוג סטרייטי, עדיף נשוי. בגלל זה הומואים מעדיפים לפנות לפונדאות או להביא ילד עם ידידה.

ברור, ברור
לא התפלאתי כמו שהיה לי מגניב לראות את זה. ממש מדהים לראות אותו בפעולה, שולט בכל פסיק, לא נותן לשום דבר לחלוף על פניו. לא תיארתי לעצמי אחרת אבל עדיין התרשמתי.

Tal Kemplis

New member
נכון הוא נראה די רענן שם

אבל לא חידשו כלום כל כך כולם יודעים שהוא עושה את הכל
כאילו על מירב כבר יודעים לבד כולם לבד
על הדירות הוא אף פעם לא דיבר על זה
מה שכן, לא ידעתי שהוא כתב לארץ נהדרת בעונה הראשונה
ונראלי שהוא באמת התכוון לזה, כי הוא לא כזה צעיר בכל מקרה

למעלה