אעהאהע, רמה 70, מילות סיכום ותודות D:

אעהאהע, רמה 70, מילות סיכום ותודות D:

אממ, בזכות הדאבל הכ"כ מעולה שהיה בשבוע האחרון, סופסוף עליתי לרמה 70. זה היה שבוע חרישה, 3 רמות בשבוע אחד
היה מותח ולחוץ להפוך לעבודה שלישית, הרגתי את הבוס דיי מהר, מאיה הביאה לי את האבנים הדורשים, הפכתי אותם לאבן שצריך (עשיתי 3 למקרה חירום) הגעתי לשאלות, ושם איצקו ומאיה עזרו לי בהם,ובזבזתי רק אבן אחת.
. וזהו, רמה 70, נולד לו עוד הרמיט ^^ וארצה להגיד כמה מילות תודה, שלולא הם, לא הייתי שורד
ניר- הבנאדם שגם אחרי הכל, תמיד ידע להצחיק, זה שעוזר בתרגומים , זה שאפשר לדבר איתו על הכל כולל הכל D: איציק- עוד בחור נחמד, שגם כיף לדבר איתו, שתמיד עוזר במסנג'ר, ושתמיד אני מקרצץ לו XD ליאת- הוהוו, האחות חורגת שברחה לה לטובת המדע, ליאתוש, לאן נעלמת לנו? אח, את ליאת אני מכיר שנים על גבי שנים, עוד מתקופת האייסיטי, כ"כ כיף לשמור איתך על קשר, להתאמן, הכל, אני פשוט אוהב אתכם. גלית- נו, כן, גלית, זאת שמייעצת ונותנת לי כלים להבדיל בין הטוב לרע, אין צורך להוסיף. מאיה- אהו, עם מאיה זה סיפור אהבה גדול, הקשר עם מאיה נרקם רק לאחרונה, אבל הוא כ"כ גדול, רק רציתי להגיד לך שאת פשוט מלאך, אין גבול לאהבה ולעזרה שאת יכולה לתת לבן אדם. רק רציתי להגיד לך אלף תודות, ושהילדים שלך זכו באמא כמוך, אין דברים כאלה. יעל ויעל- לא יצא לנו להפגש במשחק בגלל שאנחנו לא באותו שרת, אבל אתן עושות עבודה מעולה בפורום, ורציתי להביע את תודתי. אהמ, זהו, כמובן שיש עוד רבים, אבל אלה העיקריים מהפורום מאותו השרת שלי, שבגללם, לא הייתי ממשיך במייפל, חשוב לי לציין, שזה הפורום הכי חמים ואוהב שאני מכיר, אז תודה לכולם. זהו, תם עוד ניאום, עד רמה 120 ^^

Don Nirtin

New member
מאור...../images/Emo23.gif../images/Emo87.gif

לכיף לי לתרגם לך דברים רק כי אתה באקה.. לכיף לי להכיר אותך... לכיף לי לעזור לך... ובכיף אמשיך לתרגם.. בחוסר משכורת כמובן XD קיצר- קדימה 120

ווינגז

New member
מזל טוב ../images/Emo13.gif

עד 200 וזה (בלי קשר, כבר אמרתי לך שעברנו לברה).

deisy

New member
../images/Emo140.gifמזל טוב מאור ../images/Emo6.gif

עכשיו ל 120!

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifמזל טוב!!!!!

יאלה בוא להתאמן ביחד..P:אני רמה 71..XD [אוי כמה כיף להגיד את זה וואו!!..><]

icy woman

New member
מזל טוב מאור

אכן, מאיה- זה אדם יחיד בדורו. גאה להיות אחותה

למעלה