אף אחד עוד לא פתח שרשור אז פתחתי- שרשור פרק 40- הקוברה

ido12346

New member
אף אחד עוד לא פתח שרשור אז פתחתי- שרשור פרק 40- הקוברה

panda0zombie

New member

בדיוק באתי לפתוח שרשור כשראיתי שפתחת כבר..

לא ראיתי את הפרק עדיין אז אגיב עליו אחר כך

אז מה נותר להגיד חוץ מ...

אלוהים אדירים איזה פרק ענק!
&nbsp
אחד מהטובים ביותר שהיו עד עכשיו.
&nbsp
אז מה יוצא? בואו נפשט את זה...
&nbsp
איתן מפתיע אותי במזימה שלו להרדים את ויקי ולילוש. אגב, הוא לא הסביר להן על האקדח (למרות שהבחור בא מארה"ב, שם מוכרים נשק כמו לחמניות חמות). מצד שני, אני עדיין לא יודע אם איתן מבלף או שהוא באמת לא עם טדי בסוף? האמת שהיו תמונות משונות שמראות דברים מהמשך העונה. התמונות מציעות שהסיפור הזה מסובך מאוד...
&nbsp
לא גילינו שום פרט על הבוס האמיתי חוץ מהכינוי שלו. מעניין מי זה... בנדה? לא יודע, אחרי הפרק של היום קצת פחות. אבל מי זה יהיה בסוף? לפי מה שהבנתי בחממה הייתה דמות שהיה לה פיצול אישיות והיא הייתה הרע? יכול להיות שגיורא מביא אותה בהפוכה גם הפעם?
&nbsp
רחלי-לירון-מיטל: התפתחות מתבקשת, חוץ מהסוף שהיה פשוט הזוי ומפתיע ברמות. חשבתי שיחטפו את רחלי, חשבתי שטדי נכנס לתסבוכת ענקית... אבל זה לירון?! לירון תחת איומים?! לירון תחת השפעת סמים?! מתחזה ללירון?! לעזאזל, מה זה?! חשבתי שהם יתנשקו או משהו...
&nbsp
אבל נשיקה מרגשת יכולה להיות רק אחת בלבד, וזה אגם ואודי!
הסיפור של רומיאו ויוליה המודרניים ממשיך. היה ברור לי שהוא יצטרך לנחם אותה בנוגע לסוף של המחזה. היה גם מעניין אותי איך אגם תגיב לשקשוקה (איתן גסס מחריף בג'חנון). אבל זה אני והנורמות המיושנות שלי, בטוח שאצל השיינפלדים הם לא מכירים שקשוקה כי הם כאלה אשכנזים. אני גם מבטיח לכם שזה לא הסוף בהקבלה לרומיאו ויוליה, יהיה השבוע עוד אירוע שיתכתב עם המחזה הזה. אני אדבר עליו כשהוא יגיע. בינתיים, הנשיקה של אגם ואודי הייתה ענקית.
&nbsp
פרק מעולה, אם צריך להגיד עוד פעם.

שיר m

Well-known member
הרגת אותי

לירון תחת סמים
אני מניחה שזה לירון תחת איומים:)
זה באמת היה קטע הזוי לגמרי. ואם נכנס להשוואות (רועי תראה מה עשית לי עם ההשוואות שלך, עכשיו גם לי זה קורה), רחלי בטבע הזכירה לי את אליפים, ולירון יוצא מבית בודד הזכיר לי את גאליס

&nbsp
אני מאוד מקווה שלא יהיה פיצול אישיות, כל כך התאכזבתי מזה בחממה.
&nbsp
האמת שגם אני תהיתי לרגע מה מכל מה שאיתן מספר הוא אמת... הוא בסוף יסדר את כולנו.
&nbsp
אגם ואודי היו חמודים:)

panda0zombie

New member
רציני פרק אדיר!

איתן וטדי ביחד.. הוא חיפש את האוצר והיה עם טדי עוד לפני שפגש את ויקי פנים מול פנים.. גיורא הזה אבל אוהב להפתיע אז בואו נראה כבר בהמשך
&nbsp
לא ראיתי החממה אז אין לי מושג על מה אתה מדבר אבל לא נראה לי גיורא ישתמש באותו הטריק פעמיים
תכלס לא גילינו שום דבר על הבוס של הבריגדה! וזה היה לי מוזר שטדי דיבר אל מי שהעביר את המסרים של הקוברה כמו נקבה והקול נשמע מאוד גברי.. הוא כבר פגש את הקוברה פנים מול פנים בכלל?
בסופו של דבר האיגור הזה ישנה דברים
&nbsp
לירון בטוח תחת השפעת איומים
&nbsp
לגבי הנשיקה אין לי מה להוסיף כי זה כל כך נכון מה שאמרת! הכי רומיאו ויוליה המודרניים!

panda0zombie

New member
וואו פרק מדהים! אחד האהובים עליי בעיקר בזכות אגם ואודי

עזבו לרגע את לירון ורחלי ואיתן ויקי לילוש.. הנשיקה של אגם ואודי! זה היה כזה מדהים וחמוד! ממש עשה לי את הפרק! אודי נשמה עם השקשוקה ואגם מקסימה.. באמת שאני שמחה שהיא נפתחה יותר.. מה שכן הייתי בטוחה שסוזי תראה את זה אבל לא נורא בעיה אחת פחות לזוג האהוב עליי
הצחיק אותי טיפה שאגם הייתה גבוהה ממנו.. סביר להניח שהייתה עם עקבים אבל עדיין

לגבי מיטל ורחלי... דווקא מאילנה ציפיתי שהיא תנס להרגיע את הרוחות.. היא הרי מכירה את רחלי מלא ויודעת שהיא לא יכולה לשקר ככה למיטל.. כדי שרחלי תבקש ממצליח שידבר עם מיטל כי הוא יודע על זה שלירון באמת רצה להיפרד ממנה

מצחיק אותי שאף אחד לא מאמין לרחלי ובסוף היא זאת שתמיד צודקת.. לגבי האוצר, לגבי לירון ומיטל, לגבי זה שקרה משהו ללירון וכותבים לו את ההודעות בסופו של דבר היא תמיד צודקת ואף אחד לא מאמין לה אף פעם
לקח לעונה הבאה: תמיד לסמוך על תחושות הבטן של רחלי!
אם כבר לירון... זה היה חמוד שהוא ניסה לשבות רעב למרות שברור לכולנו שבאמת לא אכפת להם
איך הצליחו להביא את לירון לבית ההוא? נראה לי תחת השפעת איומים (שיפגעו ברחלי או משהו) הוא לא נראה ממש מסומם.. בפרק הבא כנראה יראו פלאשבק לאיך הביאו אותו לשם

איתן ויקי לילוש.. אני חייבת להגיד שאם כמה שזה היה צפוי מה שקרה בסוף חשבתי דווקא שויקי תמרח את איתן.. הצחיקה אותי אבל הבדיחה של דמדומים 2
מעניין אותי לדעת איך זה יתקדם מפה עכשיו כשיש לו את ויקי ולילוש ביד
הוא לא הסביר להן אבל על האקדח דווקא את ההסבר הזה רציתי לשמוע

ny22

New member
מנהל
את כותבת ממש יפה
ואני מסכים איתך לגבי כמה דברים...

1. אתחיל בזה שגם אני חושב שפרק הבאה יראו פלאשבקים ואיך הביאו אותו אל הבית הזה...
2. הקטע עם אגם ואודי היה כ"כ מקסים - גם אני ממש שמח לראות שהיא אחרת ממה שחשבנו (או רצו שנחשוב...)

שיר m

Well-known member
הבית זה לא בעיה

טדי אמר בפירוש לרחלי שתחכה לבוקר, אז במהלך הלילה הוא הסיע אותם לשם. זה ממש לא סיפור. בטח כשיש לו את איגור המפחיד

&nbsp
באמת הייתי בטוחה שסוזי תחזור לקחת משהו ותראה אותם...:)

ny22

New member
מנהל
פרק מעולה

אפילו שהיו יותר טובים ממנו, בזכות כמה סצנות הוא נכנס לרשימת הפרקים הטובים...
&nbsp
כמוב שמה שהיה הפרק בין אגם ואודי, היה פשוט מקסים ומרגש! הם כל-כך מתוקים ומאוד אהבתי לראות איך אגם התחברה לסיפור של רומיאו ויוליה. כל הכבוד לאודי שדחף אותה לכך ולא ויתר!
&nbsp
אהבתי גם את איך שאיתן הצליח לשכנע את ויקי ולילוש,
מה שכן - פתאום יש לי תחושה שהוא באמת אוהב את ויקי ותוך כדי שיתוף הפעולה שלו עם טדי הוא החליף צד (מי כמוכם יודע שאצל גיורא דברים כאלה יכולים לקרות...).
&nbsp
מעניין אותי איך הכל יצא החוצה וטדי לא יצליח להסתתר יותר....
אולי בזכות הדיסק-און-קי של רמי??

שיר m

Well-known member
כן, בפרק הזה טדי מתחיל לאבד שליטה... זה היה נחמד לראות.

למעלה