אף פעם לא חלמתי חלום וחשבתי שזו המציאות

roza witch

New member
אף פעם לא חלמתי חלום וחשבתי שזו המציאות

היי! לפני חצי שנה בערך זו היתה הפעם הראשונה שנתקלתי במושג הזה חלום צלול (אני בת 24). קראתי קצת על הנושא וניסיתי להבין מה ההבדל בין חלום רגיל לחלום צלול והבנתי שכניראה מעולם לא היה לי חלום רגיל - חשבתי שכל האנשים יודעים כשהם בתוך חלום, הייתי דיי בהלם כשגיליתי שלא. אז אני מנסה להבין איך זה ולמה זה.
אין לי שינה ללא חלומות, אני זוכרת את רוב החלומות שלי גם אחרי שנים (כמו שזוכרים סיטואציות מהילדות), ואני תמיד יודעת שאני בתוך חלום. וכן אני אומנם לא בוחרת את החלומות שלי אבל אני תמיד יכולה לשנות אותם ולשלוט בהם.
בנוסף זה בכלל נדיר שאני חולמת על עצמי, או על אנשים שאני מכירה, או על סיטואציות מציעותיות לצורך העיניין.
תהיתי אם יש עוד אנשים כמוני או איפה אני יכולה לברר על זה?

וולפהרט

New member
הי:)

מה שאת מתארת נשמע די נדיר
היו עוד כמה בודדים שכתבו כאן בעבר בפורום וגם תארו מצב כזה. אנשים בדרך כלל נוטים לחשוב שהחלום הוא המציאות וצריכים לעבוד קשה על המוח כדי לשכנע את עצמנו אחרת.
אם יכולת כמו שלך את יכולה ממש להגיע למצב של חקירת עולם החלום שלך: יכולה לשאול את הדמויות שאלות, למפות אזורים שלמים בחלומות, לבחור להגיע למקומות מסויימים או לפגוש דמויות מסרטים ועוד מליון אפשרויות. מוזמנת לנסות לחקור את גבולות החלום ולכתוב כאן מסקנות!:)

roza witch

New member
רוב הזמן אני פשוט מייצרת המשך לעולם

על סמך מה שכבר היה בו תוך כדי החלום... הייתה תקופה שהייתי מציירת את מה ומי שחלמתי.
דמויות, אלמנטים, מקומות....יש סיכוי גדול שהזיכרון הצילומי שלי הוא זה שמאפשר לי לזכור טוב כל כך את החלומות על כל הפרטים שבהם.
באופן כללי אני חולמת סיפורים, ולא סיטואציות.

וולפהרט

New member
מוזמנת לצלם ציורים שלך מחלומות

או שרטוטים של פירוט עולם החלום. אותי אישית זה מסקרן:)
ואם הסיפורים שאת חולמת טובים, אני מקווה שאת כותבת אותם.
מוזמנת לספר כשיוצא לך משהו מעניין שתסכימי לשתף!

למעלה