אפי היקרה,

shiraz2

New member
אפי היקרה,

מזל טוב על הפורום החדש, מקווה שיהיה לך הרבה הרבה בהצלחה ורק טוב. יש לי משהו שמאוד מטריד אותי, מקווה שתוכלי לעזור לי כי אני באמת אובדת עצות. לפני בערך חצי שנה, התאהבתי בפעם הראשונה. בהתחלה לא חשבתי שאני אוהבת אותו, חשבתי שזאת סתם הידלקות בגלל שהוא נורא חתיך, חשבתי שזה יעבור אחרי שבוע. אחרי שהתחלנו לדבר.. והכרתי את האופי שלו פשוט התאהבתי. הוא הבנאדם הכי מקסים, הוא כל כך שונה מכל האנשים שאני מכירה. למרות שיש לו הרבה פגמים, הוא מאוד אוהב "לשחק אותה" (אם את מבינה למה אני מתכוונת), הוא מאוד אדיש, וסגור. ובייייישן. ממש ביישן. אני פשוט התאהבתי בו עד מעל הראש, וכמובן שלו לא היה מושג בהתחלה כי באמת רק הכרנו והיינו רק ידידים. היינו מדברים בטלפון (אבל אני הייתי זו שמתקשרת), וגם קצת בבית ספר. חשוב לציין, הוא גדול ממני ב-4 שנים, ולכן לא חשבתי שיש לנו בכלל סיכוי מההתחלה ובגלל זה הייתי כל כך פגועה כל הזמן ועצובה. אפי, אני כל כך התשנתי בגללו. אם על הבוקר, לא הייתי רואה אותו הייתי יכולה לשבת ולהיות הילדה הכי מדוכאת בעולם ואז פתאום לראות אותו להיות הכי מאושרת. הוא עד כדי כך היה משפיע עליי. אחרי כמה זמן, האהבה נהפכה ליותר אובססיה, למרות שנשארה עוד הרבה הרבה אהבה. אני כל הזמן הייתי רומזת לו רמזים שאני אוהבת אותו, הייתי הכי חמודה עליו, כל הזמן אמרתי לו כמה שאני חושבת שהוא נראה טוב, כל הזמן אמרתי לו כמה שאני רוצה לראות אותו, בקיצור הייתי מפזרת לו המון רמזים בשטח. אבל מצד שני, הוא היה גם רומז קצת. בגלל שהוא בנאדם ממש ממש סגור וביישן, הוא לא ייזם ולא עשה כלום אבל אני הרגשתי שיש רמיזות אפילו אם הם קטנות. בקיצור, חצי שנה התסובבתי עם האהבה הזאת מבלי שהוא ידע. לפני בערך חודש, הייתי במסיבה וממש התגעגעתי אליו. החלטתי להתקשר אליו ופשוט להגיד לו על הרגשות שלי. אחרי שאמרתי לו, (אמרתי לו שאני ממש אוהבת אותו כבר הרבה זמן) הוא אמר שהוא צריך לחשוב על זה, שיש לו עכשיו את כל התקופה העמוסה הזאת של הבגרויות ואח"כ הוא יחזיר לי תשובה. משהו שעוד ממש חשוב לציין- למרות שהוא ביישן וכל כך חמוד, הוא אמר לי פעם שהוא בחיים לא ימשוך סתם בת. שאם הוא לא יהיה מעוניין הוא יגיד ישר לא, כמה שזה פוגע. הוא גם מאוד מאוד דקדקן, הוא לא יהיה עם סתם אחת, הוא חייב להרגיש אלייה משהו חזק. שבוע אחרי שאמרתי לו, פגשתי אותו במסיבה. ישבנו ביחד ודיברנו המון זמן, הרגשתי שהוא נורא נבוך, שהוא נורא מתחמק ולא הייתי מרוצה ולכן אחרי כמה זמן נמאס לי מהמשחקים ופשוט אמרתי לו שאני צריכה ללכת לדבר עם חברה שלי. הוא הביא לי נשיקה (בלחי) והלכתי. אחרי חמש דקות בערך קיבלתי ממנו טלפון, בהתחלה הוא אמר לי שהוא רצה להגיד לי משהו אבל לא הסכים להגיד מה. אחרי שלחצתי עליו (כמו שאני יודעת ללחוץ..
) הוא אמר לי שהוא נורא רצה להביא לי נשיקה כמו שצריך אבל הוא פחד מההשלכות, כי הוא אמר שהוא כל כך לא מוכן עכשיו לקשר רציני, שהוא חייב את החופש שלו לפני שהוא מתגייס ועוד המון סיבות כאלה. אני, מכיוון שאני כל כך אוהבת אותו, אמרתי לו ישר שאם נתנשק ממש לא אומר שנהיה פתאום בקשר מחייב, ושאני לא מבינה למה הוא חושב כך ועוד המון דברים כאלה. אחרי שדיברנו על זה כמה זמן הוא אמר שהוא בא לאסוף אותי. הוא לקח אותי למקום מדהים, שקט, רומנטי, שרואים ממנו המון נופים מדהימים. בהתחלה רק התחבקנו המון זמן, אח"כ התחלנו להתנשק ואז שוב התחבקנו וישבנו מחובקים ודיברנו. הוא אמר שאסור לי לספר לאף אחד על זה, שהוא בנאדם שאוהב להשאיר את הדברים רק לעצמו, שהוא ממש דיסקרטי וכל מיני סיבות כאלה. אני, ישר הבנתי שהוא כנראה ממש לא רוצה שאנשים/חברים שלו ידעו מזה, שהוא די מתבייש בזה, וכנראה בי. כמובן שנפגעתי אבל לא אמרתי לו מילה על זה. אח"כ שאלתי אותו מה הוא רוצה שנהיה עכשיו. הוא אמר שוב שהוא לא מוכן עכשיו לקשר מחייב, שהוא צריך חופש וכו´. אני, אני אמרת לו משהו ממש טיפשי. אמרתי לו שאין לי בעיה עם זה, שבכל פעם שהוא ירצה לראות אותי, או סתם לדבר, שיתקשר ואולי ניפגש. הוא שאל, רק אולי? ואני אמרתי- בטוח ניפגש! הוא אמר שהוא נורא מפחד לפגוע בי, ואני אמרתי שמעכשיו אני גם ככה יפגע מכל דבר שיקרה בינינו. אח"כ שוב התנשקנו ואז הוא החזיר אותי למסיבה. את יכולה לתאר לעצמך שהייתי כל כך מאושרת, 4 ימים הלכתי עם חיוך טיפשי על הפנים ורק חשבתי עליו. אחרי 4 ימים הוא התקשר אליי. כמובן שהייתי מאוד נרגשת אבל אז.. הוא אמר לי שמישהו שאל אותי אם זה נכון שהתנשקנו. הוא שאל אם אני אמרתי למישהו (ואני לא אמרתי לאף אחד), וכמובן שאמרתי שלא, ולא הבנתי איך מישהו יכול לדעת מיזה. בקיצור, הוא "האמין" לי, ואז הוא אמר שיש לו משהו לספר לי. הוא אמר, שהוא ביחד עם מישהי עכשיו, מישהי שממש חשובה לו. אני ממש הייתי בהלם. שאלתי אותו, מה עם מה שאמרת, שאתה לא מוכן לקשר מחייב, שאתה צריך חופש וזה, אז אני מבינה שלא רצית להיות בקשר מחייב איתי וחבל שלא אמרת את זה מההתחלה. הוא אמר שזה ממש לא נכון, שאם זה היה זה הוא היה אומר לי (והוא באמת היה אומר), שפשוט זה קרה. הוא ביקש שנישאר ידידים טובים מאוד, שאני לא ינתק קשר. אחרי שנגמרה השיחה התחלתי לבכות, הרגשתי כל כך רע. כל כך אהבתי אותו. עכשיו, אני מבולבלת. אני לא יודעת מה הולך בינינו. לא יכולה להסתכל על זה מנקודה אוביקטיבית, לא יכולה לפענח את ההתנהגות שלו. מה את חושבת? הוא אוהב אותי? הוא יאהב אותי? יש לנו סיכוי להיות ביחד ? אני חושבת שהוא כבר לא ביחד איתה, אבל מצד שני, הוא גם לא התקשר אליי. אני יודעת שהוא לא סתם היה מתנשק איתי אז אני לא מבינה למה. אנחנו לא דיברנו כבר כמה ימים, אני בקושי רואה אותו, וכשאני רואה אותו אנחנו בכלל לא מדברים. רק מבטים, מה שהיה בינינו תמיד. אני מצטערת על המגילה הארוכה שכתבתי, הייתי מוכרחה להוציא את זה מתישהו, תודה רבה שאת מקשיבה, ועוזרת לכל כך הרבה אנשים. מקווה שתוכלי להגיד לי איך את רואה את המצב שלנו, ואולי גם מה לעשות עכשיו? תודה מראש, שלך, שירז

קראתי בעיון רב

ואני בטוחה שכל מי שקורא את זה ישר מזהה את עצמו, היום, אתמול, לפני 10 שנים - זה נשמע ממש מוכר. את נשמעת לי בחורה מתוקה להפליא, עם המון אהבה לתת והמון יכולת לקבל, ואני מתנצלת מראש על האכזריות, אבל חבל על הזמן שלך, פשוט חבל על הזמן. א) הוא בקשר עם מישהי, לכן את עושה אחורה פנה ומוצאת לך עיסוקים אחרים. ב) יכול להיות שהוא מבולבל, הכל יכול להיות. יכול להיות שכן עשית לו משהו, אבל "אני לא יודע" "אני לא בשל לקשר" הם הסיבה הכי טובה להתרחק ממישהו, אפילו התרחקות זמנית. קחי אוויר, תמשיכי את חייך - אל תתעסקי עם זה יותר מדיי, כי תכל´ס אין לך הרבה מה לעשות. הכדור בידיים שלו, ונראה לי שהוא או שלא יודע לאן למסור, או שהוא בכלל בהתקפה מתפרצת - על מישהי אחרת... והנה אני אשמע תיכף כמו אמי הפולניה - אבל את צעירה, זו באמת הפעם הראשונה שהתאהבת ומותר לך להיות עצובה, אבל זה יעבור, יהיו עוד אחרים (שישברו ושתשברי להם את הלב). ואת באמת נשמעת בחורה מקסימה, אכל אותה הפראייר, הפסד שלו !!!

shiraz2

New member
תודה רבה,

אני הולכת לשמוע לעצתך, אני ינסה (עדיף לנסות ולהיכשל מאשר לא לנסות כלל...) להמשיך הלאה, ולשכוח ממנו למרות כל הכאב שכלול בזה. למרות שזה יכול להיות יותר קל עכשיו, כי אין לי אפשרות לראות אותו בקביעות עכשיו כי אין יותר בית ספר..
וגם.. אתמול הכרתי מישהו חדש, מישהו ממש ממש חמוד וסקסי.. אני ממש מפחדת שאני יפגע גם ממנו, אבל יותר אני מפחדת שאני יפגע בו כמו שפגעו בי! תודה רבה לך על העצה, אני מאמינה שההפסד הוא יותר שלי אבל תודה בכל אופן
שלך תמיד, שירז

kodgirl

New member
שלום. אני לא מהפורום אבל הנושא קרוב

לליבי, לא יכולתי שלא להגיב. הוא משקר לך. גם בקטע שלמה מישהו שאל אותו אם זה נכון שהתנשקתם וגם בקטע של החברה. הוא פשוט לא מעוניין. אני מצטערת שאני כ"כ ישירה אבל אין מה לעשות - את תיהי מדוכאת כמה חודשים ואז תצאי מזה תתאהבי תפגעי וחוזר חלילה. ברוכה הבאה לעולם הרווקות.

תשמעי, מילים כדורבנות

קצת אולי אכזרי, אבל אמת לאמיתה. ומה זאת אומרת "אני לא מהפורום", עכשיו את כן - סימנתי אותך, ואין לך דרך להמלט או אפילו להתחבא...

למעלה