אפי היקרה,

• פותח הנושא oren*
  • פורסם בתאריך

oren*

New member
אפי היקרה,

כשאני קונה מוצר בשני שקלים ותשעים ותשע אגורות ומשלם שלושה שקלים, לא מחזירים לי עודף. לאן הולכת האגורה שחייבים לי? האם לרכישת מתנות יום ההולדת הגרנדיוזיות שלך?

רעיון מצויין. איך לא חשבתי על זה !!

האם שוב הצליח אורן לחשוף מזימה ממשלתית, או שמא אומר קונספירציה ממסדית לעשוק אותנו על כך שהיינו תמימים ולא ביקשנו אגורה עודף? אני סבורה, אורן היקר, שהממשלה משחקת פה על הטיקט של "לא יהיה להם נעים לבקש אגורה עודף, כי אף אחד לא באמת נמצא מתחת לקו העוני". זה שיש עוני במדינתנו הקטנה, כנראה לא מטריד אותם: עצם העובדה שמחיר הסיגריות עולה מדי השעה, לא מקים כאן אנשים מרבצם. עצם העובדה שנותנים לילדים מגיל 6-18 חודשיים חופש בשנה, והם מסתובבים חופשיים בלי רצועה, לא מרעיד את אמות הסיפין. איני רואה הפגנה המונית בכיכר כמחאה על כך שהיום כל עובר אורח יכול ללכת לטיפול פסיכיאטרי, ולא רק יחידי סגולה שבאמת זקוקים לכך ונהנים מתשומת הלב. אז הפסד של אגורה יזיז פה מישהו? איפה אתה חי?

ariegur

New member
אורן, תודה על הפניה.

האגורה החסרה הולכת לקופתה של הקופאית. ואם אתה לא מבין זאת, תמורת סכום סמלי אני מוכן להסביר. אריה

אני מקווה שהחוק החדש יעבור בכנסת..

הקובע כי אין למכור במחירים שאין אפשרות להחזיר עליהם עודף, מה שימנע מכירה של מוצרים ב.99....

ועד אז יש לשמור את העודפים

לקניית מתנת יום-הולדת מכובדת מכל אם ישראל לאפי היקרה.

למעלה