אפי יקירתי..

Kentucky woman

New member
אפי יקירתי..

יש לי בעיה, קשה מאוד, הייתי אומרת. זה התחיל בקטן. זה התחיל בשיעורי מתמטיקה, של"ח, היסטוריה (וכן הלאה) הארוכים והמייגעים. וזה לא שלא השתדלתי למנוע את זה, באמת. אבל מה אני יעשה, השיעמום הכה בי
. ככה יום יום, משעה 8:00 בבוקר עד סביבות 13:30 (ותודה אלי שיש לי פטור משיעורי ערבית) של שיעמום הרסני. והנה, כבר הגיע החופש, ומה לי וללימודים? למה אני מתלוננת על דברים שהיו ויחזרו רק בעוד כחודשיים? כי התמכרתי! זה למה! השיעמום הנורא לא מש ממני! אני מוצאת את עצמי משועממת טוטאלית בימי החופש "רצופי ההרפתקאות" הללו, צמודה ל"קארטון נטוורק" כל היום, מנסה למצוא במשהו קצת עניין. (יחי אמיץ הכלב הפחדן. והכבש בעיר הגדולה. שה לה לה.) התושיעני?

r i p l y

New member
להכין לו´ז יומי" של שעמום פול טיים

מתשע או 10 בבוקר להשתעמם ולאכול ארוחת בוקר. מ11 עד 14 אפס אפס להשתעמם בקריאת ספר מלא עניין... משתיים עד שבע להשתעמם עם חברה.או עם חבר (אבל אז זה כבר נורא נורא משעמם.....
אולי אחכ אפשר להשתעמם באולם קולנוע. או להשתעמם מול הטלוויזיה שימי לב >>אפשר לקחת סרט וידאו! למחרת אפשר להשתעמם בדרכים אחרות.. שימי לב..: ללמוד לבשל..בישולים כיפיים ועתירי שוקולד (ואחכ לקבוע תור לרופאת עור של מכבי..) להישתעמם ולהזמין טייק אוואי...פיצות -מומלץ!! (אקסטרא צ´יזז)
לפתח תחביב...-כתיבה צילום משהו...ציור...ריקוד... להירשם לטיולים..>>>בזמנך החופשי....טיולי חוגי סיור לנוער.... להתשעמם בקניון -ב מנגו זארה או בקסטרו. או לחילופין "קוקאי"(זה הכי משעמם.) להשתעמם בדיסקוטק.. אפשר אפילו סתם לא לעשות כלום... לשמוע מוסיקה... לאוורר את הראש..מהלימודים.. איזה שבוע שבועים ... לראות אמ טי וי... (אותי זה לא משעמם.. ) מקווה שהועלתי... יעל.

Kentucky woman

New member
הוי, אילו רק יכולתי..

שכחתי לציין את הפרט הקטן- אני גרה בירושלים. וקצת אי אפשר ללכת לקניון, אלא אם כן רוצים שאמאבא יחטפו איזה התקף לב. בקשר לספר- זה עלול רק להגביר את היאוש התהומי.. ללמוד לבשל? למדתי! למדתי! הכנתי אגרולים (ודווקא יצאו לא רעים בכלל) רק שחתכתי את עצמי פעמיים בטעות.. ונראה לי שחתך אחד השאיר לי צלקת קטנה. אבל אולי לא! גם ניסיתי להכין (פעמיים אפילו) ביצת עין, ולא הלך לי. נכוותי מאלאנתאלאפים פעמים, וכל הקליפה של הביצה התערבבה עם הביפנוכו של הביצה. טעים. אז מה נשאר? להשתעמם עם חבר\ה- וויפי, כן. לראות סרטים- כן, טוב. לפתח תחביב- אבל אבל! לצאת לטיולים- כנ"ל. --------- עזרת לי יותר מכפי שתוכלי לתאר! תוווווווווודה! כעת כל פעם שאפתח טלוויזיה ואצפה ב"קארטון נטוורק" אוכל לומר לעצמי- "לא תמר!, את צריכה לפתח לעצמך תחביב! לעשות משהו למען הקהילה! לא רק לבכות על מר גורלו של הכבש האומלל, או של הכלב הסגול! צאי לך למתנ"ס הקהילתי וקחי לך חוברות מידע על שיעורי אירובי לקשישים. שיהיה לך חומר לקריאה מעניין בבית." ואז אני בטוחה שאני ארגיש יותר טוב. תודה.

אני מניח שהתכוונת אליי

הגישה שלך לא מוצאת חן בעיניי. בסך הכל מה אמרתי? שאם משעמם לך, אולי תוכלי להפיק תועלת מלעשות משהו חוץ מלשבת בבית ולבהות בטלוויזיה. ירושלים זה בעיה, אני מסכים איתך. אבל באמת, אין שומדבר שאת יכולה לעשות כדי למלא את הזמן? ותתפלאי כמה את יכולה להינות מללכת פעם-פעמיים בשבוע להתנדב במקום שבו צריכים אותך, שמחים שאת באה, ואת יוצאת משם בתחושה שעשית משהו לא רק בשבילם, אלא גם בשבילך. מה כבר יכול להיות? תסבלי, תעזבי. זה לא שאני מתעקש, אבל נדמה לי שאת טיפה´לה מפונקת...

Kentucky woman

New member
אבל...אבל.... לא התכוונתי אליך.

(שאפרוץ בבכי על מטח האישומים? שאפרוץ?)

r i p l y

New member
לא בשביל הקהילה...

אלא בשביל לעשות דברים חדשים ולהתפתח. אפשר גם לעבוד..! בבורגר ראנצ´ מקדונלד. פיצה קולנוע. לא "צריכים" זה בא לבד... שמעת פעם על . לעשות דברים חדשים..??? אני ממליצה לך אולי לקרוא בתור התחלה את הספר "מי הזיז את הגבינה(המשעממת) שלי."
מה את הולכת לשיעורי אירובי למבוגרים? ??? וואלה.??
אני התכוונתי לחוגים לנוער אבל אם את סגורה על חוגים לקשישים.. דווקא.... לא חייבים לפתח תחביב במתנס אפשר בבית. יש חוגי רישום מודליסטים בכל מיני מקומות. איך אפשר לצפות כל היום בסרטים מצויירים לראות את טום וג´רי מתים וקמים לתחייה..?? אולי ציפית לעצות כאלו: לתכנן את ה טיסה הראשונה לירח. להישתתף בסרט בהוליווד עם טום קרוז.
לזכות בפייס לקנות את הספארי ברמת גן. ולהישתתף במונדיאל --עם הקבוצה של דיוויד באקהאם. היצטרף לקיילי מינוג למסע הופעות (כזמרת ליווי) ???? אויי עכשיו שומעים את שיר המונדיאל! איזה צירופי מיקרים .קורים פה!

Kentucky woman

New member
כן, דיי ציפיתי לתשובות כאלה :/

אבל לא ציפיתי שתהיו כל כך רציניים, ושתיקחו אותי כל כך ברצינות. טעות בפורום? (אגב, הקטע עם האירובי לקשישים היה בצחוק P:)

זה פורום מאוד רציני

ואני נפגעת מהרמיזות. ואגב, האם כבר רכשת מתנה ליום הולדתי הממשמש?

רק שתדעי לך

שיום אחד, בעוד אי אילו שנים, את תהיי מוכנה לשלם סכומי עתק כדי ששוב יעניקו לך חודשיים חופש, פעם בשנה גריגוריאנית. קצרה היריעה מלפרט את מגוון האפשרויות העומדות בפנייך: ים, את יכולה ללכת אולי לים, שמעתי שאומרים שלמשל, בים, נורא נחמד בעונה הזו, ואם את ממש לא רוצה את כל אלה, אז פשוט תלכי לים. כמובן שישנה אפשרות שתלכי לבריכה, אבל אז תהיי בדילמה: ים או בריכה? ומי אני שאוסיף לצרותייך התהומיות. מה הבעיה למצוא אלף ואחד עיסוקים (וריפלי הנשמה הטהורה מנתה אי אילו אפשרויות, ואין לי ספק שידה עדיין נטויה, רק שנמאס לה לכתוב). נראה לי שאת מסוג האנשים שיוצרים בעיות איפה שאין, וכדאי, יקירתי, שתיפטרי ממנהג נלוז זה כאן ועכשיו. אנא צרי לעצמך בעיה אמיתית, שובי אלינו, או שתשרי מנסיונך העשיר (וכולם פה עם נסיון עשיר, כך אני קולטת), כך שתרומתך תתקבל בברכה.

Kentucky woman

New member
לא הבנת אותי נכון..

זה לא שאני מתלוננת חלילה, על החופש המבורך הזה. נהפוכו. פשוט אני לא שולטת בזה. כל כך התרגלתי להשתעמם בבצפר שעכשיו בחופש אני לא יודעת מה לעשות בין 8:00 בבוקר ל- 13:30 (וגם אחר כך, לעמן האמת). ובקשר למה שאמרת על כך שאני מסוג האנשים שיוצרים בעיות איפה שאין- אני נורא נורא לא.

אני מתנצלת

אם נשמעתי בוטה. פשוט ככה אני נשמעת בדרך כלל, וזה, כך אומרים לי, הולם אותי ביותר (כמו הצבע הצהוב, אם יורשה לי להעיר). מהשתרשרות ההודעה אני רואה שאני לא היחידה שנזפה - ויקירתי, זה קצת מגיע לך. אבל היות והבעת נכונות לחזור למוטב, לעשות למען החברה ולא רק למען עצמך (שזה אחד הדברים החביבים עליי), נסלח לך וכל מה שנותר לי לעשות הוא לאחל לך חופש פורה, ואנא חזרי אלינו על מנת שנוכל לקנא בכם, בני הנוער חסרי הדאגות וחסרי המצפון - המעיזים, בתקופה כה קשה של מדינת ישראל - לצאת לחופש, ועוד חודשיים, ועוד בקיץ ! ואנא - צרי לך בעיות חדשות, אנו זקוקים לכך כמו אוויר לנשימה.

מה עם להתנדב או לעבוד?

להתנדב במקום שקרוב ללבך יכול למלא את הזמן, ואולי תלמדי איזה דבר או שניים. ואם תעבדי, גם יהיה לך כסף לבזבז, ואולי גם לא יישאר לך זמן לעשות את זה. יש כל כך הרבה דברים שאת יכולה לעשות, הלוואי היה לי הזמן שיש לך !!!

Kentucky woman

New member
אתה צודק במאה אחוז!

הבעיה היא שאני לא מוצאת שומדבר. זה בתהליכים, בתהליכים.

אני חייבת טישו...../images/Emo12.gif

פשוט הדמעות עולות בי מרוב צער ... בתור סטודנטית שבימים אלו לומדת לבחינות סוף שנה, ושבמקביל להצטננות הקשה שפקדה אותה מסרבת להירדם על הספרים אני חושבת שזה באמת קשה כשאין מה לעשות אז עכשיו בזכותך אני מברכת על מזלי הטוב כי שכשיגמרו לי הבחינות אני מתחילה קורס קיץ במקביל להכשרה שמחכה לי כמוקדנית ברשת סלקום (שאחרי זה אני אענה לאנשים לפניות טלפוניות ואני ממש לא יכולה לחכות) אחרי שתסתיים ההכשרה בסלקום תתחיל ההכשרה למתנדבים להדריך פעילויות נוער בבית החולים הפסיכיאטרי ואחרי שאני אסיים את זה אני מתחילה ללמוד למבחן קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה...(כמו פסיכומטרי רק יותר קשה ועוד פעם ...) שיתקיים בספטמבר הבא עלינו לטובה... ומיד אח"כ מתחילים שוב ללמוד... אז... בקיצור תסלחי לי אם קצת קשה לחשוב על רעיונות בשבילך יקירתי אבל אין לי זמןןןןןןןןןן
אז יאללה תעשי חיים תפסיקי לקטר על משהו שבעוד כמה שנים כשמישהו יגיד לך חופש גדול...תגידי לו "מה? אני חושבת שזכור לי דבר כזה מילדותי..."

Y A E LY

New member
תתחילי להזיע

למה לגמל יש דבשת \ ריצ´רד קיפלינג לגמל יש דבשת מכוערת נורא, בעצם הוא נראה די רע. אבל יש דבשת גרועה מזאת, זאת שצומחת, שאין מה לעשות. גם ילדים וגם מבוגרים, כשאין עבודה ואין שעורים, מקבלים דבשת גמלית ועיקשת. דבשת כחולה עם כתמים שחורים. יוצאים מהמיטה בשיער פרוע, רוטנים בלי לדעת מדוע, וגונחים ובוכים בפנים זועפים, בועטים וזורקים ודוחפים ומעיפים. מוכרחה להיות איזו פינה נידחת, לי וגם לך, לא לשנינו ביחד, שכאשר מקבלים את הדבשת, אפשר לשם לגשת. ומהי התרופה לדבשת הכחולה ? תרופה בדוקה, תרופה קלה. לא להתקפל, לא להתחפר, פשוט לקחת מעדר, להזיע, והכל יסתדר. ואז תגלו שהשמש והרוח - על בטוח , העיפו את הדבשת עם מצב הרוח ותרגישו כזאת הקלה, כי עפה לה הדבשת הכחולה.

למעלה