אפי יקרה

אפי יקרה

יש לי בעיה נכון שעכשיו חם וגרביונים זה הסטריה אבל מה לא עושים בשביל רגלים חטובות במיני קצרצר העינין הוא כזה אם יש לי רכבת קטנה בגרביון בדרך כלל מכף הרגל כלפי הקרסול אני עוצרת אותו עם לאק שקוף. אבל אני חייבת ללבוש ת´גרביון כדי לראות את הסוף של הרכבת מה שגורם לגרביון להדבק לי לרגל. כשאני רוצה להוריד אותם הם פשוט מסרבים להפרד לי מהרגל מה עושים?

לא התקבלה תשובה

אפי יקרה אני לא יכולה להרשות לעצמי גרביונים חדשים בכל פעם אני בסך הכל מורה לזימרה...

בא לי

לענות במקום אפי קצת. בתור מורה לזימרה לא כדאי שתלכי עם מיני לבית ספר כי דעת התלמידים תוסח. את יכולה למשל לקנות גרבונים מלייקרה הם יקרים אבל שורדים הרבה כביסות. את יכולה גם ללכת בלי. > סכין גילוח חד פעמי יותר זול<

"סליחה המורה"

(שנים שלא יצא לי המשפט הזה מהפה, אחח, הזכרונות מציפים אותי...) אני רוצה להבין משהו: משכורת של מורה היום אפילו לא מספיקה לקנות כמה זוגות של גרביונים ספייר ???? מה זה שיטות הצנע האלה??? נדמה לי שמשנת 1950 פלוס-מינוס לא מורחים לק על הגרביונים (נדמה לי שאולי זה היה קצת אחרי מבצע קדש, בדיוק כשהייתי מועמדת לפרס ישראל בכימיה, ואיזה חוקר עלוב שגילה את הגזים האציליים חטף לי אותו מתחת לידיים). ויפה שחה עדן המלאכית, שכן גם ככה מערכת החינוך צורה לה. עכשיו רק חסר לנו שמורות יסתובבו בכיתה כמו בתל ברוך. אחר כך מתפלאים שהנוער שלנו זבל, שאין לו ערכים, וכל היום הם מסתובבים מסוממים ברחובות !!! ואולי אחרי שאני ארגע, אם למישהו יש פתרון למורה, שישרשר, כי אני חיבת ללכת למדוד לחץ דם לאיזה 10-15 דקות. בושה שזוהי הצורה שלנו, שזה מה שמטריד את מערכת החינוך היום !!! ממש מתחשק לי להעלות את הנוירומטר ל-60 !!!

למעלה