אפליית שכר

debby12

New member
מנהל
אפליית שכר

מה הייתן עושות לו הייתן מגלות שעובד גבר לצדכן בעל אותם כישורים שנושא את אותו התפקיד ומרוויח כפליים?

https://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5059687,00.html

האמת שלפי הסיפור אמורים להיות לה יותר כישורים אפילו כי אני מניחה שיש לה 7 שנים יותר נסיון.

לא לכולם יש את הפריביליגה של נשואת הכתבה
. אם כי נראה לי שהייתי הולכת לחפש עבודה אחרת [לא הייתי מתפטרת בלי כלום ביד כמוה. ואני אפילו לא אמא חד הורית כמו שהיא מציינת שהיא]

עדיקים

Active member
בעיה מוכרת וידועה

במה הם יותר טובים מאיתנו????
לא הייתי עוזבת בלי שתהיה לי חלופה מראש. אני חייבת בטחון תעסוקתי ולא הייתי עוזבת עבודה בלי שיש לי משהו אחר ביד לא משנה מה הסיבה.
מכירה סביבי כאלה שעושים את הצעד הזה בלי לחשוב פעמיים. לא יודעת אם הם אמיצים או טפשים
. וזה בכלל נושא אחר שלא קשור לאפלייה בשכר.

mykal

New member
זה סיפור ישן וידוע,

האקדמיה מדברת על כך וההגדרה הרווחת היא--
"תקרת הזכוכית" שמתיחס בהחלט לקידום ושכר ומעמד האשה.
מאחר והעולם בו אנו חיים נשלט בידי גברים--
והשובניזם חוגג--אז מה הפלא?!

אגוזים1

New member
וואו שאלה קשה

לי תפס את העין המשפט הזה:
״עד הרגע הזה זו הייתה עבודת החלומות שלי. זו הייתה חוויה נהדרת, פיתחתי יחסים קרובים עם הקולגות שלי והם הפכו למשפחה. צבטתי את עצמי בכל יום כדי לוודא שזו באמת העבודה שלי. נהניתי מאוד, זו הייתה חוויה כמעט סוריאליסטית"
&nbsp
אז השאלה העיקרית היא, האם היית מוותרת על משרת החלומות שלך כי מישהו אחר מרוויח יותר כשלדעתך זה לא בצדק? למשל, נניח שזו הייתה אישה שמרוויחה יותר, כשלדעתך לא באמת מגיע לה להרוויח יותר...
&nbsp
מצד שני אני מבינה את הפגיעה האישית. תחושה כמעט של בגידה. המחשבה שאת מוערכת היא חלק עצום מהסיפוק בעבודה. ולגלות שבעצם זה לא כך יכולה להפוך הכל...
&nbsp
לא יודעת מה הייתי עושה ��...

למעלה