אפליקציה חדשה

yuli850

New member
אפליקציה חדשה

יש לי רעיון לאפליקציה חדשה לאייפון. אני יודעת איך הולך תהליך המכירה לאייפון אבל כל המסביב קצת לא מובן לי. למי פונים כדי לבנות את האפליקציה?כמה זה בערך עולה?-אם יש לכם כתובת,אשמח! כיצד מתבצעת חלוקת השכר,איך ההכנסה למבחינת מס' הכנסה?(כדאי לפתוח עסק במס הכנסה וכל ההוצאות וההכנסות על שם העסק) אם למישהו יש נסיון ויוכל לעזור לי אשמח מאוד תודה מראש.

BravoMan

Active member
אני אוהב הודעות כלאה

האייפון מושך אותן במיוחד כי זו "בהלת הזהב" החדשה... אל תעלבי, פשוט קרה כבר הרבה פעמים כאן, ובפורומים אחרים שפורסמה הודע שכזו, ולכן, היחס הוא לא תמיד רציני. לפני שאת ניגשת לחלק העסקי של הדברים, את צריכה לעשות מחקר. זה יפה שיש לך "רעיון", אבל מבמקרה של תוכנה רעיון בלבד שווה אוויר. תוכנה צריך לאפיין. אם את לא יודעת כיצד, זה הזמן ללמוד כי אם לא תלמדי אף אחד לא יוכל לממש את הרעיון שלך. לפחות לא כפי שאת מדמיינת אותו. שנית, צריך בדיקת היתכנות, כלומר צריך לבדוק האם באמת אפשר ליצור את התוכנה כפי שאת אפיינת אותה מבחינה טכנולוגית. במקרה של אייפון התהליך הזה הרבה יותר מסובך משום שלחנות של Apple יש הרבה חוקים מורכבים וחלקם גם לא מוגדרים כמו שצריך. למשל "אפליקציה שלא עושה משהו שימושי במיוחד עשויה להדחות". מי מגדיר מה זה "שימושי במיוחד"? אותו עובד של Apple עליו תיפול בדיקת התוכנה שלך. כעיקרון, יש לך 2 אופציות מבחינת ביצוע: לגשת לחברת תוכנה או לשכור מפתח פרטי. יש תארים שונים שמאפשרים לאנשים לפרסם מכרז ולקבל הצעות של אנשי תוכנה לביצועה אותו מכרז. בהתאם למורכבות, פיתוח תוכנה יכול לעלות החל מכמה אלפים (עבור משהו בסיסי מאוד שתמצאי מישהו פרטי ונוח שיבצע אותו) ועד עשרות ואף מאות אלפים לתוכנה רצינית. אני לא ממש מעוניין לפרסם כאן אתר או חברה כזו או אחרת, אבל חיפוש ב-google יביא לתוצאות הרצויות. לעניין מס הכנסה - את זה יש לברר אך ורק עם רואה חשבון מוסמך. באשר לחלוקת שכר - זה תלוי בחוזה שלך עם המבצע. יכול להיות שבכלל לא תהיה חלוקה, אלא תשלמי על ביצוע, תקבלי את התוכנה ותיפרדו לשלום. כמובן שזה לא יביא אותך רחוק כי כל תוכנה צריכה תחזוקה, אבל זה כבר סיפור אחר. בהצלחה!

למעלה