אפריקה ישראל

מצב
הנושא נעול.

תפzu

New member
אפריקה ישראל

אפריקה ישראל
שלום, ממה נובעות הירידות של אפריקה ישראל בימים האחרונים? תודה

הנפקת חברת הבת בלונדון דפקה את הניר חזק

למה? אתה עושה איזה מחקר או משהו?
הנפקת חברת הבת בלונדון דפקה את הניר חזק
מניה שעולה בחודש אחד ב 45% !! זה ראלי וזאת מבלי לקחת בחשבון את העליות של מאות אחוזים בשנים ספורות. זאת אינה חברת יהלומים, גם חברת יהלומים לא ממריאה בקצב כזה. ( הרוחים של אפריקה בכל 2006 היו 30% אך בבורסה היא עלתה מעל 100%) אז מה קורה כאן? בסך הכל משחק פירמידה. וכולם יודעים אך משחק כזה מסתיים.

sandbird4

New member
הסיבה היא אותה סיבה שבגללה היו שם עליות

אפריקה ישראל
הסיבה היא אותה סיבה שבגללה היו שם עליות
או במילים אחרות: "ככה".

Alan Grinspan

New member
האם אפריקה אטרקטיבית כבר....? הרצפה הגיעה ?

אפריקה ישראל
אנשים, מה דעתכם... האם הרצפה של אפריקה הגיעה כבר או עוד לא. אני ממתין לה כבר חתול לעכבר לסיבוב נוסף. לפי פורומים שונים כשהרצפה תגיע היא שוב תזנק מעלה. לפחות לפי אפיון טכני שאמור להתבצע בסביבות 4500 . אשמח לשמוע דעות נוספות.

la DVD

New member
תשאל באותם פורומים

אנשים, מה דעתכם... האם הרצפה של אפריקה הגיעה כבר או עוד לא. אני ממתין לה כבר חתול לעכבר לסיבוב נוסף. לפי פורומים שונים כשהרצפה תגיע היא שוב תזנק מעלה. לפחות לפי אפיון טכני שאמור להתבצע בסביבות 4500 . אשמח לשמוע דעות נוספות.
תשאל באותם פורומים

hr575

New member
מה לעשות עם אפריקה... למכור וזהו?????????

מתלבט

לא אני אמרתי שזו טעות

למכור במינוס 20 אחוז
לא אני אמרתי שזו טעות
אתה אמרת! אני את אפריקה מחזיק ומתכוון להחזיק לטווח ארוך. אבל... תזכור שהמניה לא עובדת בשבילך ולא חייבת להחזיר לך את ההפסד! והמינוס 20 אחוז של היום יכול להיות מינוס 40 אחוז מחר. (והוא גם יכול להיות פלוס 50 אחוז מחרתיים)

מחר צפוי עליות בליפוייב

ואם אפשר ייעוץ גם על לייפוייב
תודה מראש
מחר צפוי עליות בליפוייב
היום ב8 בערב פורסם על עסקה שמתממשת ... פעם שעברה שהודיעו על עסקה המניה קיפצה ב 18 % מחזיק ולא ממליץ, בכל אופן זה מניה קצת הרבה תנודתית אז תעשה את השיקול שלך,

ilpra

New member
מחר לייפוייב להערכתי תטוס למעלה

מחר צפוי עליות בליפוייב
היום ב8 בערב פורסם על עסקה שמתממשת ... פעם שעברה שהודיעו על עסקה המניה קיפצה ב 18 % מחזיק ולא ממליץ, בכל אופן זה מניה קצת הרבה תנודתית אז תעשה את השיקול שלך,
מחר לייפוייב להערכתי תטוס למעלה
ההודעה מראה התקדמות מרשימה !!! להערכתי זו מניה שנישמע ממנה עוד הרבה מה גם נראה לי שכל הסיפור הזה שחרדים הריצו אותה זה סתם סיפור מצוץץץץץ בהצלחה למחזיקים מחר !!!!
יום ירוק !!!

RAFUL21

New member
אפריקה הייתה בלון יותר גדול מבועה

מתלבט
אפריקה הייתה בלון יותר גדול מבועה
ברור היה שרק מפליטת הפה של לבייב המניה לא תוכל להציף ערך במיוחד אם היא תלויה כרגע באפ"י אירופה שרק יורדת אם לא נופלת .. אני יצאתי עוד לפני ההנפקה כרגע אני על הגדר לא נוגע בכלום ומחכה לאיסוף לקראת שיא המימוש..

מצב
הנושא נעול.
למעלה