אפריקה ישראל

מצב
הנושא נעול.
חוכמה בדיעבד

אפריקה הייתה בלון יותר גדול מבועה
ברור היה שרק מפליטת הפה של לבייב המניה לא תוכל להציף ערך במיוחד אם היא תלויה כרגע באפ"י אירופה שרק יורדת אם לא נופלת .. אני יצאתי עוד לפני ההנפקה כרגע אני על הגדר לא נוגע בכלום ומחכה לאיסוף לקראת שיא המימוש..
חוכמה בדיעבד
היית אומר אז לפני שהיא התחילה לרדת.

la DVD

New member
בועות לא מחכות לאיסופים

אפריקה הייתה בלון יותר גדול מבועה
ברור היה שרק מפליטת הפה של לבייב המניה לא תוכל להציף ערך במיוחד אם היא תלויה כרגע באפ"י אירופה שרק יורדת אם לא נופלת .. אני יצאתי עוד לפני ההנפקה כרגע אני על הגדר לא נוגע בכלום ומחכה לאיסוף לקראת שיא המימוש..
בועות לא מחכות לאיסופים
אפריקה חברה טובה שעלתה המון וככה גם יורדת המון

hr575

New member
לפי השמועות לבייב לא אמר את המילה האחרונה

בועות לא מחכות לאיסופים
אפריקה חברה טובה שעלתה המון וככה גם יורדת המון
לפי השמועות לבייב לא אמר את המילה האחרונה
ואני נוטה להאמין

mnakash

New member
אם זה היה כ"כ פשוט היינו יכולים

תשקיע לפי שמועות
ואני מבטיח שרק תפסיד.
לפעול הפוך מהשמועות ורק להרויח לא? לא בדקתי את העניין אבל הייתי מנחש שאין בזה שום תועלת לא לכאן (לפעול לפי שמועות) ולא לכאן (לפעול ההיפך). רק ינפח לברוקר שלך את החשבון מעמלות.

biz man

New member
נסה לחשוב קצת יותר לעומק

לפעול הפוך מהשמועות ורק להרויח לא? לא בדקתי את העניין אבל הייתי מנחש שאין בזה שום תועלת לא לכאן (לפעול לפי שמועות) ולא לכאן (לפעול ההיפך). רק ינפח לברוקר שלך את החשבון מעמלות.
נסה לחשוב קצת יותר לעומק
שמועות הן לא חד משמעיות, לכן לא תוכל לפעול בדיוק הפוך מהן. לפעול משמועות = להמר. אני יכל לומר שמי שמהמר סופו להפסיד. האם זה אומר שאני יכל לעשות הפוך מהמהמרים? הימור הוא לא חד משמעי והוא יכל להיות לכל כיוון בדיוק כמו שמועה.

mybroker

New member
אתה תמיד יכול לבצע ריסק ארביטראז', הכל תלוי

מה לעשות עם אפריקה... למכור וזהו?????????
מתלבט
בעומק הנזק ובאוויר שיש לך בריאות .... קיימת אפשרות להשאיר את הנייר בתיק ולמכור מולו (תלוי כמה נקוב יש לך) מספר אופציות call רחוקות מן הכסף... היתי מוותר על האפשרות של לקנות פרמיות (put), בארץ לעשות ריסק ארביראז' מאוד לא פופולאריבקרב סוחרים ומנהלי השקעות וזה הפסד גדול של הרבה סוחרים. יש בשיטת המסחר הזאת הרבה יותר חופש פעולה מכל סגנון מסחר אחר.

la DVD

New member
אבל אין בארץ אופציות על מניות

בעומק הנזק ובאוויר שיש לך בריאות .... קיימת אפשרות להשאיר את הנייר בתיק ולמכור מולו (תלוי כמה נקוב יש לך) מספר אופציות call רחוקות מן הכסף... היתי מוותר על האפשרות של לקנות פרמיות (put), בארץ לעשות ריסק ארביראז' מאוד לא פופולאריבקרב סוחרים ומנהלי השקעות וזה הפסד גדול של הרבה סוחרים. יש בשיטת המסחר הזאת הרבה יותר חופש פעולה מכל סגנון מסחר אחר.
אבל אין בארץ אופציות על מניות
למה סתם להתעקש להישמע חכם?

תפzu

New member
../images/Emo41.gif בשורה התחתונה..

אפריקה ישראל
שלום, ממה נובעות הירידות של אפריקה ישראל בימים האחרונים? תודה
בשורה התחתונה..
אפריקה לדעתם תמשיך לרדת? לצאת ממנה בהפסד?

חלסן

New member
לה דיוידי אל תהיה טיפש

בשורה התחתונה..
אפריקה לדעתם תמשיך לרדת? לצאת ממנה בהפסד?
לה דיוידי אל תהיה טיפש
הוא התכוון שאם הוא פוחד ממפולת אז שיכותב קולים על השוק בהתאם לדלתא שהוא צריך, ככה אם המעוף יעלה אפריקה תעלה יותר , אם המעוף ירד הקולים הכתובים יגנו על הירידה של אפריקה והוא יפסיד פחות . הכל תלוי במינונים ובאומנה .

la DVD

New member
לא מקבל

לה דיוידי אל תהיה טיפש
הוא התכוון שאם הוא פוחד ממפולת אז שיכותב קולים על השוק בהתאם לדלתא שהוא צריך, ככה אם המעוף יעלה אפריקה תעלה יותר , אם המעוף ירד הקולים הכתובים יגנו על הירידה של אפריקה והוא יפסיד פחות . הכל תלוי במינונים ובאומנה .
לא מקבל
בארץ שועלי המעוף מסיימים עם טרף אחד ועוברים לשני, חודש קודם זאת היתה אפריקה, היום זה יכול להיות הבנקים. אין הרבה מה להסתמך על קורלציה בין אפריקה למעו"ף. אם היו אופציות על מניות אז הייתי מבין את האסטרטגיה, אבל ככה סתם זה חוסר אחריות להציע.

חלסן

New member
למה אתה אומר סתאם ?

לא מקבל
בארץ שועלי המעוף מסיימים עם טרף אחד ועוברים לשני, חודש קודם זאת היתה אפריקה, היום זה יכול להיות הבנקים. אין הרבה מה להסתמך על קורלציה בין אפריקה למעו"ף. אם היו אופציות על מניות אז הייתי מבין את האסטרטגיה, אבל ככה סתם זה חוסר אחריות להציע.
למה אתה אומר סתאם ?
איך אין קורלציה ? אפריקה הייתה ועדיין המעוף ... היא היית איתו בשיא ועכשיו שהיא יורדת הוא יורדת , וחוץ מזה בחירת מניות טובות מהשוק וכנגד כתיבת קולים בדלתא הרוציה זה אחלה דבר למי שמבין מה הוא עושה .

dw2322

New member
פעולות מפוקפקות בקבוצת אפריקה

אפריקה ישראל
שלום, ממה נובעות הירידות של אפריקה ישראל בימים האחרונים? תודה
ראה הכתבה המצ"ב מביזפורטל. זה נראה לא טוב וישנו פתגם יפה: כאשר מוצאים ג'וק אחד במטבח אז כנראה יש עוד שורה של ג'וקים מאחוריו. זה לא שחייבים את אפריקה כנייר נדלן בתיק. יש מספיק ניירות נדלן אחרים בשוק.

lernery

New member
אני לא מבין מה הבעיה

ראה הכתבה המצ"ב מביזפורטל. זה נראה לא טוב וישנו פתגם יפה: כאשר מוצאים ג'וק אחד במטבח אז כנראה יש עוד שורה של ג'וקים מאחוריו. זה לא שחייבים את אפריקה כנייר נדלן בתיק. יש מספיק ניירות נדלן אחרים בשוק.
אני לא מבין מה הבעיה
גם הבנקים עשו את זה בשנות ה-80 וזה עבד נהדר!

la DVD

New member
ברור שמה שלבייב רצה זה הנפקה לוהטת

ברור שמה שלבייב רצה זה הנפקה לוהטת
בלונדון. קיבל 14 דולר למניה. כמה אחוז מהחברה הוא הנפיק?

מצב
הנושא נעול.
למעלה